ЗА или ПРОТИВ солариумите

  • 3 629
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 647
Против съм - не ми харесва тенът, който се придобива - не стои естествено и кожата се сбабичосва по-бързо.
Peace
ПРОТИВ СЪМ

# 61
  • Мнения: 8 917
За - с мярка. Peace

# 62
  • Мнения: 75
Виждам,че анкетата върви на кантар-това значи,че има и доволни и недоволни

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 415
nadencetoo, както за всяко друго нещо...има доволни и недоволни  Grinning
 Peace

# 64
  • Мнения: 59
вивиандела, не ти ли е малко веднъж в седмицата...смисъл...не избеляваш ли бързичко Thinking Peace
Не избелявам, дали заради козметиката която уж "запечатва"тена,или по скоро защото стоя по 12 или 15 мин на турбо солариум,а също и  ползвам само солар.Ерголайн.Преди време се "пекох" на друга марка и не само че тена ми хич го нямаше ами получих и алергия.

# 65
  • Мнения: 2 147
Не харесвам солариуми и тена , който се придобива не стои естествено на повечето Hug

# 66
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Против съм. Тенът от солариум не ми харесва. Имам познати, които са целогодишно като препечено говеждо.

# 67
  • Мнения: 3 647
Против съм. Тенът от солариум не ми харесва. Имам познати, които са целогодишно като препечено говеждо.

Peace
 много изкуствен ми се вижда

# 68
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Против съм, вредно е за кожата. Аз и на плажа си пазя лицето.

# 69
  • Мнения: 125
Аз съм "ЗА",редовно го посещавам  Simple Smile  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 299
Няма нищо по-хубаво от тен придобит лятото на морето...или на планина край басейна... Peace

# 71
  • Мнения: 5 698
И аз съм "за" солариума!Да попитам, какъв защитен крем ползвате? Може ли да се ползва същата козметиката,която е и за защита от слънцето или трябва да е специална за солариум?

# 72
  • Мнения: 6 417
Солариумът ми излекува синузита.  Whistling

# 73
  • Мнения: 7 186
И аз съм "за" солариума!Да попитам, какъв защитен крем ползвате? Може ли да се ползва същата козметиката,която е и за защита от слънцето или трябва да е специална за солариум?

Ползва се специална козметика за солариум, която е различна от тази за слънце. Продава се в студиата.

# 74
  • Мнения: 6 958
против  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт