Новата спирала на L`OREAL

  • 4 065
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Имам я от няколко дни и може да се каже, че съм доволна. Миглите ми са дълги и предпочитам спирали за обем, но тази има страхотен ефект. А и хубавото й е, че хем ги удължава, хем ги извива! Не знам колко е видим този ефект, но аз го усещам по това, че с другите спирали миглите ми постоянно се стържат по очилата ми (нося очила), а с тази няма такова нещо. И ги разделя много добре!  Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Като четка и ефект има ли нещо общо с Мастърпийз на Макс фактор?

# 17
  • Мнения: 250
MAYBELLINE гласувах.

# 18
  • Мнения: 91
моите мигли са къси, руси и редки  Grinning най-доволна съм от макс фактор- мастърпийс..

# 19
  • Мнения: 27 524
Пише се  bourjois  Wink
За мен всичките им продукти са супер качествени, не мога да им намеря кусури на нищо  Hug
Не виждам връзка между въпроса и анкетата  Wink

# 20
  • Мнения: 1 101
Първа опция - L`OREAL.
Ползвам спиралата от няколко дни и мога да кажа, че съм доволна. Не само издължава миглите, но и не им позволява да се слепват.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Макс Фактор Peace

# 22
  • Мнения: 1 393
Става дума за Л`ОРЕАЛ ТЕЛЕСКОПИК или нещо такова, на която в момента й течат рекламите по телевизията.
Знаете ли колко струва и дали изобщо още са я пуснали в търговската мрежа?

Аз си я купих тук (САЩ) преди няколко дни, защото беше намалена ($5.99).
Хич не съм доволна обаче, дори и за тази цена не струва.
Определено не я препоръчвам.

Много по- доволна съм била от тази на Лореал например:


# 23
  • Мнения: 830
Гласувах за Лореал и Макс фактор,другите са вятър и мъгла.

# 24
  • Мнения: 94
Сега ползвам на Лореал ,но не ми допада.Аз предпочитам Буржоа и гласувах за нея.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Като цяло съм най-доволна от спиралите на Лореал.Макс Фактор също ми харесва,но техният туш е по маслен и следователно по сух,Буржоа-харесвам само старата спирала за обем,с розовата дръжка Crazy.
Искам да попитам тези,които ползват новата Телескопик дали напластява и слепва миглите,прилича ли на Волум Шокинг?
Иначе най-доволна до момента съм от Дабъл Екстенжън,страхотна е,придава обем и дължина едновременно.Черния Архитект според мен е ужасен,единственото хубаво нещо в него е четката и това че адски бързо съхне върху миглите,но като туш не ми харесва.
Взех си и черната на Мейбълин,за турбо обемни мигли,ами направо смешна работа,нищо не ми нанася тая спирала,слагам слагам,а нищо не остава по миглите.Единствено върши работа когато я нанеса след бялата част на Екстенжъна на Лореал.
Интензифик на Лореал ми е на второ място по спиралки,страхотна е.

# 26
  • Мнения: 503
буржоа,розова капачка Peace

# 27
  • Мнения: 131
В момента всички спирали са на MAX FAKTOR в представителните магазини са на промоция и струват 12.50 лв. Струват си, нали?

# 28
  • Мнения: 5 228
И кои са тези представитебни магазини?

# 29
  • София
  • Мнения: 328
Всички, в които предлагат Max Factor,

струват си, за тази цена качеството е доста добро... излязохме от темата

Общи условия

Активация на акаунт