Тясно е вече в корема на мама, че месец МАРТ наближава!

  • 25 863
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 750
Момичета днес няма да мога да се задържа във форума дълго. Само се включвам с един бърз вапрос - имате ли следните болки - нерегулярни, поносими, но остри пробождания ниско долу и отдолу. Все едно ви се пишка неистово, а се стискате /което не е така/.
Днес ми се получиха тези болки и го отдавам на подготовката наорганизма за предстоящото раждане, но все пакда попитам при вас как е.

 

 
Извинявам се 4е се намсам така по темата,но тъй като от две седмици съм със същите болки!(терминят ми е 22.02.07)Доки ми каза 4е е нормално тъй като бебето запо4ва да се смъква надолу и шийката на матката се скъсява-та от там идват и тези пробождащи болки ниско долу!А и в комбинация с това,4е тазовата кост запо4ва да се размества подготвяйки се за предстоящото раждане.И тъй като болките ми не отшумяваха с дните а се засилваха,доки ми предписа Магне В6,защото запо4на да ме боли и опашката( Laughing)и срамната кост,както и пръстите на ръцете(все едно 4е някой ме е настъпил по ръката).Така 4е,посъветвай се с твоят доктор по слу4ая,но не се притеснявай вси4ко ще е ок,не е сериозно!  bouquet

# 286
  • Мнения: X
Witchie, извинявай за нахалния въпрос, но съм много любопитна  Embarassed Няколко пъти споменаваш, че работиш с роми. Да не би да си в сферата на социалното подпомагане  newsm78

Изобщо не си нахална и си познала горе-долу. Наказателно право. Работя и към Бюрото за правна помощ /демек служебни защити/. Познай "клиентите" по делата какви са  Twisted Evil

# 287
  • Мнения: 164
Момичета радвам се, че се справяте с хомеопатия, чайове и плодове в борбата с грипа. Аз си продължавам с антибиотика. Стискам палци повече да не са наложи да обсъждаме тази тема Praynig
А относно СПИН изследването - на мен гинеколожето ми го пусна, заедно с Васерман и още нещо което забравих, както и ПКК и урина. Дадох си аз кръв и урина в поликлиниката и като отивам да си взема резултатите ми казват, че всичко е готово без серологията (СПИН и Васерман). И се започва лудо търсене. Оказа се, че тези изследвания се изпращали другаде и затова не били готови. Обаждам се на другия ден да питам дали вече не са пристигнали и знаети ли какво ми отговориха - че трябвало да отида да дам отново кръв, защото другата се е съсирила и не са я изследвали Shocked Не бях чувала подобно безумие

# 288
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Сложих в албумчето две снимки на шкембенце  Grinning

# 289
  • Мнения: 1 004
Аз съм вече по-зле - с температура, болки във всички мускули и хрема страшна.
Деница засега е добре, тъпча я с вит С, Саностол, Есберитох, затова не й давам осцилок. защото да не й станат пък много. Незнам дали ще я опазя, много не се надявам.

Чудя се на бебето дали му е много зле - аз засега до 38 С съм имала само, но така бушува от вчера, че направо се притеснявам  Cry

# 290
  • Мнения: 1 467
Аз съм вече по-зле - с температура, болки във всички мускули и хрема страшна.
Деница засега е добре, тъпча я с вит С, Саностол, Есберитох, затова не й давам осцилок. защото да не й станат пък много. Незнам дали ще я опазя, много не се надявам.

Чудя се на бебето дали му е много зле - аз засега до 38 С съм имала само, но така бушува от вчера, че направо се притеснявам  Cry

Температурата задължително трябва да се свали, не е хубаво да се стои с 38 повече от ден. Почвай и с бабешките цярове - мокра кърпа с вода и оцет на челото, краката, китките и сгъвката на лакътя.
Иначе пише, че бебетата са издържливи на вируси и плацентата служи като стена за много от тях. Но температурата въобще не е хубаво, аз затова се бях шашнала тия дни..

# 291
  • София
  • Мнения: 8 282
Зайо,съжалявам, че си се влошила. Гълтай фервекси да сваляш температурата (ама дали ти не беше се оплакала че маразиш Парацетамола newsm78). Мисля, че не трябва да приемаш повече от 2-3 за 24 ч.   newsm78
Като се сетя за оцет и лошо ми става, ама помага .. напомня ми болеста на малчо и думичките му "мами, кисело нее". Аз направо чорапите му мокрех, толкова се бях ошашкала, че дори за по-добър ефект не го разреждах.
А Деничка, за да я предпазиш освен с маска да стоиш, не се сещам за друго, ама трябва да я сменяш на няколко часа (питай в аптеката), но не знам дали би те оставила с нея моя малчо съм сигурна, че би ми я свалил. Дано му се размине на детенце.
Лека нощ на всички аз се надявам да спя тази нощ:)

# 292
  • Мнения: 1 467
За парацетамола не е вярно, може да се пие на 6 часа и няма опасност, по-опасно е да стои с температура.

# 293
  • plovdiv
  • Мнения: 199
добро утро, момичета.Дано този грип преминава по-бързо и всички болни да се излекуват.Ама то и едно време.Човек да се чуди как да се облича.Ту топло,ту студено.Шантава работа,ама трябва да се нагаждаме някак с майката природа.От мен лек и спокоен ден.

# 294
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ех,не съм писала скоро. Но ще изчакам новата тема от Мини.

# 295
  • Мнения: 2 122
Ето бе Дени- готова е да пишеш. Вдъхновена вече от романтичния месец февруари- надявам се да ви хареса!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт