Сняг най-после наваля, ЮЛЧЕ, хайде вънка със шейна!

  • 8 655
  • 300
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 584
НанHug ако можем да помогнем с нещо - насреща сме!

Нани, Ясмин е същата. С ужасно запушен нос е и 2 нощи беше ужас. Слагам и физиологичен разтвор ама през нощта диша през устата и гърлото и е изсъхнало. Дано не стане по-зле Praynig

Попова, стискам палци за изпита!

ДидиФиеста, дано всичко се нареди по най-благоприятния за теб и бебчето начин!

ИсиКам, твоите постинги винаги са базирани на опита ти с Марти и ги чета с интерес, но моля те слагай точки и запетайки и отделяй изреченията, че страшно трудно се чете така Sad

Нарина, пусни си весела мелодия, погушкай Пламенка и ще ти мине. На мен като ми е криво, приятеля все ми казва - погледни сега Ясмин - още ли ти е криво? Винаги работи и ми минава Hug

Какво стана с Диди81 newsm78 А и Венка съвсем изчезна Sad

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 23:20 от maira

# 121
  • Мнения: 708
пак съм аз  Embarassed
amerieмного се радвам за Киа
Мама Дани waveyотдавна ми се иска да хвана гората нали съм си Карловче
и за да заребя повече хора ето малко снимков материал


то много дълго стана но не ми се оправя сега.За последната снимка се бъзикахме моя викаше че е много хубаво да имаш бълдъза защото...... и аз му припомних че и аз съм бълдъза
Само да кажа че бременната хлебарка съм аз с очилата , по средата е моя и другата е сестра ми с която си приличаме като две плюнки
чао че ми замириса баницата лека и спокойна вечер
mairaмного сори бързам  Embarassed

# 122
  • Мнения: 1 298
http://www.bgpetition.com/burgasko_rodilno_otdelenie/index.html  ударете и вие по едно подписче  Wink

НАН също вярвам че нещата ще се подредят за теб ,стискаме палци  Praynig

Диди Фиеста  ти най-добре си преценяш ситуацията.Вземи правилното решение за теб и твоят бебо  Peace

Пиги ного ме кефи твоят подпис.Ориентира ме в градусите  Joy

Нарина всяка от нас има такива моменти.Аз също си пускам любимата музика в такива моменти.  Hug
Нани съчуствам ти.Да оздравявате че и мама да се наспи.

Хайде до утре че клепача ми пада...

# 123
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Рени подписах се.Айде и аз отивам да нанкам,че Цвети заспа в количката до компа.Неще да спи само с татко си това диване Crossing Arms
Те тия градуси са някакви средни за страната,но в общи линии са верни,поне за София Mr. Green

# 124
  • Мнения: 1 341
 newsm59 Пингвина,нека щастието и любовта те събуждат всяка сутрин,а успехите ти бъдат постоянен гост в живота!!!  love001

НАН, hug ти си силно момиче и ще се справиш.Имаш и моята подкрепа  Hug

Диди Фиеста,не знам какво да ти кажа освен че не са хубави тези отношения.Надявам се че ще вземеш най-доброто решенние за теб.

Наринче,аз почти цял месец бях в подобно настроение.Дано днес няма и спомен от лошото настроение  spoko

Относно срещата и аз съм ЗА.Отдавна го обмисляме с Диди и Ети.На пролет ще е много подходящо,има още време до тогава.Но ще е много хубаво да се запозная с всички вас,или поне с повечето ако не успеят да дойдат всички.
Ние за Великден ще ходим на Златните и много бих искала да се видя с Варненки.Ако те искат да се запознаят с  един Дзвер  Mr. Green Разбрала съм се с Тиция,и ще сме един ден по-рано там,за да се видя с нея,но ще отделя време и за други Варненки,ако имат желание разбира се.

Питахте ме за изпита.Не пускат на кормуване,ако не си минал листовките.
Благодаря на всички ви за троплото посрещане и куража за изпита. Heart Eyes

Много дълго стана и спирам за сега,после пак.

# 125
  • Мнения: 326
Рени подписах се чак се размечтах, защото за по досоверно написах град Бургас. Ех хубаво щеше да е.  Hug А и брат ми преди учеше там, така че имам особено хубави чувства към Бургас. Мъж ми има доста роднини в Бургас. Дори си помислих в първия момент че става въпрос за детското отделение, нали имаше там някакъв проблем... но няма да пиша за това.

Оооо имаме си и рожденничка.   ura nbirthday  Пингвина. Бъди все така прекрасна майка и бери плодовете на любовта всеки ден. Радвай се на живота и миговете с твоето семейство.  Hug

Изи тези места които показваш и аз не съм ги виждала, но нали моят муж е запален "плананинар", че е разбираемо.  Embarassed Ще взема и аз да се навия да дойда  Wink Wink Joy

Аз тази нощ се наспах за първи път от .... повече от месец. Криско са го мъчили ушенцата. Добре че детенце вчера ми показа сам започна да си се пипа по ушенце и като сложих снощи капчици спахме до 5ч тази сутрин, а това не се е случвало. Praynig Дано му мине бързо и да си спинка детенце а и мама покрай него. Измъчисе горкото  Praynig

А снощи спеше и в един момент започна да пее насън и да вдига краката и да ги вади през решетките на леглото си, и така докато се завъртя перпендикулярно. Аз го върнах в изходна позиция той пак. Без да се събуди без нищо. Thinking След 30мин такава борба и песни успяхме да го събудим и като го гушнах заспа.  hahaha

# 126
  • Мнения: 1 240
е, мислех, че ще съм първ за днес, но popova и Мама Дани ме изпревариха  Wink

Пингвина, честит рожден ден! желая ти здраве и много щастливи мигове!!!

Рени, и аз се подписах. дано наистина се подобрят условията!

jorjito, Гери е добре. докторът даже отпусна малко каишките и сега е по-спокойна. надявам се всички бебоци да са здрави! а за гърнето не се притеснявай - и ние сме така. когато я сложа с дрешките много се кефи, но като седне с голо дупе, започва да плаче. така че за сега сядаме само за малко, но не вършим нищо все още.

Nanny, maira,  Praynig бързо да се оправяте!

isi_kam, страхотни снимки! дано се съберем и да се запознаем.

amerie, браво на вас!

аз вече съм на работното си място и ще се захващам с работа. пожелавам ви лек и весел ден. до скоро.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Добро утро мами и бебоци Hug
nbirthday на Пингвина nbirthday
Много здраве и щастие ти желаем,от сърце

Нани,оправяйте се бързо,и да се наспиш Praynig Hug
Нарина и аз съм така в последно време.Нашия тати толкова много работи милия,че въобще не го виждам и ми е много криво. Crossing Arms,а и на  малкия му писва по цял ден само мен да гледа Confused
Дю,радвам се че Герито е добре Hug
Рени имаш подпис и от мен.и аз писах че съм от Бургас Blush
Попова,ще се радваме да ви посрещнем във Варна.На Великден и ние ще сме на Златни/на тръстиката Mr. Green/
Мама Дани, Дито снощи се обърна по корем както си спеше #Crazy.и аз викам татито да види кво става,направо останах Shocked
И вчера една тъпа комшийка идва да види малкия и като взе да кашля #Cussing out,сега ме боли гърлото и се моля всичко да ми се размине,и малкия да не прихванече ако се разболее направо незнам Sick
Ние имахме ужастна нощ и сега не спира да реве,ще пробвам и аз с капки за уши.Вече взе да ме съмнява да са зъби Thinking

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 09:35 от jorjito

# 128
  • Мнения: 166
Добро утро!
Павел пък 2 пъти през ноща заплаква и аз скачам и го виждам,че спи newsm78.
Мама Дани дано Криско вече е спокоен и да спи.
Пингвина  newsm59
Ох, като четох предните страници и на мен ми стана едно тъжно Cry
Диди, не ми се мисли колко е кофти в твоето положение.Може да си споменавала, но кога ви се развалиха отношенията? Защото след раждането на Павел и ние сме станали малко по нервни и се скарваме за глупости понякога.Но аз го отдавам на напрежението.

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 09:50 от pipi

# 129
  • Мнения: 407

Здравейте и от мен Stop
Честити 8 месеца на Нора на pastel и 7 месеца на:  Любомир и Николай на мама Dreamy_world , Стилиян на мама desi_p ,  Даниел на мама danidobrinova ,Мартин на Isito LCH и Теодор на radostina 33        
   

Да са много здрави и засмени!!!
[/size]
newsm51 smile3525 smile3525 newsm51
 bdbaloni и на Пингвина.Нека пътят ди занапред е много лек и да е съпътстван с много късмет Hug
Мами,да не се е изсушил въздуха много в стаята и за това бебоците да са със запушени нослета?Нали наскоро пак някоя от вас имаше такъв проблем newsm78
Аз по-късно ще пиша пак,че днес ше ходим на една ранна разходка,че мама има работа.
Весел и усмихнат ден!!
П.П.Има ли някоя мам от вас,която да живее около Сточна гара,може да си  направим една среща,знам ли?

# 130
  • Варна
  • Мнения: 1 858
  4uuЧестити месечинки на:Нора,Любо и Ники,Стилиян,Мартин,Теодор и Даниел  4uu

Брях,голям рев падна Shocked.сложихме капки за уши/само в едното ухо успях Embarassed/и сега спи.да видим Thinking

# 131
  • Мнения: 747
Pingwina, Честит Рожден Ден! bdbaloni
Иси, много хубави снимки. И мъжа ти арен, бе:)))
НАН, чест ти прави, че толкова време мълчиш и стискаш зъби. Ти обаче имаш волята да победиш, а тя е по-важна от самото лечение. Направила си най-смелото и най-важното- родила си едно прекрасно детенце. Просто още малко ти остава до пълната победа! Ще успееш, ще успееш, ще успееш!
Диди Фиеста, не знам какво да ти кажа... всеки случай е различен, но понякога неочаквано изгрява слънце. А за вирусните програми, аз ползвам NOD32- много съм доволна. И внимавай с триенето на вируси- по-добре ги карантинирай, че с триене току-виж Windows-a заминал. Grinning 
Нанни,   action032
Слънчев ден на всички!  bouquet

# 132
  • Мнения: 68
Мами, добър ден от нас с Нора!
Включваме се набързо, за да почерпим за осмия месец   party023 Popcorn Drunk и да се запишем в новата-стара темичка!

Честито и на другите бебчета, които празнуват! Да са здравички и да слушат мама и тати /и те да ги слушат!!!/

Пингвина   nbirthday newsm67 newsm51

Добре дошла отново Попова!

НАН, всичко най-хубаво ти желая и скоро да се пребориш с проблема,  за да изживееш пълноценно майчинството си, а и всичко друго!

Диди Фиеста, вярвам, че нещата при теб ще се наредят! Ти си мнооого млада и смятам, че с течение на времето всичко ще си дойде на мястото! Успех!

Изи Кам, страхото релаксиращи снимки!

Хайде, поздрави на всички-ние се приготвяме за разходка!


# 133
  • Мнения: 845
Честити 8 месеца на Нора на pastel и 7 месеца на:  Любомир и Николай на мама Dreamy_world , Стилиян на мама desi_p Даниел на мама danidobrinova ,Мартин на Isito LCH и Теодор на radostina 33
Много послушни дечица, да папкат и слушкат мама и тати!!!
 newsm59   newsm59   newsm59

Пингвина бъди много щастлива и обичана и желана  smile3525

# 134
  • Мнения: 751
честит рожден ден на пингвина newsm59 nbirthday newsm67  bigdance2
честити месечинки на Нора,Любо, Ники,Дани,Марти,Стилиян и Теодор!Много здраве и игри! Tada

Общи условия

Активация на акаунт