Купили ли сте столче за кола от 3г. до 12 г. /15-36 кг. и какво?

  • 19 683
  • 188
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 867
Е, с това уточнение, картинката става друга. Баничарката изобщо не е общия случай на кола - на кой да му хрумне, че за това говориш?

# 91
  • Мнения: 326
А някой може ли да ми обясни как става работата, когато отзад в колата няма колани, къде трябва да сложа столчето или седалката-за по-големите деца?  Ами ако са две деца, тогава какво?

# 92
  • Мнения: 705
А някой може ли да ми обясни как става работата, когато отзад в колата няма колани, къде трябва да сложа столчето или седалката-за по-големите деца?  Ами ако са две деца, тогава какво?

ами брат ми кара доста стар опел кадет и отзад нямат колани, но той закрепи едно въже, което да държи стола на племенника ми. начин винаги ще се намери, само желание да има   bouquet

# 93
  • Мнения: 2 839
Доколкото знам колани могат да бъдат допълнително поставени. Но къде ... това не знам  Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 2 768
Столът е страхотен !!!

За проба насадих в него и Кристина, понеже е дребничка и на нея пасна идеално!  hahaha
Пробвах и спането, стола ляга заедно със седалката, само дето в момента третият ред седалки на колата е прибран и пречи на напълно-легналото положение. Но до където ми позволяваше пуснах назад, много комфортно се получи. Ще кача снимки, само да ми ги прати Малена.

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 21:29 от eta

# 95
  • Мнения: 705
Eta, а ако Кристина иска да спи в колата, как става? вързана ли е с колан или направо ляга на седалката?

# 96
  • Мнения: 6 323
Нашето столче е комбинирано - такова е



Изключително доволна съм от столчето. Синът ни вече е на 5 г. и е надхвърлил 18 кг. но даже още не сме махнали коланите на столчето и облегалката.

Тъй като и нашата кола е от по-старичките и няма колани на задните седалки, решихме проблема със закрепването на столчето за облегалката на задната седалка с ремъци с машинка за затягане и застопоряване. Продават се в бензиностанциите на Шел, в Бриколаж и Метро. Коланите са с много здрава плетка и машинката е надеждна - водят се ремъци за багаж и изглеждат ето така

# 97
  • Мнения: 2 768
Когато е в столчето, детето спи вързано с колана, колкото и да пускам седалката назад, колана се държи от улей горе до рамото и не е във въздуха.

# 98
  • Мнения: 326
Нашето столче е комбинирано - такова е



Изключително доволна съм от столчето. Синът ни вече е на 5 г. и е надхвърлил 18 кг. но даже още не сме махнали коланите на столчето и облегалката.

Тъй като и нашата кола е от по-старичките и няма колани на задните седалки, решихме проблема със закрепването на столчето за облегалката на задната седалка с ремъци с машинка за затягане и застопоряване. Продават се в бензиностанциите на Шел, в Бриколаж и Метро. Коланите са с много здрава плетка и машинката е надеждна - водят се ремъци за багаж и изглеждат ето така


Много благодаря за информацията, за ремъците.  А каква марка ви е столчето и каква е цената?

# 99
  • София
  • Мнения: 2 326
Когато е в столчето, детето спи вързано с колана, колкото и да пускам седалката назад, колана се държи от улей горе до рамото и не е във въздуха.


Сори за глупавия въпрос  Rolling Eyes, ама задните седалки на колата могат ли да се пускат назад? newsm78. Или ти само облегалката на столчето пускаш по някакъв начин?

# 100
  • Мнения: 1 014
На някой коли (обикновено джиповете) могат да се пускат назад.

# 101
  • Мнения: 1 636
Когато е в столчето, детето спи вързано с колана, колкото и да пускам седалката назад, колана се държи от улей горе до рамото и не е във въздуха.


Сори за глупавия въпрос  Rolling Eyes, ама задните седалки на колата могат ли да се пускат назад? newsm78. Или ти само облегалката на столчето пускаш по някакъв начин?
Виж тук някъде има6е тема,дали е zадължително столчето zа кола.Там мисля бяха писали повече по въпросът.

# 102
  • Мнения: 1 311
Нашето столче е комбинирано - такова е



Изключително доволна съм от столчето. Синът ни вече е на 5 г. и е надхвърлил 18 кг. но даже още не сме махнали коланите на столчето и облегалката.

Тъй като и нашата кола е от по-старичките и няма колани на задните седалки, решихме проблема със закрепването на столчето за облегалката на задната седалка с ремъци с машинка за затягане и застопоряване. Продават се в бензиностанциите на Шел, в Бриколаж и Метро. Коланите са с много здрава плетка и машинката е надеждна - водят се ремъци за багаж и изглеждат ето така


Много благодаря за информацията, за ремъците.  А каква марка ви е столчето и каква е цената?

Не съм mamma, но е ето такова Travel Piu Impact - CAM

# 103
  • Мнения: 2 768
Сори за глупавия въпрос  Rolling Eyes, ама задните седалки на колата могат ли да се пускат назад? newsm78. Или ти само облегалката на столчето пускаш по някакъв начин?

Седалката на колата се пуска назад, специално на нашата - миниван. В момента третият ред седалки е сгънат и пречи, но ето как стола ляга заедно със седалката:



# 104
  • София
  • Мнения: 2 326


Цитат
Седалката на колата се пуска назад, специално на нашата - миниван. В момента третият ред седалки е сгънат и пречи, но ето как стола ляга заедно със седалката:

Eta, мерси за нагледното обяснение Simple Smile Очевидно става при коли с 3 реда седалки или бусчета. Действително е голямо удобство за поспаливите дечица... Едва ли и всички модели столчета за кола могат да лягат до такава степен. Със здраве да си го ползвате!

Общи условия

Активация на акаунт