Нека Баба Марта долети и на всички Ноемврийчета здраве да дари!

  • 11 370
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз пак да пожелая на болничките да оздравяват.
Днес съм в много нещастно настроение, времето хич не ми помага.... реших да си го оправя с еклекчетата ( Twisted Evil) по рептата, която Юка даде. Е, да ама пусти еклери нещо много разляти се получават, иначе на вкус го докарват... Юка имаш ли идея защо така става. Единственото нещо, което не може да бъде съвсем точно по рецептата са яйцата. Сложих 4, ама бяха размер XL дали пък не дойдоха множко newsm78

# 271
  • Мнения: 3 089
и аз не съм в кондиция. нещо ме свива коремът.

много болни, много нещо. и супер дълга черна серия. вече май й е време да приключва.

# 272
  • Мнения: 2 292
привет и от мен,
гроги след куп разходки тези слънзеви дни, но ... малкия сега везерта е с едни розови петна по лизето . по корем, крака, ръце нямя, та май не е от ядене. дали не е от слънцето? ще трябва пак да се снабдявам със слънцезащитен крем май  newsm78

# 273
  • Мнения: 505
Добро утро! Ние вече сме по-добре и смъкна температурата. В яслата на Рая имаше 3 такива деца и сигурно го е лепнала от там. Вкъщи сме здрави. А аз пък се оказах със синузит в петък. Разправям аз че не съм настинала ама няма кой да слуша. Много е досадно , но ще мине. Исайкова , как сте вие , аман от болести. Това е най-гадното от цялата работа да имаш дете. Като гледах допреди  ден как Рая седи и само лежи и мрънка направо ми се късаше сърцето. Само питам какво да правя, а майка ми- Ще чакаме! Ужас.
Желая ви от все сърце да сте здрави и да се свършва тая гадост.
Обрив още си имаме ,явно е от антибиотика , но го спряхме и сега като че ли е по-слаб.Охх айде после пак ,че Рая пише с мени само трия разни букви!

# 274
  • София
  • Мнения: 830
Лека седмица на всички мами и дечица. Пожелавам ви да ви се случи нещо хубаво днес. Целувам ви.  Hug

# 275
  • Мнения: 9 903
оздравявайте!

детето скъса тотофиш за 10 тиража  ooooh!
но пък вече втора сутрин ми носи очилата  bowuu

# 276
  • Мнения: 1 288
добро утро!
аз упорито продължавам да държа фронта тук с писане  Laughing
днес сутринта приятно ме изненадаха с доставка от детската кухня. трябваше да се обадят да потвърдят, но никой не звънна и аз реших, че няма да стане. хип хип ура, свърши се с часовете до печката  Party дано само я хареса.
желая ви хубава седмица с добри вести!

# 277
  • София
  • Мнения: 44 111
Добро утро...ние пък пак сме на етап зъбоникнене, неядене и такива едни приятни неща... Tired така мечтая да се свърши с тези зъби, да израснат и да забравим този малък ужас.... ooooh!

# 278
  • Мнения: 752
Здравейте!
Ние си имаме ново зъбче. Вече станаха 8. А ние днес за първи път ще ядем от детската кухня. Случайно намерих до нас такава, в която готвят за алергични деца. днес ще я опитаме, защото и на мен ми писна само да готвя. Не че ще спря, защото трябва да има хубава храна и за каката, но поне няма да бързам рано сутрин да въртя манджи. Днес по навик, още преди да си направя кафето и почнах с готвеното.
съжалявам за болните дечица. Наистина това е най-усажното нещо. направо ме е страх да се похваля, но ние вече трета седмица удържаме фронта. С хомеопатия. Пак я започнах и съм много доволна. Преди не вярвах, но от 1 година виждам, че има ефект. Сега и двете им поддържам имунитета с хомеопатичните лекарства.
Момичета, сигурно всички сте правили вече прощъпулник. А аз още не  Embarassed, въпреки, че ходим от почти два месеца сами. Та, я ми припомнете какво точно се правеше, че утре май ще бъде денят. Меси се питка, търкаля се по бяла покривка, нареждат се предметите, друго? А и ако може идейки за "наричане" на предметите.

Пожелавам бързо оздравяване на всички болни дечица и успешна седмица на майките им.

denny_k, видях, че си от Плевен. Аз пък съм плевенска снаха. Може и да се видим някой път там. Simple Smile

# 279
  • Мнения: 3 089
оле, ако не умра до края на деня от разрив на сърцето, то със сигурност ще родя по някое време.
първо моята дъщеря реши да се събуди в 6.
после отказа да закусва и изпадна в истерия.
след това реши да сбие с едно дете в градинката, защото детето има същата количка като нашата и не й я дава - естествено - нали си е негова; прибрахме се по бързата процедура;
после изля една чаша вода върху тв-то - вече я виждах в ковчег, честно;
щях да умра на място;
развиках се и я наказах да стои 5 минути върху дивана и да си помисли върху поведението си;
после я приспах;
изпих 3 магнезия и 2 но-шпа. тъкмо се успокоих, и тя реши, че й е време да става - това 30 минути по-късно.
току-що се опита да избута самия телевизор /ок. 20 кила/ върху себе си. и почти успя.
идея нямам какво още може да измисли до довечера.
честно ви казвам, днес или ще получа инфаркт, или ще родя  ooooh!

# 280
  • Мнения: 1 288
майче, а няма ли я гледачката? ако бях по-близо, веднага идвам да я взема петра за през деня у нас, ама като съм на другия край на софия  Thinking

# 281
  • Мнения: 3 089
идва след 10 минути. вече засичам секундите  Mr. Green. явно ни е черен ден - днес и на жената ще й се изправят косите, навярно.
след днешния инцидент с водата и токовия удар, мога само да кажа да ми е е живо и здраво, ако ще и в 5 сутринта да ме вдига на ура. другото ще се нареди.

пп - а сега ме лигави по бузата - т.е. целува ме  Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 1 465
Привет и от мен Simple Smile

Оооо Майче, ти имаш същия ден като нашия вчерашен Shocked Обаче май му става навик на Поло да върши беля след беля - вчера би всички рекорди, щом и баща му накрая вдигна ръце от него. Поне видя колко ми е "лесно" през седмицата. За капак пък бабата под нас дето веднъж го пази, вчера разправя "Ама майка ти все затворен в къщи те държи" #Crazy Shocked Добре, че не и се връзвам, защото не е абсолютно вярно. Явно почва да превърта жената.
Обаче аз това исках да ви питам - ама как се справяте бе хора. Точно за 10 минути вкъщи настава истински хаос, кочина или не знам как да го нарека. Прибирам едни и същи неща по 100 пъти на ден. ooooh!
Вчера Поло като си изваждаше играчките от коша падна и си разцепи устната. Потече кръв, той се разпищя, а после като му сменях памперса видях, че цялото му дупе беше изприщено. Явно е било от стреса при падането - днес нямаше и помен от обрива.
След малко излизаме, че човекът доста спа предиобяд и е пълен с енергия, а аз нямам толкова, колкото неговата, че да прибирам цял ден.
Приятен ден на всички  bouquet

# 283
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здравейте мами,

Днес купих на Йоско пролетни обувки на Капчица,само за 20 лева от магазина на Драганов на Патриарха.В бежаво и зелено са.

# 284
  • Мнения: 9 903
майче, сигурно всички ще потвърдят, че хлапетата са станали особено опасни вече.
мда, при теб си е страшно, а и хормоните те карат да й се връзваш повече. Не че това с водата не е опасно, напротив. Само ми кажи как успя да я накараш да стои върху дивана без да иде другаде.
Аз днес го шляпнах през ръцете, защото изскубна кабелите на телевизора, той ревна, дойде при мен, взе ми ръката и си я сложи на бузата, да го галя  ooooh! за тотофиша ви казах, освен това се пробва да включва мишката в контакта или в окото на една пчеличка(той първо вади окото, разбира се), като отворя да се проветрява, си слага стол до прозореца и се катери да крещи навън - но поне яде.
Поля, не прибирам. Живеем в творчески хаос и кабели навсякъде. Поне като ми се развали мишка или клавиатура, взимам тази на детето  hahaha а вчера падна във коша с играчките Simple Smile

оплак, оплак - циганчетата окончателно са харесали площадката ни, пфу, за какво я чистихме.

каррита, общо взето това е. Сложи все пак предмети, за които да не те е яд, ако детето хареса точно тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт