РУСЕ.

  • 11 815
  • 262
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 299


И така, ако Бейбиту ми разреши /ако не е съгласна веднага ще изтрия написаното/ искам да призова всички дето четат тука да я подкрепим за модератор:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162863.0

Всеки, който я познава знае, че е уравновесена и добронамерена и според мен ще е чудесен модератор. А ако не я познава нека поне подкрепи това да си имаме и русенка модераторка /винаги е добре да имаме наши хора в управлението  Mr. GreenHug
Joy Joy Ще ме умориш жено Mr. Green  Мисля, че нямам голям шанс, но мерси на всички, които ме подкрепиха bowuu малко ми е кофти, че така се намърдах и аз в анкетата, защото определено мацката която води, си е отдавна в подфорума.  Blush И все пак мисля, че тя ще си спечели модераторското място. Не бих искала да печеля така.

# 166
  • Мнения: 1 942
малко ми е кофти, че така се намърдах и аз в анкетата, защото определено мацката която води, си е отдавна в подфорума.  Blush

E значи им е време за малко "свежа кръв" Simple Smile

Това, че е отдавна не е предимство, както във всяко общество така и във форумите си има касти, значи те определено е ялен на някоя от тях. Няма как да е обективна и безпристрастна.  Peace

# 167
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Sillveto, трябва да се разберем как да ти върна активно-проходилко-гимнастиката  Crazy Хиляди благодарности за това, че ни услужи с нея.     bouquet   
 Ако е хубаво времето утре може да намина да ти я оставя. У вас ли ще си? Или май да изчакам с мъжо да я донеса...  Thinking Ако мога ще я донеса сама. Само кажи кога.

# 168
  • Мнения: 275
Бени, що направо не приберат внучка си малко за Русе?? Naughty

Ами те бабите работят .... С тия нови закони - няма пенсиониране  ooooh!
А ти???? Стана работна и забрави нашата тема .... Похвали се малко де  Laughing

# 169
  • Мнения: 952
Бейб на път си да спечелиш модераторското място, почти си наравно с другата мама Peace успех ти желая и дано станеш ти мод. Wink
 За петък ще видим, много ми се иска и аз да се включа на сбирката така че ще пиша допълнително
 

# 170
  • Мнения: 191
И от мен един глас за Бейб

# 171
  • Мнения: 4 406
малко ми е кофти, че така се намърдах и аз в анкетата, защото определено мацката която води, си е отдавна в подфорума.  Blush И все пак мисля, че тя ще си спечели модераторското място. Не бих искала да печеля така.
а, ша та мола да не подценяваш РММКСЧКН- Русенската Мафия от Майки, Които Само се Чудят Кога да се Напият
виж кой води с ЦЯЛ глас  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 172
  • Мнения: 4 406
Не бих искала да печеля така.
ние пък искаме  Grinning Grinning

# 173
  • Мнения: 442
виж кой води с ЦЯЛ глас  Grinning Grinning Grinning Grinning
станаха два  Peace  smile3533

кой каза нещо за среща?   food010

# 174
  • Мнения: 4 406
ще запазя маса за срещата в Пристана, 20. 00 ч. петък, 9  февруари.
ако се съберем повече хора, ще разпънем походните столчета  Mr. Green

# 175
  • Мнения: 14 133
И от мен един глас за Бейб
И от мен - още един!!! Peace

# 176
  • Мнения: 588
Здравейте русенки!

Търся си аверчета за другата седмица от вторник нататък за обиколки по кафетата Simple Smile
Мъжо ще ме води с него в командировка там следващата седмица и през деня ще ми е скука да си седя сама в хотела, та търся съмишленици за обиколки, ако са с бебета, още по - добре Wink
Аз ще съм без дяца, само за тогава Wink В хотел Дунав Плаза ще сме.

Не познавам никой в Русе, ама я глей къв голям форум сме, всъщност имам "познати" навсякъде Simple Smile Simple Smile
Ако някой е за! да казва Simple Smile

(Ако някой иска нещо да му нося от Сф да свирка)

# 177
  • Мнения: 5 299
Аз съм на среща за хайманлък Mr. Green Тая дума ми е като второ име Joy НИщо, че няколко дена не съм излизала от нас. Някой дали няма да има по центъра днес следобед. Аз само чакам бебе да се наспи, и съм на линия.

Все забравям да кажа - Имам един гел за зъбоникнене, за подаряване. Купих си го от Испания преди да си дойда, но на малката почти всичките зъби и се показаха вече. Та реших да го пласирам, преди да му изтече срока на годност. Нов е де, но няма смисъл да ми стои. Ако има желаещи - да казват. Grinning

# 178
  • Мнения: 1 568
Здравейте русенки!

Търся си аверчета за другата седмица от вторник нататък за обиколки по кафетата Simple Smile
Мъжо ще ме води с него в командировка там следващата седмица и през деня ще ми е скука да си седя сама в хотела, та търся съмишленици за обиколки, ако са с бебета, още по - добре Wink
Аз ще съм без дяца, само за тогава Wink В хотел Дунав Плаза ще сме.

Не познавам никой в Русе, ама я глей къв голям форум сме, всъщност имам "познати" навсякъде Simple Smile Simple Smile
Ако някой е за! да казва Simple Smile

(Ако някой иска нещо да му нося от Сф да свирка)




Аз рабоя в Дунав smile3534
Но вечер след 7.30!  bouquet

# 179
  • Мнения: 1 568


Хайде да дойдат и нови лица, да се запознаем с нови хора.  Grinning
[/quote]



Искам да дойда,но работя вечр,не излизате ли и след 23? Sick
Ами какво да правя-работа,а ми се иска да излизам с вас,ако съм на 34 става ли?! newsm08

Общи условия

Активация на акаунт