Мартенското слънце вънка грее, а НОЕМВРИЙЧЕТО лудее!

  • 12 419
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
МПР Дифтеткок ли е?,Ако е това може да реагира така на ваксината.

# 256
  • Мнения: 1 288
привет!
ние сега се прибираме от базара. бяхме на щанда на славейков. таткото даде обширно интервю за нова тв. добре, че мен не ме хванаха, че аз губя ума и дума. не мога да кажа нищо смислено. сега почвам да следя емисиите  Grinning отгоре на всичко операторът се оказа бивше гадже, което зарязах навремето точно заради таткото  Crazy Crazy Crazy та сега може и да ни ореже от лентата. hahaha
на връщане минахме и през мола,  отнесох едни дънки нови. и на катето обувчици пролетни к и к. ама тия хора са се оляли с цените- 50лв. детски обувки  #Cussing out
деситка, силиконките на базара пак са моите. и още разни неща.
поля, тук в момента строят първия карфур, в младост почти.
нашият кулинарен ден мина в уго. сега народът спи, а аз отивам да залягам над формулите.

# 257
  • Мнения: 453
Юка, дали случайно не обърна внимание на бебешкия Фокс в Мола? Разбрах за някакво намаление 3 за 2, има ли такова нещо? Аз съм доволна от покупките си оттам по намаленията Simple Smile. Отделно, че от Израел ми пращат дрешки роднини, доста прилични, без ориенталски кич.
Еххх, ще ми се да купувам дрешки за изписване вече на бубето, което си е чиста лудост отсега. Кой знае какво ще е времето в началото на септември..
В тая връзка, гласувам за 24.04 за РД на чакълчо! Телец е чудна зодия (не щот аз съм Embarassed). А меджу другото с мъж ми сме перфектната комбинация за брак (не за любов!) телец и скорпион.
Днес заведох Мини в детски клуб да се повесели малко. Само аз бях солово, всички други майки си бяха с татковците. Какво да се прави като татито работи и съботите...

# 258
  • Мнения: 505
Честит имен ден на всички празнуващи. Ние след малко отиваме на църква за върба и пак ще пиша!

# 259
  • Мнения: 9 903
Елица на дуду, Калина на елспет, Росен на анелето - има ли други именници? Да им е живо и здраво името!
и големите именнички да са здрави и засмени Simple Smile

мисля да заведа детето на вдъхновяваща разходка в билла. В църквата има твърде много народ днес.

# 260
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Честита ви Цветница,мили момичета!!!Честито на именниците!!! smile3525
Днес детето няма температура,няма и сополи(чук-чук),продължавам да си мисля,че това е постваксинална реакция,ваксината беше против шарките и заушка.
Забравих да почерпя с кафенце-  food010.Да ви е сладко!Хубав ден ви пожелавам!

# 261
  • Мнения: 152
Честит имен ден на всички именници. Да са живи и здрави.
Аз се прибрах. Голяма лудница при вас в София. Ходих до един мол до хотел Хемус. Голяма цифромания, но имаше доста сладки неща.
Кити вече ми липсва много. Чувам я всеки ден. Днес майка ми каза, че я е нахапала бълха. Аман, направо не знам какво ще ги правим тези гадинки. Много я ядат. Къде са я намерили, също не се знае.
Ами това е от нас. Тя още е хремава. Не иска да минава тази хрема и това е. Сменяме вече 4 капки за нос. И прополис капем, ама не минава.

# 262
  • Мнения: 479
Честит имен ден на всички именици!!!
Да са живи здрави и засмени!
Да днес е пълно с народ в църквите.


Ние нямаме топла вода и парно от петък. Добре че Васи е на вилата.
Много е кофти така.

Снощи за първи път преспахме с мъжа ми в новия апртамент по простата причина че там има и парно и топла вода   Laughing и успяхме да подредим доста от багажа ни.

И накрая който иска може да види малко нови снимки от нас ето тук
http://community.webshots.com/album/555168095urXatE?start=12

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 12:26 от gerygirl

# 263
  • Мнения: 1 465
Привет и от мен и

честита Цветница и имен ден на всички малки и големи именици!!!!  bouquet
Майче, ако знаеш как ми се прияде сега такава баница, не е истина. От тази витата ли прави? Тя ми е любимата. И аз тази мога да я правя, но нямаме дълга точилка(и съм си поръчала мама да ми купи). Имаме една къса(тук само такива продават) за сладкиши.
Сега мъжът сготви чудна манджичка(цяла сутрин я тъкми) cook  chef Имам си аз страхотен chef cuisinier Stuck Out Tongue
Kaнеста, тази ваксина когато ни я биха, след около 10 дни Поло вдига Т° - било нормално(ако е същата жива ваксина).
Сердика, през тежък период сте минали. Иначе за местенето в България и аз не знам. Виждам и много плюсове също Peace
Иначе вчера бяхме на пазар - ходихме чак до Ница да купуваме на Поло колело с три гуми. Това хубаво, ама от вчера до днес вали и няма как да го изпробва Rolling Eyes Купихме му и един кегелбан, съвсем простичък и Поло като хване две кегли и ги удря една в друга Laughing харесах му страхотна корсарска(пиратска) шапка за дегизировка, но му е още малка главата. Шапката беше черна, отпред плоска, с един череп с кръстосани кости и от страхотна материя. Поло си хареса една детска пластмасова къща - взе да и отваря и затваря прозорците, влизаше и излизаше нонстоп. Да ама място за такова чудо у нас нямаа, а и бяха доста скъпи ooooh! Който си има градинка ...
Та така, хайде сега приятен уикенд на всички  bouquet

# 264
  • Измир
  • Мнения: 644
Честита Цветница!
На всички с цветни имена пожелавам много радост и щастие.
Тук е сравнително топло и успяхме да се разходим до парка. След обяд там ще има програма, но май до тогава ще завали, та може и да пропуснем.
Приятн ден на всички!

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Здравейте!
Благодаря от името на Росен за пожеланията! Нашият татко също е именик !
Честит празник и от нас на всички именици  bouquet

Желая на всчики болни дечица и мами да оздравяват!
На Петра и Едита - утре весел първи ден в яслата Simple Smile

Не съм влизала тези дни да чета, че си имахме проблеми.

Ходихме на разходка за първи път с колелото - триколка - истинско мъчение  са къдъръмите  и тротоарите покрай строежите, но Росен се умори и сега доволно спи, преди да дойдат баба му и дядо му.

Днес за първи път яде черен дроб на Ганчев. Чудя се дали мога да давам сврен от мен пилешки дроб newsm78

# 266
  • Мнения: 9 903
анеле - можеш.

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Благодаря! Simple Smile

# 268
  • София
  • Мнения: 830
Честит имен ден на другите именници! Да си носят имената със здраве.
Ние си празнуваме много този празник, на другата среща кафетата са от нас   bouquet
Лек, хубав и слънчев ден.

# 269
  • Мнения: 1 288
честит празник на всички именици!
 днес цял ден сме по гости, половината рода са именички. чак сега се прибираме от сутринта.  ooooh! направо съм грохнала, а за кейти, не знам. сигурно няма да може да заспи от превъзбуда тази вечер.

Общи условия

Активация на акаунт