МелоМАМИ

  • 14 416
  • 307
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 750
Ео, ще потърся от новия нещо, но може да няма качени просто. Я ме светнете как да пусна албум за даунлоуд?
Кой иска да слуша Blind Guardian?

# 121
  • Мнения: 750
Изтииик!

# 122
  • Мнения: 6 993
Ео, ще потърся от новия нещо, но може да няма качени просто. Я ме светнете как да пусна албум за даунлоуд?
Кой иска да слуша Blind Guardian?
Аз  Mr. Green Макар че изтеглих уж пълната дискография онзи ден Laughing да се настройвам за концерта.
А албум...знам ли , трябва да го качиш на някой фрий сървър, май. В бол.бг примерно или в датата, която така и не знам безплатна ли е, не е ли... newsm78

# 123
  • Мнения: 750
Оф, май няма да мога да го кача. Не съм и регистрирана. Ще натискам мъжа довечера. Ама първо ще проверя неговата папка в датата Mr. Green

# 124
  • Мнения: 1 080
Здравейте МелоМамииииии и аз ще се присъединя към вас. Аз съм от хората, които подбират музиката си според настроението, ето защо рядко слушам радио или по-скоро често то е пуснато, но не го слушам  Mr. Green. Тук ще спомена някои любими групи, някои от тях все още драпат и оцеляват, други отдавна са се затрили по едни или други причини, но аз продължавам да ги слушам.... Ако нещо съм се скапала те поддържат ритъма на деня ми, а ако не - повишават градуса на настроението ми. Когато ми е тъпо обичам да си пусна нещо за развеселеляване примерно Mano Negra, Ska-P, Crazy Town ili malko Ill Nino, moje i Fun Lovin' Criminals....Когато ми е носталгично си пускам Evanescence, Therion, Paradise Lost, Faith No More, Helloween, Iced Earth, Clawfinger, Dead can Dance, Cafe del Mar, Ревю.........Много обичам и кубинска музика, свързана е с носталгията ми по карибския остров(най-вероятно), нея мога да  слушам безкрайно дълго и никога няма да ми писне. Харесвам също и регето. Действа ми много релаксиращо, едни топли вълни.......пак ме мята някъде из островите. Много харесвам и Enya гласът й е божествен. Харесвам много и chillout стила. Сега за радиата, ако  слушам от време на време радио, то или е  Нова (точно във връзка с chillout-a или Зи Рок(когато го хващам  Mr. Green).  Засега толкова после може и повече  Peace

# 125
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
МАДАМ МАМА , ПУСНИ НЯКОЕ КЛИПЧЕ ДА ЧУЕМЕ Peace

# 126
  • Мнения: 1 080
не съм мадам уа мама  Flutter кажи на кое да те пуснем  Mr. Green

# 127
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Пардон в бързината така го прочетох newsm78  и явно трябва да ме пуснете в устата на звяра  newsm53

# 128
  • Мнения: 1 080
http://www.vbox7.com/play:41f4332b
хайде малко Beastie за по-весело  Hug Mr. Green

# 129
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
MaDMama, здрасти и благодаря, кефиш ме! Blush

# 130
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не е зле - стига да не ме вземете за възрастната дама в клипа  Joy Mr. Green

# 131
  • Мнения: 750
Ехоо, кажете начина за това как да си дръпнете песни, дето ще ви пускам- даунлоуда демек.

# 132
  • Мнения: 1 080
MaDMama, здрасти и благодаря, кефиш ме! Blush

аДЕЕЕЕЕЕЕ парти пиииипъъъъъъъъл http://www.vbox7.com/play:f64e36e3 кефете се тва е специално за VERTE   bouquet готини ботуши  Peace и аз обичам Ramones smile3540 yesyes

# 133
  • Мнения: 510
konche, ето тук хората са разисквали как се свалят клипове, не го дочетох, но вариант цък-свалям няма, трябва да си изтеглиш програма, ако ти се занимава. Дано съм ти била полезна.

Ей, Beastie boys съм ги признала, няма такива изродски клипове....много ме радват.

# 134
  • Мнения: 750
 magica,  не сме се разбрали. Искам да ви предоставя на вас музика, която да си сваляте от тук, като цъкнете върху " цъкни". Разбира ли ме някой? Аз мога да си свалям.

Общи условия

Активация на акаунт