Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 492
Аз така като гледам  - ние тука почти всички сме с конизация... Grinning

# 826
  • Мнения: 216
Благодаря ви за подкрепата  bouquet  bouquet  bouquetСякаш ми е по-леко така като споделих.Обещавам да ви държа в течение. Hug Hug Hug

# 827
  • Мнения: 8
Цитат
Zdraveite,mili momi4eta!I az se re6ih da is napravq citonomaska,rezultatat be6e 2-ra grupa.Otkriha mi edna bakteria-Gardinela ili Gradinela(ne6to takova).Lekaria mi kaza,4e nqma ni6to bezpokuitelno i mi izpisa antibiotik dalacin,niakoi pil li go e?blagofaria Vi!
Здравейте,мили момичета!И аз се реших да направя цитонамзака, тезултатъ беше 2-ра група. Откриха ми една бактерия-Гърдинела или Градинела(нещо такова).Лекаря ми каза,че няма нищо безпокуително и ми изписа антибиотик далацин,някои пил ли го е?благодаря Ви!








-----------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 17:04 от Доня Туфиня

# 828
  • София
  • Мнения: 492
Не се притеснявай! Добре ти е резултата.Аз не съм го пила този антибиотик, но щом доктора ти е го е изписал значи ще те оправи...  Peace Успех!

# 829
  • Пловдив
  • Мнения: 109
Andji77 и аз ти стискам палци всичко да е ок и вярвам,че ще е така. Не се отчайвай все пак вече си в добри ръце имай вяра. Praynig

Някой знае ли нещо  повече за този гел Карагинан мисля ,че се казваше който толкова много рекламират дали става и за нас които сме минали по трънливия път вече (имам предвид дали ще предотврати евентуалното развитието на тези  Twisted Evil клетки ?  Thinking

# 830
  • София
  • Мнения: 492
А за какво е този крем?

# 831
  • Пловдив
  • Мнения: 109
А за какво е този крем?
Това е овлажнавящ гел и пише, че е ефикасен срещу ЧПВ но не мога да разбера  newsm78  дали блокира вируса и не позволява да се заразиш с него или не му позволява да се развива след като вече го имаш. Ето сайта с описание на продукта http://www.carrageenan.bg/

# 832
  • София
  • Мнения: 492
Незнам  newsm78 не ми се вярва някакъв си гел да те предпази от папилома вируса... Thinking каквато и реклама да му правят...

# 833
  • Мнения: 23 168
Незнам  newsm78 не ми се вярва някакъв си гел да те предпази от папилома вируса... Thinking каквато и реклама да му правят...
и на мен.

# 834
Привет на всички! Пак треперя, получих си епикризата. Ще ви цитирам: Конизирана маточна шийка- с изразен хр. цервицит; покривен сквазмозен епител с койлоцитоза и паракератоза; Ca in situ с ангажиране на жлези ходове на метапластичния епител.
Връх на конуса - хроничен цервицит Ca in situ на метапластичния сквазмозния епител.
Доколкото разбирам не са чисти краищата и право вървя към реконизация. Знаете ли колко време най-малко трябва да мине до реконизацията след конизацията? Навсичко отгоре ми дойде на 21 ден след операцията и ми тече вече 7 ден, а ми казаха че трябва да минат 28, та нали правят кюртаж заедно с конизацията. Ако си спомняте ви писах, че от биопсията ми показа само еурозио, а от цитонамазките разбрах за проблема. Гинеколожката ми ще ми прави цито другата седмица. Незнам как ще издържа до тогава, а и резултата после ще се чака още няколко дни. Стискайте палци, но май и този път нямя да ми се размине.

# 835
  • Мнения: 23 168
Иве,много неприятно.Стиска силно палци.

# 836
  • Мнения: 179
Иве много съжалявам за резултатите.В момента и аз чакам резултати от конизация и ме е страх какви ще са.Напълно те разбирам и ти пожелавам успех занапред и дано всичко да се оправи стискам всички възможни палци и на ръцете и на краката.Гинеколожката ти не ти ли каза кога се прави реконизацията след колко дни?Тя ли е лекаря който те е оперирал?

# 837
  • Мнения: 2 867
Здравейте, искам да попитам може ли гъбична инфекция да повлияе на резултатите от цитонамазка? Трябва ли преди цитонамазката да си направя микробиология ако имам съмнения за нещо такова?

# 838
  • Мнения: 23 168
Здравейте, искам да попитам може ли гъбична инфекция да повлияе на резултатите от цитонамазка? Трябва ли преди цитонамазката да си направя микробиология ако имам съмнения за нещо такова?
Би могло даповлияе,но специално на мен винаги ми казват дали имам бактерии,когато излязат резултатите от цито-то и евентуално след лечение правим нова.

# 839
  • София
  • Мнения: 2 521
Привет на всички! Пак треперя, получих си епикризата. Ще ви цитирам: Конизирана маточна шийка- с изразен хр. цервицит; покривен сквазмозен епител с койлоцитоза и паракератоза; Ca in situ с ангажиране на жлези ходове на метапластичния епител.
Връх на конуса - хроничен цервицит Ca in situ на метапластичния сквазмозния епител.
Доколкото разбирам не са чисти краищата и право вървя към реконизация. Знаете ли колко време най-малко трябва да мине до реконизацията след конизацията? Навсичко отгоре ми дойде на 21 ден след операцията и ми тече вече 7 ден, а ми казаха че трябва да минат 28, та нали правят кюртаж заедно с конизацията. Ако си спомняте ви писах, че от биопсията ми показа само еурозио, а от цитонамазките разбрах за проблема. Гинеколожката ми ще ми прави цито другата седмица. Незнам как ще издържа до тогава, а и резултата после ще се чака още няколко дни. Стискайте палци, но май и този път нямя да ми се размине.

Привет!
Съжалявам мила.
И на мен след конизацията ми дойде на 22-я ден, нормално е, добре е че тече, това значи че канала не се е затворил поради инфекция или нещо друго. -така ми каза доктора.

А защо ще ти правят цито, не е ли рано, не трябва ли да зарасне добре мястото?

Сигурно си писала назад, но кой те оперира и къде?

Общи условия

Активация на акаунт