МелоМАМИ

  • 14 413
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35
Като истински мелоМАН, мога да изпиша поне няколко страници (1600 на 1200 пиксела Sunglasses ) с имената на любими изпълнители, групи и песни, но тъй като не разполагам с толкова време, ще отбележа само най-любимите си стилове - alternative and hard rock, особено първото, Hip Hop & RnB, и фламенко. Любима песен за последните десетина години - "Ricochet" на "Faith No More".
Хубава тема, и безкрайна! Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз от няколко години съм зациклила на южноамерикански (и няколко испански) групи, като първоначално беше фолклор, а сега по-съвременни работи - любими напоследък са ми Los Natas, Los Chabelos и El Otro Yo. Обичам и Clash, Los Fabulosos Cadillacs, Molotov... Преди латинската вълна беше реге и ска - Боб Марли си ми остава най-любим. Запалиха ме и по Ленинград и Пятница. Мога да си изброявам до безкрай  Crazy
Повечето неща, които слушам (по-старите групи), ми навяват едни такива странни чувства... носталгични Thinking А няма причина. Само да не ме сметнете за побъркана Laughing

Редом с всички тези слушам и малко класика - Гершуин, Скот Джоплин, Хосе Пабло Монкайо. На последния имам само 2 творби, едната от които мога да си я слушам по цял ден и да не ми омръзне Crazy, иска ми се да открия и други, но поне в нета явно няма да намеря.

# 17
  • Мнения: 966
хайде и аз да се запиша..слушам денс,нещо по бързичко.......

# 18
  • Мнения: 3 861
Тук сте се събрали основно твърди мадами...

Аз пък съм луд фен на Whitney Houston, от дете...
Израснах с нейната музика и тази на Маriah Carey, но Whitney просто ми е супеr любима...

Иначе си падам по всякаква музика без чалгата. Във всеки стил имам любими изпълнители и парчета...

кефя се на

George Michael
Sting
Cristina Aguilera
R&B музика....

латино ритмите карат кръвта ми да кипи

и т.н.

# 19
  • Мнения: 6 039
Запис
телевзия не гледам, о без музика не мога

вски божи ден слушам
George Michael - imam всичко - луд фен

hreswam:
Мадонна
Lenny Kravitz
Prince  3121  Peace
Simly Red
U2
Depeche Mode

i mnogo drugi, no bez George Michael - ne moga!

# 20
  • Мнения: 510
Докато учех испански и аз се бях запалила по музика на испански, имах си една любима кубинска група, обаче цял ден така и не можах да се сетя как се казват  ooooh! , даже по MTV ги даваха.
За всички фенове на George Michael една снимка, на която много ме радва:
... и моят топ5 на негови песни:
1. Fastlove
2. Jesus to a child
3. Spinning the wheel
4. Too Funky
5. Father figure  Peace

# 21
  • Мнения: 750
В момента слушам Stratovarius, Elements part.1- aлбума. Един от любимите ми. Много як прогресив, чак ми пълни душата Mr. Green

# 22
  • Мнения: 750
За всички наши меланхолии, стари спомени, носталгии- поздравявам ви с това http://www.vbox7.com/play:978e048c

Насладете се и може да си поплачете, както правех аз, а после ми беше много хубаво...

# 23
  • Мнения: 1 416
За всички наши меланхолии, стари спомени, носталгии- поздравявам ви с това http://www.vbox7.com/play:978e048c
Насладете се и може да си поплачете, както правех аз, а после ми беше много хубаво...
"Sunday morning. Is everyday for all I care. And I'm not scared. Light my candlrs. In a daze cause I've found god..."

Сутринта ми започва яко... Мерси, Конче!  Wink

# 24
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Както повчето стари хора  newsm27 и аз така съм зациклила на музиката от мойто си време и от преди него, все не мога да се трогна от пазарните новости... Бандите, които слушах като тинигерка - The Cure, Sisters of Mercy, Ramones, Pistols, Nick Cave, Tuxedomoon, Нова Генерация (естествено), DCD, Siouxsie and the Banshees и тям подобни депресии дотолкова ги имам в главата си, че дори нямам нужда да си ги пускам. Напоследък слушам много и всякаква руска (съветска) музика и музиката, която разни приятели правят за собствено удоволствие. И всякакъв рок през останалото, неспециализирано за музика време. Ще ме приемете ли в клуба? И пие ли се алкохол в него cheers?

# 25
  • Мнения: 750
Пий са амчи, как ша ни съ пий Grinning Ма аз съм много надалеко и само виртуално мога да го споделям.
Приета си.
Аз си търся сродна душа, с подобен на моя вкус. Може и мъжко, може и женско.

# 26
  • Мнения: 1 416
libelule verte,
Добре дошла! При куфеещите и прилично пийващи си...  Wink

Аз си търся сродна душа, с подобен на моя вкус. Може и мъжко, може и женско.
Конче,
Имаше един татко във форума - svil, с него си обменяхме музичка и той ме открехваше на тема метъл. Щяхте да сте си дружинка, но нещо е зачезнал, за съжаление...  Confused

# 27
  • Мнения: 750
Хм, подозирах го. Къде блей сега? Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 416
Хм, подозирах го. Къде блей сега? Simple Smile
Не знам, нещо ми изчезна от полезрението. Трябва да взема да му пратя вест...
Май се беше поотегчил от виртуалната комуникация.  Simple Smile

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз живея за музиката, но относно каква точно музика съм много на приливи и отливи. Любимата ми група не е спомената, и това изобщо не ме изненадва - Evanescence, обожавам гласа на Ейми, чувството, което оставя в музиката си и наистина смятам че тя е невероятен професионалист и прекрасна изпълнителка.

Друга музика, която харесвам - Мидийвъл се води стила, нещ като автентична английска музика от средновековието - Блекмор'с Найт - Ричи Блекмор и жена му, Кендис Найт, разкошна група, невероятно настроение, невероятно усещане...

Любимия ми италиански език в един изпълнител - Нек, обожавам песните му, страхотни са, нямам идея какво се пее в тях, но ги обожавам.

А любимия ми стил музика дори не знам как се води... Няколко примери за песни -

Daniel Powter - Bad Day
James Blunt - You're Beautiful
David Grey - This year's Love
и тн... Обожавам. Но не знам какъв стил е, дори дали е един...

Общи условия

Активация на акаунт