Отговори
# 45
  • Мнения: 1 860
И аз се включвам да ви пожелая:


Весело посрещане на новата 2007-ма година!
Нека се сбъднат мечтите Ви!

# 46
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет от мен Hug приемете сърдечни пожалания за една по-успешна , по-богата една незабравима Hова 2007-ма Година!
Такава за мен сега ще остане 2006г. , получих постоянно прибиваване тук, забременях и сега сме на крачка да си купим свое жилище.
А когато започваше всичко това бяха само планове без срок. Embarassed

Милички разгледах снимчиците ви, страхотни сте....и най-прекрасното е оченцата на дечицата светят, а трапезите ви са отрупани с  онези най-вкусните Коледни ястия без значение кой къде е Hug Hug Hug ..Благодаря ви за прекрасното усещане   bouquet

Дидке една прекрасна и очаквана за теб среща...пожалавам ти прекрасен празник.

Звезди радвам се майчето ще е с теб в новогодишната нощ и ние нашия гостенин го поредумваме да остане до 07.01 за да е тука на пождения ми ден..и май и така ще стана.

Много, много прегръдки от мен  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 12:32 от ivalex

# 47
  • Мнения: 7 430
Приятелки мои Hug Hug Hug пожелавам ви весело посрещане на Новата година и се обичайте и усмихваЙТе  bouquet

ОБичам ВИ  bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
при нас е пролет,бандаааааааааааа....такова сльнце е пекнало, че хич не ми се 3анимава с готвене, само да се сьбуди малкото и и3фирясваме навьн.....пьк 3а ве,еря има време....

# 49
  • Мнения: 2 254
А тук един дъжд,едо сиво-като че е есен...
 Весело посрещане на новата година!
     Ще се видим в новата тема ,догодина Wink

# 50
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Приятно прекарване и от мен.

Нека новата 2007 е изпълнена предимно със здраве: най-ценното нещо на тази земя
.



# 51
  • Мнения: 5 183
Посрещнахме я!

Да, новата година дойде при нас преди цели 4 часа  Hug  bouquet

Хайде да ни е честита, мирна, щастлива 2007 година, изпълнена с много радости и успехи!!!

Последна редакция: пн, 01 яну 2007, 08:18 от Maika

# 52
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Майка, честита Ви Нова година!
Ние сме на опашката.
Весело посрещане и много усмивки в празничната нощ.
Ето ви малко снимки, няма да се стоплите явно, защото май никъде няма зима. И един залез, на слънцето което го няма в момента.
Дидка, мисля че отдавна те поканих, ако не си разбрала идвайте да си имате такава Коледа и Нова Година като нашата.

# 53
  • Мнения: 378
Хайде, Наздраве и от мен!!!!
Честита Нова Година!!! Да ни носи здраве и късмет, мир и любов, да бъде плодородна и успешна!!!!
И нека 2007 г. бъде по-добра година за всички, към които старата не е била много благосклонна!

Последна редакция: пн, 01 яну 2007, 07:33 от Rumyana

# 54
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Честита Нова Година и от Шоки- ланд   bouquet Hug Heart Eyes
Много щастие, усмивки и кьсмет да донесе на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes !!!!!

Общи условия

Активация на акаунт