Овлажнител за въздух

  • 266 225
  • 691
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 253
Да споделя и аз - хванах цаката на моя да не шуми. Слагам го на земята. Явно някаква вибрация се получава като е на етажерката. Нощес беше супер добре. Ния е спала цяла нощ на него.
Днес мъжът ми купи и такава приставка за контакт за която бях писала.
Даже подобря от тази, която гледах в Метро. Дигитална, с 16 програми които може да си променя потребителя и още няколко фабрично зададени. С възможности за различен режим на работа през различните дни на седмицата. Успях да настроя уред да се включва на всеки 1/2 час и да работи 1/2 час, в интервалите 22:00-8:30 и 13:00-15:30. Нещо от сорта - включва се на всеки кръгъл час и се изключва в :30.
Струва 23:50 и е купен от Мосю Бриколаж. Синя опаковка с оранжеви надписи.
Всъщност тази приставка може да се ползва за много други неща. Един от режимите й - Random се използва да включва осветлението в дома, когато ви няма в различни интервали от деня. Заблуда на крадците Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 1 155
Марката е Happy Life. Холандски е май.
като този на снимката ли е? http://i7.ebayimg.com/02/i/000/d3/9e/f19b_1.JPG  (http://cgi.ebay.co.uk/Happy-Life-HUMIDIFIER-with-IONISER.-New-in … 785QQcmdZViewItem)
Може ли да споделиш лесен ли е за поддръжка - лесно ли се налива, чисти контейнера. И - дали бръмчи? Колко гаранция? Ако показателите са му същите като в линка, 30 вата консумация е доста добре, нашите са на 230 вата.

Всъщност тази приставка може да се ползва за много други неща. Един от режимите й - Random се използва да включва осветлението в дома, когато ви няма в различни интервали от деня. Заблуда на крадците Wink
всъщност тази екстра на приставката за контакт няма как да се ползва - нали осветлението не е на контакти, а си е вързано с ключове.
аз гледах едни  турски по 13 лв. (от електро магазин) - но не дигитални. Не посмях да взема. Твоя какъв е?

За разположението на самия овлажнител в стаята -  и аз съм в чудене  newsm78 - на нашите в книжките нищо не пише по въпроса. По-напред бях писала за йонизатора - бях намерила инфо как да се разполага в стаята, на какво разстояние от човека и т.н. ама за овлажнител дали е същото?  Thinking
Нашия (Делонгито) като го сложа на земята и като е работил цяла нощ килима на сутринта е мокър  Shocked въпреки че е на най-слаба пара.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 715
като този на снимката ли е? http://i7.ebayimg.com/02/i/000/d3/9e/f19b_1.JPG  (http://cgi.ebay.co.uk/Happy-Life-HUMIDIFIER-with-IONISER.-New-in … 785QQcmdZViewItem)
Може ли да споделиш лесен ли е за поддръжка - лесно ли се налива, чисти контейнера. И - дали бръмчи? Колко гаранция? Ако показателите са му същите като в линка, 30 вата консумация е доста добре, нашите са на 230 вата.

Да, същият е. Не шуми изобщо. Гаранцията е 2г. Така пише - 30 вата. Водата се налива лесно, има някакво упътване как се чисти. Още не съм пробвала, ама сигурно не е супер лесно. През една дупка 2-3 см се чисти целия контейнер - май с крива четка и после с вряла вода newsm78
На сутринта няма мокро никъде. Да се надяваме, че няма да има изненада със закъснение.

# 78
  • Мнения: 1 253
Всъщност тази приставка може да се ползва за много други неща. Един от режимите й - Random се използва да включва осветлението в дома, когато ви няма в различни интервали от деня. Заблуда на крадците Wink
всъщност тази екстра на приставката за контакт няма как да се ползва - нали осветлението не е на контакти, а си е вързано с ключове.
аз гледах едни  турски по 13 лв. (от електро магазин) - но не дигитални. Не посмях да взема. Твоя какъв е?

Всъщност ако имаш декоративни лампи, които се включват в контактите можеш да го ползваш  Peace
Пише, че е немски, обаче по-вероятно да е китайски  Mr. Green
Овлажителят работи перфектно с приставката тази нощ. Влажността си беше около 60%. Ако работи без приставката сутрин е 80%, което си е направо джунгла. Та с 2 думи доволна съм Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 043
Вчера си взех ултразвуков овлажнител с йонизатор от метро в пловдив - някакъв нидерландски е HUMIDIFIER HAPPY LIFE

# 80
  • Мнения: 1 043
ЦЕНАТА МУ Е 54 ЛЕВА
СЪС СВЕТЛИНЕН ИНДИКАТОР , ИЗКЛЮЧВА СЕ КОГАТО СВЪРШИ ВОДАТА , ЙОНИЗАТОРА СЕ ВКЛЮЧВА ОТДЕЛНО , ИМА НАСТРОЙКИ ЗА СИЛА НА ИЗПЗРЕНИЯТА , , ЦЕЛИЯТ ОБЕМ НА ВОДАТА Е 1 ЛИТЪР , НО СЕ ПОЛЗВА ЗА 10 ЧАСА ПРИБЛИЗИТЕЛНО И ПОВЕЧЕ АКО Е НА ПО СЛАБО - ЦЯЛ ДЕН ВЕЧЕ РАБОТИ И МИ ПОДДЪРЖА НАД 80 КВ. М СЪС 47 % ВЛАЖНОСТ , А ПОПРИНЦИП Е ДАДЕН ЗА МАЛКО ПОМЕЩЕНИЙЦЕ -15 КВ. М , МИСЛЯ ДА СИ ВЗЕМА И ЗА ДРУГИТЕ СТАИ , МНОГО ПО КОМПАКТЕН Е ОТ ВСИЧКИ КОЙТО СЪМ ВИЖДАЛА ДОСЕГА  Peace


МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ НА ВИДА НА ИЗРЕЧЕНИЯТА НО МИ Е СЧУПЕНА ДЯСНАТА РЪКА И МИ Е МНОГО ТРУДНО ДА ПИША

# 81
  • Мнения: 1 253
МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ НА ВИДА НА ИЗРЕЧЕНИЯТА НО МИ Е СЧУПЕНА ДЯСНАТА РЪКА И МИ Е МНОГО ТРУДНО ДА ПИША

Горкичката. Дано по-скоро да се оправиш  Hug
Със здраве да си го ползваш новия уред Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 1 155
Мила мама, Криси, много добра покупка! Честно да ви кажа, спрямо всички модели, които съм гледала досега и коментари тук овлажнителя на HAPPY LIFE ми се струва  най-удачен - спрямо екстри, компактност, цена, експлоатация!
Направо ще отида да взема и аз един такъв.

Ще съм благодарна, ако междувременно срещнете някакви проблеми да ги споделите тук - от сърце желая да не се налага!  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 227
Реших да купя овлажнителя на UFESA, който е с йонизатор и ултразвук, но никъде не мога да го намеря.
Моля, ако някой го е виждал да сподели.

# 84
Можете ли да ми помогнете, откъде да си намеря овлажнител HAPPY LIFE, търсих в Метро Пловдив, но нямаше, ако някой знае нека ми пише, тук или на емейла. Благодаря ви предварително.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 155
Можете ли да ми помогнете, откъде да си намеря овлажнител HAPPY LIFE, търсих в Метро Пловдив, но нямаше, ако някой знае нека ми пише, тук или на емейла. Благодаря ви предварително.
Информация от преди 2 дни: в МЕТРО София (на Цариградско) беше останал само 1 бр. - само мострата (баща ми се е отказал да го вземе затова), цената е малко по-различна: 59 лв.

Мила мама, Криси, я кажете ка се пълни този овлажнител? Много му е тесен отвора (по думите на баща ми), фунийка ли си има отделно? И - удобен ли е в това отношение? Благодаря.  Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 1 715
Отворът не е това, което виждаш отгоре. Оттам излиза парата. Пълни се отдолу и се затваря с нещо като винт.

# 87
Имам ето такъв овлажнител на Lanaform с йонизатор.



Ползвам го от скоро и все още нямам поражения, но и на мен ми стана интересно с този ултразвук, така че ще следя темата.
sladur ot kade kupi tova 4udo pishi mi na energia_gabi@abv.bgshte 4akam

# 88
  • Мнения: 2 652
От Премаман.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 155
Grace m,  и цената му е?

Общи условия

Активация на акаунт