VIP АГ варна

  • 93 890
  • 803
  •   1
Отговори
# 435
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Извинявам се, ако въпроса ми не е точен, но как се стерилизират тези шишенца и биберони в родилния дом?
Аз ги миех с гореща вода и течен сапун и после в разтвор за студена стерилизация. Измиването обаче после беше с минерална вода..., нямаше как да преварявам.

# 436
  • Мнения: 60
Аз да допълня вземете си и завивки за бебчето, че дават ама малко мизерни и както ми каза една акушерка шапчица от най-тънките , че бебето се охлаждало най бързо от главата и краката.Иначе беше наистина голяма жега и от дебели дрешки няма смисъл.Изваряването в къщи и ти носят биберони , залъгалки а вие внимавате да не падат докато ви донесът нови.

# 437
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 496
Казвате, че е топло и въпреки това да се носят допълнителни завивки за бебето, ще ги прегреете Simple Smile Моите деца са летни и дори пусках климатик в стаята. Другото, което ми е странно - защо са ви шишета? Ако бебето ще е на адаптирано мляко те го дават от АГ-то, а за водата тя не се препоръчва за толкова малки бебета и за това вече не дават вода в АГ-то. Важно е за тези, които са родили нормално да сложат възможно най-скоро след раждането бебето да засуче - това ми каза акушерката лятото.

# 438
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Добре де, плащаш си, а нямало тоалетна хартия, мизерни завивчици, телевизора с паричка се пуска, кой знае какво още липсва и какви са условията, а все пак даваш пари-50 лв.на ден мисля?

# 439
Искам да ви поясня че това за тоалетната хартия че нямало не е вярно и не е мизерно,за разлика от долните етажи.И ако за някой от вас отношението не е важно за мене е много важно и аз заради това реших да си платя и да имам всякакви удопства.А най важното за мене беше че винаги имаше някои при мене.А за дрехите си вземете повече моята бебка поврашаше много и не ми стигнаха.Пак и плюс това опика тяхните пелени и завивки и трябваше да си взема мои.

# 440
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Да и аз мисля да си платя, надявам се обстановката да е по - приятна все пак, а за 4-тия етаж, да не говорим, там е гадно, лежах там с първото си дете. Дано парите, които даваме се оправдават.

# 441
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Плащаш си за отношение и специалисти. Не напразно слагам отношението на първо място, защото в цялото АГ акушерките и лекарите са специалисти, ако не, нямаше да са там ...
Все пак не отиваме на почивка на хотел, нали? За мен беше важно винаги да има някой компетентен, към когото ако се наложи да се обърна. Не искам да кажа, че акушерките извън отделението не са компетентни, но дали ще ти обърнат внимание и няма да те нахокат за това, че задаваш тъпи въпроси ... Аз съм доволна, много доволна от всички акушерки. Следващия път пак там ще родя. А който иска лукс, в "Майчин дом" е доста по-луксозно, но там пък липсват други неща ...

colibri казах за шишенца за глюкозата и за адаптираното мляко заради бибероните ... моя сладурчо много се давеше като пие от техни биберони, явно отвора е бил по-голям, не знам, но ми се наложи да ползвам мои.
Може би тук е мястото да благодаря на bobito_81, която ме "отвори" на много тъкности преди влизането ми в болницата Simple Smile
bobito_81  newsm51

# 442
Благодаря ти мила Теди "maznislava".Признателна сам ти от сърце.

# 443
  • Мнения: 90
здравейте! Актуални цени някой би ли ми дал за вип етажа секциото ме интересува?

# 444
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
здравейте! Актуални цени някой би ли ми дал за вип етажа секциото ме интересува?
За нормално раждане за осигурени пациентки, 4 дневен престой струва 650 лв. , а ако си неосигурена 750 лв. Секциото е 950 лв. мисля че за 6 дни беше. За всеки допълнително прекаран ден-50 лв. още.

# 445
Здравейте,ще споделя с вас и дано бъда полезна на някоя бъдеща мама.Раждах там през 2006год,като предварително се бях уговорила с д-р Мичев.Той ми прави секциото.Живот и здраве октомври месец пак ще раждам там и смятаме да ангажираме същия лекар.Дано това,което пишете е вярно и акушерките да са станали по-любезни.Няма да е лошо да са си сменили и адски неудобните,прикалено високи легла.Причините да родя пак там са само две:избора на екип и това,че близките ми могат да ме посещават без проблем.

# 446
  • Мнения: 40
Аз в понеделник съм там... очаква ме секцио при д-р Танев и като се прибера ще се похваля. Надявам се всичко да е ок.

# 447
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Аз в понеделник съм там... очаква ме секцио при д-р Танев и като се прибера ще се похваля. Надявам се всичко да е ок.

Късмет слънчице и щастлива среща с малкото човече  Hug

# 448
  • Мнения: 2 746
Аз в понеделник съм там... очаква ме секцио при д-р Танев и като се прибера ще се похваля. Надявам се всичко да е ок.

Късмет и да се похвалиш после! Peace

# 449
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
здравейте! Актуални цени някой би ли ми дал за вип етажа секциото ме интересува?
950 лв. Инфо от януари.

Общи условия

Активация на акаунт