Клуб " Ръкоделие - гоблени " 2 част

  • 109 930
  • 615
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 177
http://www.milenastyle.com/SHTASTLIVIKONEBIG.htm
Моля,ако някой е шил Щастливите коне и има модела и легендата да ми ги изпрати- с Анхор или ДМС.

i.naidenova@abv.bg

# 376
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Определено много ми харесват тези криви къщи Simple Smile
Напомнят ми на едни пъзели, които редях като малка:)
чак ми идва да зарежа всичко и да се пробвам
а ти как ги шиеш? Това ми се струва, че е обикновена панама... с повече нишки или....?!?


шият се с кръстат бод на обикновена панама.

# 377
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
За любителите на Т.Кинкейд  Simple Smile

http://dump.ru/files/5/593472851/

# 378
Здравейте и от мен аз шия в момента едно гръцко каре и е много трудно можеби ще е за последна

# 379
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652

Благодаря Despina,в момента съм по майчинство и имам време и за шиене.А сега започнах едно малко гобленче от януарския брой на списание Галерия бродерия - Ангелът,като го ушия ще го покажа Wink

Аз имам този ангел от един руски сайт го теглих, но не е много малък моя, а и е с 20 цвята, а този в списанието е с по-малко  Rolling Eyes. Я дай да го видим докъдето си стигнала.

# 380
  • Мнения: 177


Аз имам този ангел от един руски сайт го теглих, но не е много малък моя, а и е с 20 цвята, а този в списанието е с по-малко  Rolling Eyes. Я дай да го видим докъдето си стигнала.

Ангела,който шия е 12 /9 квадратчета и е 1:1 и е с 8 цвята.Аз го шия от три дни и съм ушила само два реда.Нека още малко ушия и ще го покажа.

# 381
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652


Аз имам този ангел от един руски сайт го теглих, но не е много малък моя, а и е с 20 цвята, а този в списанието е с по-малко  Rolling Eyes. Я дай да го видим докъдето си стигнала.

Ангела,който шия е 12 /9 квадратчета и е 1:1 и е с 8 цвята.Аз го шия от три дни и съм ушила само два реда.Нека още малко ушия и ще го покажа.

Този, който аз имам е със същите размери ако се шие 1:1, но е с 20 цвята.

# 382
  • Мнения: 220
http://www.milenastyle.com/SHTASTLIVIKONEBIG.htm
Моля,ако някой е шил Щастливите коне и има модела и легендата да ми ги изпрати- с Анхор или ДМС.

i.naidenova@abv.bg

Провери си пощата моля  bouquet

# 383
  • Мнения: 439
Miriel голямо благодаря,свалям всичко наред и не мога да се спра-невероятни са!!! Hug Heart Eyes
А и тези които си показала много ми харесват smile3501 smile3525

Момичета, никой ли не е шил нещо от Kinkade,че да сподели мнение?!?
С риск вече да ви стана досадна,но да ви покажа моето рибарче-вчера минах половината,ето го:


Лек ден на всички! Laughing

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 15:41 от bella_

# 384
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Много хубаво това рибарче ,а и ти напредваш много бързо браво smile3501

# 385
  • София
  • Мнения: 769
Здравейте...
Bella_, много добре напредва рибарчето  Peace
Аз редовно чета, ама вчера се загледах че отдавана не съм се включвала  Laughing
Гледам обсъждате, Пауел, Кинкейд...., аз на Пауел не съм му фен и нямам нищо, от него, но на Кинкейд съм голяма почитателка Simple Smile имам няколко негови схеми, но в момента изобщо не ми се захваща нещо толкова голямо и трудно... И аз съм чувала, че някой от схемите са правени с програма и изобщо не се знае какво ще излезне, но някои са сполучливи.
Ето тук има доста схеми и се обсъжда качеството (иска регистрация, за да се видят картинките).
Ето една тема и за Пауел да не кажете нещо Laughing
Katia_S, да показваш как стават конете, на мен също ми харесват и ту се каня, да ги започна, ту се отказвам  Thinking
Аз тъкмо завърших поредната миниатюрка, но я изпрах и е мокра, като изсъхне - ще покажа  Hug
Ето ги и тях:





Лек ден на всички     bouquet

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 17:41 от Ivanichka

# 386
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ivanichkа
много са хубави миниатюрите ,поздравления.
Ще ги слагаш ли в рамка,ако да моля те после пак да ни ги покажеш,че те са моя следващ проект и ще ми е интересно.

# 387
  • Мнения: 2 425
Намерих тази тема от няколко дни и я чета с интерес. Много хубави гоблени. Преди 3-4 години уших 2 малки -тогава се научих де. Тъй като съм шивачка имах проблеми с очите. От тогава не съм пипала, ама вие май отново ще ме запалите.

# 388
  • Мнения: 177




petjah   това е ангела,който шия в момента.
 

s_la  МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ за модела,страхотна си   bouquet  Кажи ми само с какви конци е?

# 389
  • Мнения: 2 425
Цитат
Намерих тази тема от няколко дни и я чета с интерес. Много хубави гоблени. Преди 3-4 години уших 2 малки -тогава се научих де. Тъй като съм шивачка имах проблеми с очите. От тогава не съм пипала, ама вие май отново ще ме запалите.

Искам да ви ги покажа и аз ама не знам как.

Общи условия

Активация на акаунт