Обувки Karyoka и БГ обувки изобщо

  • 78 147
  • 195
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 229
Тази марка точно не я знам, но от Бг обувките съм доволна!

# 76
  • ES
  • Мнения: 2 172


Бy, супер са, има ли и модели с по висока подметка подобни на  тези. И какви са им цените.

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825


Бy, супер са, има ли и модели с по висока подметка подобни на  тези. И какви са им цените.

Не, Кариока такива нямаше, имаше на някаква друга фирма с по-висока платформа.... У, че са хубави тези от твоя линк!
Кариоката бяха 42 (шляпките) и 46 лв всички други.

# 78
Potarsi nemskite obuwki "Rieker Antistress" . magazin "Mercedes" sre6tu Ministerstvoto na finansite , na Rakovska. Magazin "Corner " na Vitoshka , sre6tu Sadebnata palata. Obuwkite sa super i na ponosimi ceni.

# 79
  • Мнения: 492
Мис Бу, със здраве да си ги разхождаш!Аз имам такива кафяви и са ми страшно удобни.

# 80
Кариока са си 4исто турска фирма - казва ви го 4овек с мн стаж в областта.  Wink а вси4ки изброени от вас фирми за бг обувки са наистина мн добри. А се 4удя защо има още хора които вярват 4е един италиански ботуш може да струва 200 лв - за тези които така си мислят мога да им кажа 4е няма как да се произведе съответно за по малка сума за да има пе4алба за поне 3 страни прекупва4и и продава4и. Да не забравяме какъв е стандарта на живот в тази прекрасна страна и 4е мин месе4на заплата е 900 евро. Е как ще струва един италиански ботуш 200 лв ми кажете тогава ? НЯМА такъв филм. Вси4ки вносни обувки независимо каква марка са, се призвеждат в Китай,Тайван,Индия,Румъния,Турция и др страни с слаба икономика в Европа и Азия. Няма италианска марка която независимо дрехи или обувки да ги произвежда в Италия - нямат никаква финансова полза.Хванете един марков парцал и вижте на етикета със състава къде е произведен  Sunglasses и последно пак да кажа
НЕ ВЯРВАЙТЕ 4Е ИМА ИТАЛИАНСКИ ОБУВКИ ЗА ПОД 1000 ЛВ В БЪЛГАРИЯ

# 81
  • Мнения: 959
Някой да сподели моля,къде ги има тези Karyoka в Пловдив?
Иначе по темата-уважавам обувките на Флавиа и ако нещо ми грабне окото не се замислям.Но основно предпочитам други марки.

# 82
  • Мнения: 5 362
Имам едни чехли на Кариока-естесв.кожа,които вече 5-та година си нося и нищо им няма.Здравички са и са ми много удобни.Между другото си купувам и разни други,но тези докато не ме оставят и аз няма да ги хвърля Wink

# 83
  • Мнения: 361
моля дайте инфо къде в София има магазин на Karyoka Praynig

# 84
  • София
  • Мнения: 357
моля дайте инфо къде в София има магазин на Karyoka Praynig
    Praynig Praynig Praynig

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Някой да сподели моля,къде ги има тези Karyoka в Пловдив?
Спирката преди Тунела (гледано откъм Панаира) - тръгваш плавно в посока 'Заимов' и виждаш магазинчето отдясно. Също на 'И.Вазов' на една витрина видях тези модели.

# 86
  • Мнения: 959
Някой да сподели моля,къде ги има тези Karyoka в Пловдив?
Спирката преди Тунела (гледано откъм Панаира) - тръгваш плавно в посока 'Заимов' и виждаш магазинчето отдясно. Също на 'И.Вазов' на една витрина видях тези модели.
благодаря ще го посетя

# 87
  • Мнения: 811
Някои поръчвал ли си е от този сайт, да сподели впечатления. Как можеш да купуваш обувки online, нали трябва да ги мериш. Вярно, има номер, но всеки модел различно стои.

Аз вече втори чифт си поръчвам,много са удобни  Peace
Ако има проблем с номерацията ти подменят обувките.Много са любезни девойките,след доставката ти се обаждат да питат стават ли ти,удобни ли са,харесват ли ти...
За втората поръчка(и следващите) имаш отстъпка 7 %,освен ако не са от намаленията.
Аз ще си разхождам краците в ей това:

http://www.shoes-bg.com/search_result_shoes/98041.html

# 88
  • София
  • Мнения: 18 679
На самата мен ми звучи невероятно, но най-удобния сандал, който някога съм носила и който издържа най-дълго, беше точно Кариока. Уникален чепик!!! Три години не ги свалих - все едно съм боса с тях. Наводненията преди години ме хващаха на улицата с тия сандали - не се разлепиха, ама грам! Какво беше това чудо...не знам. Накрая ги оставих да си ги нося само на вилата, защото ме беше срам четвърта година да джапам със същия сандал. Ако сега пак видя нещо подобно, на секундата си го купувам, ако ще да е 200 лева / а те всъщност бяха не повече от 40 Laughing/
Но друга фирма за обувки нашенска, честно казано.... Confused

# 89
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Почти всичките ми обувки са български, най-съм доволна от "пещерските" обувки и тези на Флавия. Много харесвам и на  Karyoka, но досега "работното ми облекло" беше строго официално и не пасваха, но това лято ще си взема с кеф едни такива  Sunglasses Flutter

моля дайте инфо къде в София има магазин на Karyoka Praynig
Не знам за специален магазин на Karyoka, но съм ги виждала по Пиротска и по Екзарх Йосиф - от Халите към Женски пазар  Wink

Общи условия

Активация на акаунт