Тае бо - да друсаме телеса заедно

  • 36 956
  • 370
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 085
Как мина днешната пловдивска тренировка?Аз започвам да се разочаровам  -тренировките имат мнооого малко общо с тае бо-то, поне според моята представа Rolling Eyes Освен загряването и разтягането, близо 40 мин.бягаме на място и подскачаме, тук-там по някоя серия за ръце и ритници назад Crazy Гледах филмчетата на Били Бланкс-няма такова нещо newsm78 как протичат вашите тренировки?

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 03:37 от klaris

# 121
  • Мнения: 365
А, че нямам възможност- наистина е така. Тренирам вкъщи когато мога и по различно време, а иначе трябва да търча за тренировки, да се съобразявам с много хора...  newsm78
Ми ще се мъча някак си вкъщи и тва е.
На твоя хал съм. И аз живея в Овча купел 1, но нямам време за тренировки навън, въпреки, че си зи записах телефоните на 88 СОУ, където има и Тае Бо и Пилатес и др. У нас ще да подскачам. Поне ще съм спокойна, че не съм единствената в радиус от 1 км.  Laughing

# 122
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
как протичат вашите тренировки?
Вчерашната (петъчна) беше ок. Предишни повече са приличали на филмчетата, ако това е критерият Grinning Общо взето сме твърде начинаещи, за да се правят нещата като по филмчетата, но се вижда светлина в тунела - примерно показва ни отделни движения, които някой хубав ден ще се превърнат в едно цяло. Вероятно и тези
тук-там по някоя серия за ръце и ритници назад Crazy
ще се превърнат в същото.

# 123
  • Мнения: 2 085
a тичате ли толкова много?

# 124
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
a тичате ли толкова много?
Колкова много? Thinking
Като цяло дотук не мога да кажа, че сме тичали Rolling Eyes

# 125
  • Мнения: 2 085
Долу писах, ние 40 минути тичаме на място и скачаме  ooooh! Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 484
Цитат
Долу писах, ние 40 минути тичаме на място и скачаме
нещо не е наред с това "тае бо" Naughty

# 127
  • Мнения: 2 085
мдаааа, на аеробика повече прилича  Crazy

# 128
  • Мнения: 2 631
Малайза,  и аз уж съм навита за тае бо или нещо подобно, ама  и на мен не ми е удобно времето на съфорумките, че съм на работа и аз по цял ден...
Ако искаш дай да измислим нещо  Peace

# 129
  • Мнения: 384
Да дръпна малко темата напред...
Бу,моля те,дай ако имаш телефони на залата,в която ходите.Виждам,че сте доволни всички и ми се иска да се запиша,но този час не ми е удобен.Да звънна и да им видя графика.
Желая успех на всички!

# 130
  • Мнения: 484
Аз съм инструктор в тази зала, питай какви часове те интересуват и ще ти кажа. Тъкмо ще сме полезни и на други искащи да спортуват мами

# 131
  • Мнения: 384
Здравей,Полин!Радвам се,че се включи.
Имам голямо желание да посещавам сбирките и с една приятелка сме се уговорили да идваме.
Проблемът ми е времето,защото работя на смени.Както и да го смятам,може би около 18 часа ще е най-добре.Не повече от два пъти седмично.Ако има в събота или неделя-с удоволствие.
Ще очаквам отговора ти с нетърпение.
Благодаря ти!

# 132
  • Мнения: 2 085
polinbg, имам един въпрос за Л-карнитина.Купих си една опаковка на капсули х 500 мг+ хром пиколинат 40 мкг.Продавача ми каза да пия по 2 капсули 30 мин. преди тренировка, а днес един от консултантите в центъра, където тренирам ми каза, че трябвало да ги пия поне 2-3 часа по-рано.Чудя се на кой да вярвам newsm78

# 133
  • Мнения: 484
от 17.30  понeд., сряда и петък - Cardio Combo;
                вторник, четвъртък - Каланетика
от 18.30  вторник, четвъртък - Body Shaping
               
събота : 11.00 Каланетика
               14.00 Степ-аеробика
Заповядайте Simple Smile

# 134
  • Мнения: 484
за Л-карнитина - истината е някъде посредата.
Аз го пиех 1 час преди тренировка, имах страшно много енергия по време на часа и се потях още по-обилно. За съжаление ефектът на  карнитина трае само около месец. След това тялото свиква с приема на по-голямо количество Л-карнитин (има го и в естествен вид в човешките клетки) и спира да гори повече мазнини, съответно и да гори повече енергия.

Общи условия

Активация на акаунт