За Ирина от Дупница 2 - втроник ще я доведа до София

  • 5 787
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 166
Ох,много гадно.Нали имаше една мама от Дупница?!Тя е най близо и ще е добре ако помогне в случая.
 Но според мен това за стряскането е нормално.То вече става по-голямо и започва да различава шумовете.А за акането не  е добре толкова време да не се изхожда...Дано лекарят при който ще ходи да е добър!
Пишете после какво е станало.

# 61
  • Мнения: 81
Току що пак говорих с Ирина и се разбрахме да заведе бебето в Транспортната болница - това явно е местната многопрофилна, и да го прегледа специалист, към 2-3 часа ще знаем какво е казал лекаря и ще мислим какво да правим... Лек ден, момичета.

# 62
  • Мнения: 4 138
ami da spira prax4etata i medikamentite predpisani ot moeto pedi-te bjaxa samo dokato ima diarija beboka-logi4no e 4e njama da aka ako oste mu gi dawa i mu prawi AMA sus orisowa woda :sick:da mu naprawi klismi4ka s termometur i olio. sa kakwo sa tija antibiotici be hora, kwa epilepsija. prosto te sega sapo4wat da se strjaskat a rewaneto e nai we4e ot koliki-topli4ko na stomax4eto trjabwa. no rasumno e i lekar da go widi pak-moje bi naistina w transportna bolniza ili w tokuda da re4em-makar 4e as ot tokuda ne sum mnogo dowolna newsm78
nesnam momi4eta, ama nesto sum mnogo pesimisti4no nastroena po otnoschenie na sposobnostite na irina da gleda adekwatno deteto-moje da swu4a kraino, no tja ne priema predlojenija da se premesti njakade kadeto ste i pomagat-ima proekti sa samotni maiki wse pak-a neinijat slu4ai e osobeno drasti4en. ne mi se misli sa momenta w koito deteto ste trugne da pulsi i da stuka napred nasad Sick
sorry sa maimunizata ama sum na laptop i kiriliza njamaaaaaaaaaa. kredora susto nesto se skapwa

# 63
  • Мнения: 4 138
goworix s Irina. tja i deteto sa nastaneni sa nabljudenie w transportna bolniza-dupniza. deteto ima sapek i kogato spi mu treptjat klepa4ite i 4elceto. satowa lekuwastata lekarka gi e sadurjala w bolnizata sa nabljudenie. imeto i e dr. Stojanowa. ima sumnenija sa epilepsija , raxit i nesnam oste kakwo. ste poddurjam kontakt s irina i ste pisha ako ima nesto nowo. drugata sedmiza ste se organisirame s virany da otidem do dupniza.

# 64
  • Мнения: 2 653
Какво става с дедетнцето?Имате ли информация?


Ама ъм и аз голяма патка-вместо цитата дадох редактиране и си преправих предния пост.

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 18:57 от fiona

# 65
  • Мнения: 4 138
ирина и бебето са все още в болницата. бебо няма нищо друго освен бронхеолит Simple Smileпак не е добре, обаче поне сьмненията за епилепсия са разсеяни Laughingиначе бебето е добре, има постоянна венозна игла/мисля че в бг им казват абокат или нещо от сорта. ирина не знае какви медикаменти му слагат но според мен а и от това което сьм чула при тази диагноза за момента е АБ и урбазон. имат нужда от НАН1 и памперси. ще ги дьржат предполагаемо до сьбота или понеделник

# 66
  • Мнения: 1 263
Здравейте момичета, следя темата от самото начало.Всички вие, които помагате на Ирина сте страхотни.Относно NAN и памперси и аз мога да се включа само ми дайте адреса на който да ги изпратя.
Мисля си неможе ли да и се направи операция на очите за  да се намалят тези диоптри и колко ще струва.Имам позната в Здравната каса и мога да попитам дали касата поема нещо.
А по въпроса със жилището дали има някъкво развитие.Ако в сегашното им жилище е влажно ще имат доста проблеми, влагата е нещо страшно.Ние живеехме в мансарден апартамент и зимата като изби една влага по стените от покрива  въпреки че беше ново строителство Пепи беше постоянно болен, може и да не е било от това но след като се преместихме почти не боледува.
А бебчо само на NAN ли е пюрета не и ли трябват?

# 67
  • Мнения: 1 263
Адреса го намерих в старата тема

# 68
  • Мнения: 166
Има ли нова информация за Ирина и детето?
Как са?Изписани ли са вече?

# 69
  • Мнения: 1 263
Здравейте момичета, има ли нещо ново ако може на лични да ми изпратите телефона искам да я попитам кои килограми памперси използва и дали вече са си в къщи за да и изпратя това което съм подготвила.

Общи условия

Активация на акаунт