НОЕМВРИЙЧЕТО расте и хубавее, а майка му започва да слабее

  • 13 126
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето ме след двусемично отсъствие- хвърлих едно око по диагонал, сега ще гледам снимки от срещата.
Ето и от мен малко материал за разглеждане.
http://good-times.webshots.com/album/558238960KOSNdR

Днес бяхме на ДТК ваксина, очаквам повишаване на Т.
Водих Мартина и в училище, там пък бившия ми клас я отмъкнаха да гледа репетициите им за Деня на таланта и тя много се забавлява.

# 211
  • София
  • Мнения: 298
Ох, ето ме и мен!
Живея толкова далеч, че докато се прибера от центъра, забравям къде съм била  ooooh!

Браво на вас за срещата, на следващата със сигурност ще дойда, дори и пак да ми организират неочаквани ангажименти.

Да се оплача - Илия пак мина на антибиотик. Роси засега държи фронта.
Разказвах ли за петъчното ни пребиваване в Пирогов? Май не. В петък вечерта бях сама вкъщи с двете деца. Оставих Роси при Илия "да я пази", за да пишкам. Той седнал на дивана, тя се качила при него, опитала се да вземе дистанционното, а той, за да го опази, го вдигнал колкото могъл високо. Естествено, Роси се изправила, протегнала, загубила равновесие и тупнала с главата надолу на гранита. Последваха писъци, аз изхвърчах от банята, и когато я взех, пред очите ми израсна огромна цицина на челото и. Иначе се държеше съвършено нормално, но все пак решихме да я заведем на лекар.
Прекрахме ужасно дълго време пред кабинета на неврохирурга, който е един и за деца, и за възрастни, в компанията на пребити деца, младежи, участвали в масов бой, хора с разбити глави......; направиха и рентген, нямаше и нищо.

Мдааа, сега вече не я оставям без надзор.

Днес наистина е много хубаво и пролетно навън. Надявам се да не се застуди за дълго.
Исайкова, продължаваме да стискаме палци.

# 212
  • Мнения: 9 903
оохх, леле. А Илия осъзна ли кое е по-важно да опази?  Mr. Green
ние ходихме този път в градинката на Света Троица.   Даже срещнах една форумка.
ей тука Мартина каква е готина Simple Smile http://good-times.webshots.com/photo/2236894490084655174yOJOjg

# 213
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Добре дошла на новата мама Hug
Тити, благодаря от нейно име Grinning
Завидях за срещата. Добре са си поиграли дечицата, а всички мами изглеждат чудесно

# 214
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Elspet, виждам, че четеш. От 2 април Ваньо ще е съученик на Калинка, ако и тя е в малката група на 69 ясла Grinning Идната седмица правим изследванията и ще ги нося на Николова.

# 215
  • Мнения: 1 541
Привет   bouquet

Най- напред да отбележа, че снощи успях да сложа снимките на страницата! Даже качих и малко на нашата страничка за допълнителна занимавка на който му се гледа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=115426&view=1&photo=33 . Паролата е 2005.

Тити, не ти ли е доста далечко градинката на Св. Тройца? Иначе наистина е много приятна. Със Сердика колко я порихме на длъж и на шир....... Laughing

Микки, снимкита са чудесни както винаги, а принцесата е от ден на ден все по- красива! Много мъже ги чака голяма напредвара за сърцето й  Twisted Evil А температура може и избощо да не се появи- дано!

Симка, има ли сте ужасно изживяване, на чело с Роси! Толкова ме е страх от падания от мебелите, а те са като маймунки точно сега-катерят и покоряват всяко място- и изобщо не им минава през главичките, колко опасно може да е това.....Дано никога повече не се повтаря! Само мога да предполагам как си се чувствала. Съжалявам да чуя, че и баткото е пак болничък. Бързо и трайно оздравяване ви пожелавам   bouquet
Исайкова, за вашите неволи дори незнам какво да кажа, ако съм честна  Sad Незнам как е възможно да ви слечват толкова много отвратителни неща! Стискаме ви палци и наистина виж да не са ви направили магия.......аз не вярвам много в тези неща, но това при вас е много странно...... Thinking
Пясъчниците- все още на си в програмата, защото си мисля, че с всички тези бездомни кучета и котки, ходещи до тоалетна там са доста гнусни и мръсни. За сега гледам да не ги предлагам като забавление, а на пролет -което ще рече скоро   Wink - ще сложим в градината комплесче от пързалка, люлка и пясъчник с покривало, за да не влизат там гореспоменатите котки, от които отърване няма просто! А като ходим по парковете......ами незнам.....ще му мисля по- нататък  Rolling Eyes

Бубе, и на вас пожелавам скорошно оздравяване и стига вече с боледуването......лято идва   bouquet

Отивам пак да работя сега.......аман от тази работа! Едното свърши, друго идва....... Crossing Arms

Дидди, аватарът ти е страхотен!!!! Малкият е като модел направо  Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 1 608
Чудесна среща е била съдейки по снимките. Simple Smile
Не дойдохме защото съм болна и не ставам за срещи с бебета и бременни мами макар и на открито.
Диди, Ванката е страшен просто на аватара, а и нали си мие слабост. Heart Eyes
Симка, да батковците са големи помощници, но са си деца. А историята с Пирогов болезнено позната, а пък израза колко е точен - "пред очите ми израсна огромна цицина" просто... Crazy
Мече, комплименти за теб и младата баба, изглеждате чудесно!
Сиси и Юлияна  прекрасни сте просто, като слънце и слъноглед.
Юка, Розов облак много пораснала ми изглежда.
Кукла и Майче, в чудесна форма сте!
Мики, не мога да те мисля след години с Мартина и нейните дълги мигли.
Пясъчници при нас няма, но многото градинки са покрити с дребен чакъл и е много добър за игра с кофи и лопати. Скоро и ние я открихме тази игра.
Исайкова, всичко ще бъде наред!
Буба, да се оправяш бързо!
Лека вечер от мен! Heart Eyes

# 217
  • Мнения: 9 903
аууу, мен си ме изпуснала в поменика  hahaha

ме4ето, далеч ни е тази градинка, но имахме случайно път натам Simple Smile не е зле.

# 218
  • Ruse
  • Мнения: 390
добър ве4ер на вси4ки
днес времето в Русе беше не пролет а лято Laughing.С Ели сме излязли от 9 и 30 и се пребрахме 4ак сега.От днес ве4е сме с обелен нос Mr. Green -моята мома и бъдещия зет взеха да се прегръщат и целуват и от натискане хоп двамата наземятединия с цицина а моята с обелен нос Mr. Green ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХХХХХХХХХХХХХ любов hahaha
Мами направо ви завиждам за срещата -вси4ки сте много хубави а де4ицата са сладур4ета.
ме4ето малката ти принцеса е голяма красавица.6те има да разбива мъжки сърца.От снимките гледам 4е твоя апартамент е обзаведен подобно на моя само 4е в други цветове  bouquet

# 219
  • Мнения: 2 292
ех и хубави и спретнати и от къде тази енергия и тези чисти апартаменти и тези бели килими ... толова бели  Wink ако този бял килим беше у нас щеше да е нарисуван с фулмастри и какво ли не, ще е накапан с какви ли не храни и сокове , ще е окалян, напълнен с пясък и кал ...  ooooh! ooooh! ooooh!

# 220
  • Мнения: 3 089
ДУ!

мече - току-що ми хрумна, че твоята баба, т.е. прабабата на яна, сигурно е на възрастта на баща ми  Mr. Green

# 221
  • Мнения: 941
добро утро и от мен
Мече много сте готини на снимките, много ми хареса шейната, не съм виждала такава
За градинката Света Троица аз съм доста често там, почти всеки ден напоследък, жалко че не съм се засекла с никой от вас освем с majceto
Сега се приготвяма с нур за разходка в мола, тя ще хапва нещо аз ще съм на някаква лекция за коремчета, дано да е интересна
приятен ден

# 222
  • Мнения: 1 541
ДУ

Детенце спи, а мама се кокори от рано пред компютъра.....идилия  Mr. Green

Майче, ами моята баба е на 60, така че и тя е от рано станалите мами и баби  Twisted Evil Трето поколение вече моя милост ражда на около 20-така  Rolling Eyes

Вивита, белият килим е все още такъв, поради прекрасната ми чистачка, да ми е жива и здрава, че иначе и тук щеше да е нещо сходно с писаното Twisted Evil

Реничка, дай малко снимки и от вас, щом споделяме сходен вкус да обменим и идеи  Wink  Ние като обзавеждахме къщата беше такова препускане, че сега съжалявам за някои неща и все още не ми е съвсем хубаво направено, но пък за момента и време нямам да се занимавам с това.

Нана се събуди......приятен ден мами   bouquet

# 223
  • Мнения: 3 089
Майче, ами моята баба е на 60
ха-ха, значи татко е по-стар от баба ти  Joy

# 224
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Майче, ами моята баба е на 60
ха-ха, значи татко е по-стар от баба ти  Joy
ха-ха и моят (на 63 е!) Joy
Сега отивам да погледна снимките на мечето

Общи условия

Активация на акаунт