Сняг най-после наваля, ЮЛЧЕ, хайде вънка със шейна!

  • 8 665
  • 300
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 326
Диди-фиеста и теб те подкрепям, въпреки, че това много тъжно, но ... ти си знаеш точно как стоят нещата. Аз винаги съм била на мнението, че ако едни хора не могат да живеят заедно не е нужда да го правят "в името"  на децата. Не мисля, че ако няма елементарно разбирателство на децата им е добре.  Hug Дано имаш сили и енергия да избереш най-правилния път независимо кои ще бъде той. Аз съм с теб! Praynig

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Диди Фиеста,Благодаря  bouquet
Исках да ти напиша нещо,но Мама Дани много добре се е изразила и не искам да я повтарям Peace
само мога да кажа Кураж и аз съм с теб Hug Hug Hug

# 92
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ех,днеска ми е много безфорумен ден,първо ток нямаше,а досега не ми се зареждаше сртаницата на Бг-мамма даже Tired
Диди,мила мисля,че ако  ще взимаш такова решение по-добре по-рано.Днеска моята зълва си мести багажа в нашта къща поради същите причини,само,че тя чака цели три години да се оправят нещата,а двегодишното и момченце получава нервни кризи и почти нищо не яде.Все пак решението си е твое,важното е да не чакаш прекалено дълго.
Аз моя комп го сканирам всеки ден напълно и после трия вирусите с антивирусната програма,каквото и да тегля от нета се сканира преди това.Всеки ден има по-нещо. newsm78

# 93
  • Мнения: 407
Пиги,я кажи как се сканира,че аз нещо не съм много наясно.
Момичета,благодаря и аз за подкрепата,но лошото е,че докато Криси не почне да ходи на ясла ,не мога да почна работа.А ние живеем под наем.Абе не знам,ако стане неърпимо лопожението,ще се разделяме.Не знам.......

# 94
  • София
  • Мнения: 170
НАН-че с думи не мога да изразя колко много съжалявам,че страдаш заради болестта ти.Но ти винаги звучиш толкова опимистично и ведро,че чак се чудя на силния ти дух.И съм сигурна,че ще я пребориш тази болест,защото имаш вяра.А най големия стимул за това разбира се е Дая и тя ще има здрава мама.Ти ще успееш. Hug
Диди фиеста и на теб се възхищавам.Абе много сте силни бе момичета,приемате нещата по начин,който аз сигурно не бих могла.Ти най добре знаеш как стоят нещата при вас,но да не би това да е някаква криза в отношенията ви.Знаеш как има такива периоди.Ох,какво ли говоря и аз,много знам какво ти е в душата. Hug
Жоржи тоз Митак ще пръсне бодито с тези гърди мъжки.Да му нацелуваш захилената физиономия. Hug

# 95
  • Габрово
  • Мнения: 366
Момичета привет. Днес правиха изследвания на Теди и всичко е наред newsm44 newsm44 newsm44. Дано и в Плевен, като отидем да е вече добре.
НАН, имай вяра най - вече в себе си, аз мисля, че си силна , а имаш защо да се бориш. На мен ми бяха казали, че няма да мога да родя никога , но ето че имам две дечица. Най-важно е да не се предаваш. Hug

# 96
  • Габрово
  • Мнения: 366
Диди фиеста всичко се преодолява, ако има защо обаче и ако другия човек си заслужава преглъщането на болката и правенето на компромис. Много е трудно решението, аз не се реших преди години, въпреки че нямах деца, но днес не съжалявам. При нас усилията да имаме бебе/и други не маловажни неща покрай тях/ щяха да ни костват брака. Но и двамата решихме, че трябва да направим отстъпи и засега се получава.Бъди силна Hug

# 97
  • Мнения: 433
Нан,много се натъжих ,след като прочетох,че си така болна.От сърце ти желая да се пребориш  и живот и здраве с Дая да разхождате едно малко бебче по-късно и да усетиш пропуснатите сега мигове.
Диди фиеста,какво да ти кажа...,нагледала съм се покрай работата си на такива неща,чесъм стигнала до категоричния извод,че нещата пропукат ли се,връщане назад няма и всяко едно отлагане ще доведе до още по-ужасно ескалиране на проблемите по между ви.Но всеки сам си знае и решава.Аз имах 10-годишна връзка с предишния ми приятел и тъкмо всички чакаха да се заженим и като усетих,че нещо не е както трябва и зее някаква дупка ,просто си тръгнах.Иначе се получава нещо като затишие пред буря.В крайна сметка много по-добре е поне според мен детето да живее с разделени,но спокойни родители,а не сред викове и крясъци.Много деликатна тема Thinking

# 98
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Що така Нанни,какво те мъчи,сподели!? Thinking
Диди моята антивирусна в момента е Spyware Terminator+Clam Antivirus-свалих си ги от data.bg.Като го отворя има опция scan now,а също така и задълбочено сканиране,което продължава около 1ч.После излизат критичните обекти и ги трия през програмата.Плюс това съм го настроила да сканира компа за вируси всеки ден по едно и също време.Преди това имах AVG-antivirus,но не вършеше никаква работа. Mr. Green
Бре какъв съм вампир на тая снимка,после ще кача друга Sad

# 99
  • Мнения: 324
NAN-и аз се бях досетила, че имаш някакви здравословни проблеми, защото бегло споменаваше по нещо то време на време. Но ми се стори нетактично да те питам. Само мога да ти кажа едно голямо БРАВО за упоритостта, решителността и високия ти дух. Вярвам, че ще се преборите с болестта.  smile3521  newsm10   love001
Попова - ще го вземеш тези листовки  Peace
Диди Фиеста  Hug
Аз понеже казах, че нямаме зъби, вчера напипах едно долно зъбче. Кога е избило идея си нямам. Няколко нощи Калоян беше неспокоен, но само това. Днес ми се струва по-кисел и повече мрънка. Чудя се дали да мажа с нещо.  newsm78 Ако гелчетата са като капките за колики - нищо няма да му помогне.  Cry

# 100
  • Мнения: 306
НАН, ех, НАН  Sad,
искрено съжалявам за заболяването ти и вярвам, че ще го пребориш; ти си силно момиче (а и имаш заради кого да си такава нали Wink)
аз имам приятелка с множествена склероза, прозвуча ми подобен проблемът ти, тя дори не може да си позволи да има дете на този етап...
имаш и моята морална подкрепа, мислИ позитивно  Hug



Попова, удоволствие е да ви посрещнем отново тук с Емка - семка Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 407
Tizijaние не се караме ,просто не си говорим.Отдавна мина този преиод,в който като исках да си поговорим за проблемите,да си споделим-и накрая тези разговори завършваха със скандал,защото то не беше диалог а монолог от моя страна.И прецених,че по-добре да си мълча,за да не си късам нервите.Но вече не мога така,да си стоя сама ,нищо,че той е у дома,защото като не си говорим,дефакто няма никой при мен.
Пиги,мерси,сега ще ги потърся,те са 2 отделни програми,нали/понеже не съм много в час/Аз в момента имам NOD32,но явно не е добра Cry

# 102
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Момичета, много ви благодаря за подкрепата Hug, знаех си, че тук ще я намеря. Но не си го слагайте чак толкова Naughty Каквото даде Господ, такова... А вярвам, че той е справедлив и дава най-големите изпитания на силните хора,защото знае,че те ще се справят! Така се успокоявам аз.
Ивичка, за щастие не е МС. Основната разлика е в това, че МС засяга и главния...т.е. да си го кажем направо полудяваш рано или късно. При мен няма такава опасност, но понякога си мисля, че ще полудея от това стоене в къщи. Crazy
Диди фиеста, теб пък изобщо не знам какво да те посъветвам. Предполагам само как се чувстваш, защото на мен ми е много гадно, когато се скараме с мъж ми, било то и за глупости.
Ама хайде стига отрицателни емоции, че сега и виновна се чувствам малко. Я дайте по-ведро Wink

# 103
  • Мнения: 845
НАН - ти си борбеннна, решителна и много силна личност и съм убедена, че ще стане чудо и скоро време ще тичаш подир две, а защо не и три дечица. От сърце ти го желая  Heart Eyes Този доктор щом е толкова прочут бъди сигурна, че ще направи чудо. А и има за кого да го направиш-тази сладка кукла. Браво за голямата подкрепа на семейството ти   bouquet
didi_fiesta -направи най-доброто за теб и бебчо. Твоето сърце ще подскаже вярното решение. По-добре спокойни и щастливи мама и тати - разделени, от колкото две ледени статуи в къщи, които се подминават и не даряват с топлина слънчицето, което са създали.
Момичета, имате моята морална подкрепа  Hug за каквото и да е - насреща съм   bouquet

# 104
  • Мнения: 407
Урааааааааа,оправих си компа,е с малко помощ де,но се справих.
Пиги,оказа се,че и nod32 има скан,ама няма кой да чете.За напред ще съм по-внимателна.
Айде за сега толкова,че татито си дойде и да му обърна малко внимание,ако желае де Cry

Общи условия

Активация на акаунт