Отговори
# 810
  • Мнения: 95
Така направих и аз, посетих гинеколог в нашия малък град, и останах изумена: с ръкавица взе секрет и го натри на стъкълце, след което се наложи да ходя още един път на гинеколог за цитонамазка, тъй като втория ми обясни че се взема със специална четчица.
Хубавото е че и двата резултатата бяха добри, но първия не беше взет правилно и недай си боже ако има нещо, няма да може да го улови. Така, че бъдете внимателни и наблюдателни. И ходете всяка година на преглед.

Този гинеколог явно е пропуснал някои лекции в университета newsm78 Sick #Cussing outБоже опази  baby_neutral

# 811
  • Пловдив
  • Мнения: 109
Здравейте , момичета определено вече няма да пропускам да си направя цитонамазка. Понеже доколкото знам повечето сте минали през този път (конизация имам предвид), ще бъда благодарна ако някой сподели дали след това са ви били исписвани имуностимуланти и какви?А по време на бременност след конизация някой доктор съветвал ви е ад приеамате такива?
Дано винаги резултатите на всички са добри Praynig

# 812
  • Мнения: 525
Аз искам да питам какво е ектопия с възпаление, в нета нищо конкретно не мога да намеря. Асистентката на лекарката ми миказа резултата от биопсията,но не мога да се свържа с нея.

# 813
  • Мнения: 884
За жена на моята възраст- 29 години - нямало смисъл да се прави, толкова често.

 Shocked  Точно на жена на твоята възраст трябва да се прави редовно! Имам позната с 18 год. дъщеря с конизация. Изводи всеки сам да си направи.

# 814
  • София
  • Мнения: 492
Здравейте , момичета определено вече няма да пропускам да си направя цитонамазка. Понеже доколкото знам повечето сте минали през този път (конизация имам предвид), ще бъда благодарна ако някой сподели дали след това са ви били исписвани имуностимуланти и какви?А по време на бременност след конизация някой доктор съветвал ви е ад приеамате такива?
Дано винаги резултатите на всички са добри Praynig
На мене лично не са ми изписвали имуностимуланти. Но то не пречи да си ги пиеш по принцип Hug Мойта конизация беше след раждане.

# 815
  • Мнения: 22 970
Аз пък да се похваля: Втората цитнамазка ,след електрическата примка ,е отново ПАП 2.Много съм доволна.Сега прегледи на всеки 6м. и вече мога да пробвам за второ,ако искам. Mr. Green

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 12:05 от ДесиХ2

# 816
  • Мнения: 216
Браво Деси,радвам се за теб.Преди време по едно и също време писахме за проблема си ,ти вече можеш да се похвалиш с добри резултати,а при мен нещата още не са решени.Много се надявам скоро и аз да мога да се похваля с добри новини. Simple Smile

# 817
  • София
  • Мнения: 492
Браво Деси,радвам се за теб.Преди време по едно и също време писахме за проблема си ,ти вече можеш да се похвалиш с добри резултати,а при мен нещата още не са решени.Много се надявам скоро и аз да мога да се похваля с добри новини. Simple Smile
Анджи, успех...!  Praynig Peace

# 818
  • Мнения: 22 970
Браво Деси,радвам се за теб.Преди време по едно и също време писахме за проблема си ,ти вече можеш да се похвалиш с добри резултати,а при мен нещата още не са решени.Много се надявам скоро и аз да мога да се похваля с добри новини. Simple Smile
Благодаря ,момичета!!!  Hug
Анджи,защо не са решени,какво се случи?

# 819
  • Мнения: 884
Andji77 , успех и положително мислене само!
ДесиХ2 ,честито за хубавите резултати! Само такива да са за напред!

# 820
  • Мнения: 216
След като ми излезе резултата от цитонамазката-3бгр. ми направиха веднага биопсия.Резултатът беше-умерена дисплазия,намерих уж добър гинеколог,но в провинцията който да ми направи конизацията.След конизацията резултатът беше още по-страшен-Са ин ситу.Опериращият ми беше на мнение,че трябва да ми махне матката .Случайно постъпих в МВР болница за лечение на белодробни проблеми и с лекуващата ми лекарка решихме да направим "ревизия"на пробите  и се оказа ,че няма ракови клетки.Но пробите не бяха всички защото ми бяха пратили само тези на които има " нещо".Сега за по-сигурно пратих и останалите да погледнат и така ще решават какво да ме правят.Доктора от МВР болница иска да ме консултира с доц.Кърлов .Все още не съм си решила проблема ,а разбрах за него още април.Просто се оказа ,че доктора не си е свършил работата както трябва и всички мъки съм изживяла напразно.Сега може да се наложи да ми правят реконизация,но в никакъв случай поне за сега не искат да ми махат матката.Стискайте ми палци! В понеделник трябва да се обадя да ми кажат какво ще правим.

# 821
  • Мнения: 22 970
Стискайте ми палци! В понеделник трябва да се обадя да ми кажат какво ще правим.
Анджи,стискаме. Praynig Аман от некадърници,ей.Аз моя проблем си го носих една година,заради един такъв. Crazy

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 13:22 от ДесиХ2

# 822
  • София
  • Мнения: 492
Деси, честито че си се отървала от проблемите си... Hugдано да не те сполетяват повече!
Анджи - горе главата, всичко ще се оправи!  Peace

# 823
  • София
  • Мнения: 2 381
Andji77  , стискаме палци!  Praynig Hug

# 824
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
След като ми излезе резултата от цитонамазката-3бгр. ми направиха веднага биопсия.Резултатът беше-умерена дисплазия,намерих уж добър гинеколог,но в провинцията който да ми направи конизацията.След конизацията резултатът беше още по-страшен-Са ин ситу.Опериращият ми беше на мнение,че трябва да ми махне матката .Случайно постъпих в МВР болница за лечение на белодробни проблеми и с лекуващата ми лекарка решихме да направим "ревизия"на пробите  и се оказа ,че няма ракови клетки.Но пробите не бяха всички защото ми бяха пратили само тези на които има " нещо".Сега за по-сигурно пратих и останалите да погледнат и така ще решават какво да ме правят.Доктора от МВР болница иска да ме консултира с доц.Кърлов .Все още не съм си решила проблема ,а разбрах за него още април.Просто се оказа ,че доктора не си е свършил работата както трябва и всички мъки съм изживяла напразно.Сега може да се наложи да ми правят реконизация,но в никакъв случай поне за сега не искат да ми махат матката.Стискайте ми палци! В понеделник трябва да се обадя да ми кажат какво ще правим.
Дано всичко да е наред Praynig.Стискам палци.На мен ми правиха конизация затова знам какво си преживяла.Дано не ти се случва повече Praynig.От все сърце ти желая късмет и много здраве.

Общи условия

Активация на акаунт