PRISON BREAK: season 2 / 3 (VII тема)

  • 15 638
  • 386
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 969
да, няма да има  Confused

# 31
# 32
Примиерата на 3-ти сезон е на 29.08 тази година и има голяма вероятност да сменят името на сериала.2-ри сезон ще завърши все едно това е края на историята, но ще оставят няколко въпроса без отговор за да продължи интригата в 3-ти сезон.Моето лично мнение е че ще намалят черните краски и ще вкарат повече интрига приклячение и любов:)))) Heart Eyes

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Тоест ще го разводнят  Sick на мен затова ми харесва този филм- няма любовни и сладникави истории...мразя в подобен тип филми (с повечко екшън) сладникавата част, винаги ги превъртам...ако направят действително така, то ще изгубят доста голяма аудитория.И ако ще приклюват историята то по- добре да свърши сериала и да си направят друг сериал , още повече щом ще сменят името Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 5 828
Alabala, кой е този в подписа ти, не Теди  Grinning, другият  newsm78

# 35
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Alabala   bouquet

# 36
  • Мнения: 3 634
Alabala, кой е този в подписа ти, не Теди  Grinning, другият  newsm78

Май е един пич от сериала Heroes... един дето ходи и търси хора с abilities и ги убива и си присвоява способностите им.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Alabala, кой е този в подписа ти, не Теди  Grinning, другият  newsm78

Май е един пич от сериала Heroes... един дето ходи и търси хора с abilities и ги убива и си присвоява способностите им.
мдам, точно той е.МОФ, какво става с тебе, отдавна не съм те засичала  Hug

# 38
  • Мнения: 3 634
Alabala, кой е този в подписа ти, не Теди  Grinning, другият  newsm78

Май е един пич от сериала Heroes... един дето ходи и търси хора с abilities и ги убива и си присвоява способностите им.
мдам, точно той е.МОФ, какво става с тебе, отдавна не съм те засичала  Hug

Тук съм аз, на къде без мене... но не се обаждам много много, че един вид време нямам, а и нищо умно нямам за казване.
Та ся кво? Призъна почват да го дават през 2 седмици ли или как ще е?

# 39
  • Мнения: 4 076
Днес май нито Бягство,нито Отчаяни съпруги ще има... Sad

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ами остават няколко серии и май гледат да протакват работата...аман, обаче на тях кво им дреме нали знаят какво става в следващата серия  Crazy

# 41
  • Мнения: 2 085
я, нова тема Grinning

# 42
  • Мнения: 84
  bouquetДа се наредя и аз в новата темичка.Много жалко ,че няма серийка Rolling EyesКолко остават още до края на втори сезон?

# 43
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Денят ми е празен днеска  ooooh!  Tired  Cry

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 239
запис и от мен. отваря ли ви се замундата?на мен не Sad

Общи условия

Активация на акаунт