Сняг най-после наваля, ЮЛЧЕ, хайде вънка със шейна!

  • 8 658
  • 300
  •   1
Отговори
# 105
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Диди,2в1 е,когато си инсталирах терминатора имаше опция да добавя към него клам антивируса,незнам дали са по-добри,но засега ми върши страхотна работа.А уж НОД32 била най -добрата знам ли Thinking С мъжа ти сте точно като при зълва ми и тя водеше доскоро такива монолози,къде на високо,къде на по-ниско равнище и все не се решаваше да направи последната крачка,защото свекъра и свекървата са страхотни и заради детето.
Нан какво е то всъщност,миопатия ли или нещо друго?

# 106
  • Мнения: 867
НАН Hug

Диди Фиеста, дано да е за добро каквото и да решиш. Но няма смисъл от заравяне на главата в пясъка. Сигурна съм че ти в сърцето си знаеш дали това е мъжа на живота ти или не.

Нани, кажи душа?

# 107
  • Мнения: 1 241
НАН, Диди Фиеста  Praynig Hug ако мислите, че можем да помогнем с нещо, казвайте!!! нали за това сме тука.
Попова  welcome
Нани, кажи какво те мъчи?

Идеята за събирането ни е страхотна. аз съм за!!!  Laughing дано успеем да направим организация.

и сега да ви кажа, че днес се наложи да отида малко да поработя. утре също ще ходя, а може би и в петък. с влизането ни в ЕС, цялата работа е като мармалад!!! то не са промени, то не е чудо!!! направо се хванах за главата! за това реших да отида да помогна на колегите ми /няма назначен човек на моето място, заместват ме те/. Гери я гледа майка ми, много са се слушали  Joy Joy Joy
като се върнах, тя вече се беше събудила и като ме видя  Laughing Laughing Laughing с глас, говори, вика, махаше с ръчичики. много щастлива беше, но аз като че ли повече. на мен това ми подейства доста положително  Embarassed разведрих се малко, видях се с приятели и колеги, освежих си уменията.

# 108
  • Мнения: 129
Здравейте всички!
Чак сега прочетох всичко и да пиша и аз.
НАН, радвам се, че мислиш и си настроена оптимистично и искрено вярвам, че всичко ще завърши добре за теб. Човек не бива никога да се отчайва, винаги трябва да вярва, че има по-добро, по-хубаво, че има бъдеще! Hug
Диди, може би не се нуждаеш от съвет, а от блага дума и разбиране - имаш го, наистина ти сама най-добре можеш да прецениш ситуацията, защото живееш в нея, и каквото и решение да вземеш, знай, че ще бъде вярното! Важното е да завърши всичко добре. Нали имаше такава приказка - всичко е добре, когато свършва добре!  Hug
В края на краищата най важното е всички да сме здрави и да се наслаждаваме на всеки миг с най-голямото щастие на света - нашите деца. Всичко останало е бош лаф.
Nita много ти е сладък Калоян на аватара! За ядене е май! Те всички бебенца са сладки и за ядене, ама понеже се загледах сега докато четях. Hug
Хайде лека вечер на всички!  bouquet И повече усмивки!

# 109
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Нани, newsm78
Дю,как е Герито? Hug

Аз да се похваля Embarassed,то няма кой знае какво за хвалене де.
Днес купих гърне,много се радвах,едва дочаках татито да си дойде ooooh!.слагаме ние гърнето в средата на хола,малкия вътре и..........РЕВ Shocked направо като съдран ревеше Tired
Първия опит го пиша неуспешен Crossing ArmsЧудя се кога да пробвам пак newsm78.
Има ли и други неуспяли от първия път като мен?и ако има кога опитахте пак?

# 110
  • Мнения: 326
Привет мамчета. Щом искате да се събираме стягайте куфарите  и идвайте в Сопот. Вижте колко е хубаво.  Party Party А и по средата на България - почти. Ние предполагам и Нан ще ви посрещнем подобаващо.  Hug

# 111
  • Мнения: 1 193
Мама Дани , страхотно предложение  Peace
Аз се включвам само да се похваля, че Киа я водихме днес на преглед и педката каза, че    всичко е Ок. Толкова се зарадвах  newsm44 Пожелавам и на другите болнички да се оправят бързичко  Praynig
НАН  newsm51 Ти си силна и ще се справиш  Hug
Popovawelcome с теб сме , аз с какъв махмурлук бях на изпита  Mr. Green направо незнам как го взех от раз  Grinning
Didi fiesta, подкрепям те, предполагам как се чувстваш ( моите родители имаха сходен проблем, та нещата съм ги изживяла от към детската страна- казала съм си, че ако при мен стоят така нещата не бих правила компромис заради децата)  Hug
Снощи качих малко снимки и разгледах албумчетата, ами то ние вече си имаме големи дечица, не бебешонки. Толкова са сладки   love001
ОХ, щях да забравя ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ ПОРАСТВАЩИ  Tada Да са мноого здравички!

# 112
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мама Дани аз съм за Peace,всъщност няма значение къде ще бъде,но в Сопот е супер и на мене много ми харесва Hug
Жоржи,изчакай една седмица и после пак Mr. GreenАз да се похваля,ние почти нямаме издънка с пишкането и другата работа,така,че ни отива по един памперс дневно.Накрая го изхвърлям защото е станал на баница от сваляне и слагане Sick

# 113
  • Мнения: 444
            Hug
 Набързо да се разпиша и аз, че днес само успявам да рефрешвам и  да пропрочитам набързо.
Данката цяла нощ е плакал, явно нови зъбки го тормозят или пък по-лошо... Praynig
Нослето му се запуши , не може да диша спокойно и на всеки 15-тина минутки сме се гушкали. Cry
Оставях го в леглото, гушках го при мен на спалнята, нищо не помогна...дадох му Панадол, мазах му венците с гел и така до сутринта.
 Като се разсъни от носа му започнаха да текат реки от сополи. Цял ден е кисел , както и аз- плачем си заедно/за първи път го виждам толкова унил и ми се къса сърцето/. Да не говоря, че сигурно ми се събират около 2ч сън , а и тази нощ се очертава същата. Хубавото е , че няма висока температура и не кашля. Praynig
Повечето от вас знаят как се чувстваме, така че стига съм се оплаквала...като гледам тук се обсъждат доста по-сериозни проблеми от нашите сополки и недоспиване. Много ми е мъчно , наистина!  Praynig
                                                    Hug   Спокойна нощ от нас!  Hug
                   


# 114
  • Мнения: 1 440
Нан, newsm51 Както и другите са казали имаш цялата ми подкрепа и съм сигурна, че скоро нещата ще почнат да се оправят! Ти си една силна и прекрасна майка, която ще се справи със всичко, което й е отредено, за да се радваш още повече на съкровището си! Вярвам в теб!!!
Диди, не знам какво точно са ви отношенията, за да мога да ти дам някакъв реален съвет, но по-принцип рано или късно болката отминава и когато това стане понасяме тежестта на решенията си - за добро или лошо. Ти знаеш най-добре  Hug  Hug  Hug
Днес определено не ми беше ден и се чувствах някак нервна, безсилна и подтисната...сега съм си пуснала една меланхолична песен на Lighthouse Family и ми става едно таково тъжно..без причина, просто съм в такова настроение... Confused Понякога си мисля, че хората не разбират, че освен майки и ние сме хора и имаме настроения и то не винаги хубави...и това не ни прави лоши майки Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 1 440
Пропуснах да кажа, че Пламена в момента си лежи оттатък в кошарата...гледам намерила си е бибата, сложила я в устата и се готви да спи! Така мило ми става като я гледам, а днес доста й се бях изнервила...ама вече няма значение smile3504

# 116
  • София
  • Мнения: 170
Nanny милото ти детенце,дано тази нощ ви е по-спокойна,че да си починете и двамата.Аман с тези болести.То поне ние само да се разболяваме и да не ги хваща децата,ама на.
Narina тези мрачни настроения и мен ме обземат често напоследък и вече чакам да дойде пролетта да пекне едно топло слънце,че да ми се сгрее и душата.
Лека ви нощ.

# 117
  • Мнения: 407
Nannyдано се оправите бързичко и да не е нещо сериозно.Може наистина да е от зъбки,пине така си мисля аз.
amerieмоите родители са се разделили,когато съм била бебе на 17 дена,после са се опитвали 100 пъти да се събират,но като не става-не става.Та аз цял живот съм била с разведени родители и детската ми мечта беше да имам свое собсвено здраво семейство,но уви-не било писано.Но ако някой ден се реша на друго съжителство/което ще стане -все пак съм на 21/,може пък да пожъна успех,знам ли?
Абе честно да си кажа много съм объркана и наистина не знам какво да правя,но дълбоко в себе си знам,че рано или късно ше се разделим,както и той самият го знае.Но все още се чудя кое е по-добре-рано или късно newsm78
Днес си намерих работа,но е с раб.време от понед. до петък от 9:00-17:30 и няма кой да гледа бебо сутрин,иначе след обед е лесно.Иначе трябва да търся гледачка,а като знам колко трудно се намира точния човек-е някои успяват от 1-път де.Та за това си мисля,че по-добре да запиша още 1-2 курса и май-юни да започна работа.Тъкмо Криси ще поотрасне,после ясла и така.
jorjiчакай аз да ти се оплача за това гърне/пак да те подкрепя Simple Smile/Криси от няколко дена не иска да лежи,нито да стои седнал ,а само прав.И като дойде време за гърнето са едни писъци,ужас.И аз малко съм се отчаяла,защото така добре се справяхме с пустото гърне от начало,ама на Close
Но си мисля,че това е временно явление и не го насилвам много.Може би като вземем проходилка тези дни ще разбере на кое какво се прави,знам ли newsm78
Лелееее,колко ми стана дълъг поста smile3555

# 118
  • Мнения: 708
 smile3529 smile3530
аз нямаше да пиша но чакам една баница да се опече и си убивам времето
НАН всичко което бих ти казала вече момичетата са ти го писали само ще ти кажа че когато видиш малката кукла как ти се радва ще ти дава много сили . Честно казано преживях много обрати в живота си бях много отчаяна и когато се запознах с мъжът ми започнах да си връщам желанието за живот а когато родих Марти вече знаех че имам цел и съм длъжна да се боря
диди много ми прилича твоята история с тази на сестра ми много и пиля на главата но тя не чува .Мисля че първо трябва да игнорираш всички дразнители .Ние докато живяхме във Варна мога да ти кажа че моя беше мъж мечта за 4г. ние само веднъж се скараме живота ни беше песен в момента в който се върнахме в Ямбол нещо се обърна .Пред мен нищо не говорят родителите му но не знам зад мен  newsm78 и може би му писва от всичко и се караме  а това че когато отидеш на работа и носиш пари в къщи и нещата ще се оправят просто си далеч от истината
Nanny Hugзнам мила чисти по-често с физиологичен разтвор
jorji споко мила и ние сме така само пишаме в бурканче и се кефим а на гърнето newsm45

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 23:45 от isi_kam

# 119
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Nanny,пръскай Стеримар и слагай Виброцил,пък дано на бебо да му е по-добре тази нощ,те милите нали не могат да дишат през устата.Ще стискаме палци да спинкате спокойно PraynigДай му и малко Ефералган или парацетамол,дори да няма температура,може да е от зъбче и ще го успокои за през ноща. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт