''Водата'' - каква е дневната ви нужда?

  • 12 368
  • 225
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 696
Почти 2 литра на ден вода,отделно кафе,мляко,безалкохолно!

# 61
  • Мнения: 91
за ползите от водата може да се говори много  Simple Smile
ако оставиш цвете без вода- ще увехне / сбръчка..
не искам да плаша никого, но.. водата участва във всички клетъчни процеси. непиенето на вода има връзка с недобра хидратация на кожата, натрупване на отпадъци в тялото..
чистата вода е най-добре- усвоява се веднага, но и всякакви течности са добре дошли  Hug
аз съжалявам, че не са ме научили от малка да пия..
а жажда се изпитва тогава, когато вече е късно, т.е. организмът има недостиг.

# 62
  • Мнения: 27 524
Хубав въпрос  Peace
Сега гласувах с литър и половина  Confused
Преди ми беше 2 литра  Simple Smile
Когато бях болна от хепатит - 5 литра  Flutter
И тогава ядях много и отслабнах с 10кг въпреки това.
Водата пречиства, помага, полезна е. 5л са много. 2 и половина са идеално  Peace За всичко!

# 63
  • Мнения: 619
Почти не пия вода.

# 64
  • Мнения: 2 257
3 дори 4 литра дневно. Обожавам вода.

# 65
  • Мнения: 936
Около 1,5 -2 литра.

# 66
  • Мнения: 3 334
около 2л.Мисля,че ми действа много добре,преди не пиех почти никаква вода и кожата на лицето ме беше ужасна,плюс това ми се виеше редовно свят.От известно време насам се старая да изпивам най-малко по 2л. дневно и се чувствам сравнително добре. Peace

# 67
  • Мнения: 68
Ох, аз пък имам на разположение много минерална вода ежедневно и направо по някое време ми писва все едно наливам в нещо празно Mr. Green
Но понеже знам че е хубаво и полезно да се пие , пия, но като цяло мисля че 1.5л. на ден ми е добре като се смята че сам с малко  тяло Grinning

# 68
  • Варна
  • Мнения: 974
Точно напоследък си мислех, че пия много малко вода, и май и кожата ми повяхна и целулита ми се увеличи Cry
Време е да взема мерки!
Пия в момента под 1л. вода. ooooh!

# 69
  • Мнения: 6 958
Точно напоследък си мислех, че пия много малко вода, и май и кожата ми повяхна и целулита ми се увеличи Cry
Време е да взема мерки!
Пия в момента под 1л. вода. ooooh!

И аз бях преди така... пиех по няма и 500 мл. вода... Сега пия по 2 л. вода от 3 месеца,  в комбинация с диета и спорт и целулита взе да се маха лека по лека - от ханша съм минус 13-14 см... Наистина е много полезна...

# 70
  • София
  • Мнения: 1 956
Здравата се наливам. Но съм и бременна. И за това ми се пие повече. През деня изпивам поне 1,5 литра вода, 2 кисели млека, 300-400 мл фреш. Но нощем съм като черна дупка и до 3 литра вода стигам. Та общо за 24 часа ми се събират около 5 литра, че и повече.

# 71
  • Мнения: 3 647
2.5 литра
ами имам заболяване свързано със задържане на вода
и не е желателно да го надвишавам
Wink

# 72
  • Мнения: 8 917
Първа опция Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 2 926
Аз пия страшно много вода - 4 литра зимата си ги правя.А лятото направо се наливам... Whistling

# 74
  • Мнения: 3 622
Пия по 1.5 - 2л. на ден. Понякога и повече. Отделно кафе и чай. Безалкохолно и сокове не пия вообще наблягам само на  водата.

Общи условия

Активация на акаунт