Пречистване на организма?

  • 116 258
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 802
Дами, искам да ви попитам нещо. Ако съществуваше сайт, който без да преглеждате десетки страници в интернет и да си кукувате книги и ви насочваше към това как да си прочистите организма и то вече изпитани начини от много хора бихте ли го посещавали??? Моля ви поне някой да ми отговори:))
Разбира се, че да!  Simple Smile Аз бих!  Peace

# 76
  • Мнения: 68
Все още не съм намерил зелени орехи на територията на Варна но мога да изчакам 45 дни и да си набера безплатно. А за водораслите не отричам тяхното действие, аз съм запален консуматор но не одобрявам мрежовия маркетинг и опитите нещо да се продава на десеторна цена минало през десет човека на които крайния потребител трябва да плаща.
Освен водораслите АФА  в аквасорс нямат нищо друго което да е уникално по качество или да си заслужава цената. Всяка седмица ми пращат бюлетин с най модерните илачи и  безполезни боклуци.
Напоследък е станало модерно да се гълтат всякакви екзотични вещества, без да има каквато и да е полза от тях а често има и сериозна вреда.
Да се върнем на AFANIZOMENON FLOS  При производствена цена 4 долара за опаковка  при мен пристига на 63-75 лв. Аз съм твърдо против тази помпа. Може би трябва да направя една важна тема  за водораслите където да изброя видовете и каналаите за доставка . След като тук www.tnt-21.com    могат да продават спирулина за 6 лева опаковката и то качествена то следва да намеря къде ще има хлорела и афа на подобна цена.
Многократните ми опити да си набавя насипна хлорела от рупите завършва с провал. Някакви алчни мощеници нарекли се Златна Ябълка  се пробват да помпят цената с мултилевел глупостите си. Стигна се до там че да купувам американска хлорела по евтино от родната ни.
Ето извадка от текст с линкове писан от мен

Изключително много се дразня от монополисти като "АКВАСОРС" и ЗЛАТНА ЯБЪЛКА" с техните  безумни помпи върху крайния клиент.

Как са успяли да окупират родния добив на хлорела CHLORELLA.
http://www.goldenapple-bg.net/display.php?language=bg
Как е възможно да се налага да купувам американска хлорела , минавала през митници, и обременена с доста такси транспорт и други на цена по ниска от родната хлорела от рупите .
Ето например тази спирулина е по кофти от вашата
http://www.silabg.com/bg/product/detail/bid/34/id/681/page/11
А тази хлорела е по кофти от българската
http://www.silabg.com/bg/product/detail/bid/34/search_what/chlorella/id/682
За AFANIZOMENON  АФА  там просто е безнадеждно намирането на приемлива цена
http://cgi.ebay.de/1kg-Chlorella-Pulver-ohne-Zusaetze-Zertifikat … #ebayphotohosting
Тук на линка  250 таблетки Афа са на цена 40 лв  а като минат през аквасорс стават над 140 лв .
Ако имате сили и желание и с добра реклама може да излезе нещо.

# 77
  • Мнения: 3 410
lampionov, не разбрах целта на поста ви - май е твърде далеч от темата за пречистването на организма.

# 78
  • Мнения: 68
lampionov, не разбрах целта на поста ви - май е твърде далеч от темата за пречистването на организма.

Пречистване се извършва и с микроводорасли. В българското съзнание се насажда идеята за въпросните водорасли да се плаща десетократна цена . Предложил съм алтернатива и търся съдействие , за да може водораслите да присъстват в хранителния режим на нормалния българин. Представят се като нещо чудодейно , каквото не са за да се оправдае високата цена. Те са просто силноконцентрирана храна ( планктон ) .
Освен това тук в темата има много хора , кото биха се пробвали да разнищят причината защо хлорелата от рупите изчезна преди 3-4 години от пазара. По него време я купувах на 4,5 лв за 50 грама прах . Сега ми се предлага само под формата на мултилевел помпи за над 38 лв .
Ако сте дистрибутор и част от мултилевела очаквам негативна реакция поради засягане на интереси

# 79
  • Мнения: 3 410
Не съм засегната,това си е ваше мнение,  но според мен има хиляди начини за пречистване на организма, не са само водораслите. Не знаех че водораслите от Рупите са изчезнали - ама има логика ако са били в пъти по евтини. В България кой ще им позволи да съществуват- но това е друга тема.

# 80
  • Мнения: 2 761
Аз пък за пръв път чувам,че в Рупите имало водорасли и съм доста заинтригувана.

Ама това за стволовите клетки ако е вярно,няма ли да секне нечии други бизнеси? newsm78

# 81
  • Мнения: 68
Аз пък за пръв път чувам,че в Рупите имало водорасли и съм доста заинтригувана.

Ама това за стволовите клетки ако е вярно,няма ли да секне нечии други бизнеси? newsm78


В  рупите от 30 години добиват chlorella . Горещите минерални извори са богати на всякакви минерали и се получава ценна суровина . Още по социалистическо с хлорела са хранели кравите в специална ферма и добитото мляко е отивало директно за преработка с продукти само за големите шефове на БКП. От 1960 г. професор Христо Дилов открива, че в местността Рупите край град Петрич съществуват условия за култивиране на тези водорасли


mama Tin -> кафявите водорасли са соленоводни и не са микроводорасли, тези от бурканчетата на снимката , които аз си хапвам от години са сладководни ( езера, извори ) .
Просто изпадам в паника когато трябва да отделя 300 лв за месеца , за тези добавки и на фона на непрекъснато поскъпващия живот започвам да се товаря яко. Търся алтернативи и не намирам такива. От българската хлорела например взета сутрин доза около 6 грама , на обед пробягвам за 1 час 10-12 километра без да усетя и без да се уморя. Естествено на другия ден имам яка мускулна треска.   Търся връзка с някой от около Сандански и Рупите да провери как стои въпроса с купуването директно от източника . Това изнамерих като информация в нета :


 БАН  е консултант при производството на имуностимулиращи хапчета от петричките водорасли в община Нигрита.
Рупите

Близо до Петрич се намира местността Рупите – свято място, скътано в пазвата на единствения съществувал някога в България вулкан Кожух. Навсякъде из кратера извират множество горещи минерални извори с високо съдържание на сяра, подходящи за провеждане на лечебни процедури, както и за производство на зелени водорасли. поточета. Част от него е обявена за защитена природна местност заради наличието на единствени за България ендемитни и реликтни растителни и животински видове. Мястото е прочуто със своята естествена концентрация на космическа енергия. Може би затова прочутата българска пророчица Ванга го е избрала за свой дом през последните години от живота си. Издигнатата от нея църква – „Света Петка” привлича поклонници от цяла България
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=1577&sectio … id=9&id=00007

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 12:43 от lampionov

# 82
  • Мнения: 2 761
Силно съм заинтригувана.Как мога да си набавя на сносна цена от тези водорасляци?В Петрич ли се занимават с добива?
"Златната ябълка" са се уляли в цените!Имаме такова богатство,а трябва да се лишаваме от него,вместо да го направим достъпно за всички.

За Кожух планина знам,че е е била в миналото действащ вулкан..Но дали района в миналото там е бил море...?Иначе минералните извори имат доста специфичен вкус,определено не съм срещала такъв никъде.



Последна редакция: пт, 02 май 2008, 22:23 от Omega

# 83
  • Мнения: 2 761
Интересно,че инфото за бг водорасли е доста оскъдно...Намерих тази книги,може би там има повече.

http://www.knigopolis.com/index.jsp?bid=2501&v=book

# 84
  • Мнения: 3 410
Купувала съм си водорасли от Рупитите от аптека - бяха от порядъка на 4-5 лева.Дали обаче все още ги продават newsm78

# 85
  • Мнения: 2 761
Кога е било това?АКо някой провери и намери,моля да докладва. Grinning

# 86
  • Мнения: 3 410
Кога е било това?АКо някой провери и намери,моля да докладва. Grinning
Преди 3-4 години, и доколкото си спомням бяха кафяви водорасли newsm78

# 87
  • Мнения: 2 761
  Търся връзка с някой от около Сандански и Рупите да провери как стои въпроса с купуването директно от източника .

Имах един познат от Петрич,ще му потърся телефоните и ще го питам.

# 88
  • Мнения: 68
Пак овършах всички аптеки и открих водорасли РУПИ 30 таблетки по 400 мг  за 5,82 лв
Ето и коментара ми. На етикета пише водорасли, не пише какви  видове. Типично по български. Таблетки е , което прави смесването с царевично нишесте и разнообразни примеси възможно и неизбежно по български. Няма данни за глутен, соя , консервант или каквото и да е . В това си състояние МЕДИКА АД САНДАНСКИ май нямат право да продават продукта. Пълна излагация от страна на българите пак . Отново се връщаме на варианта някой от Петрич да намери фермата и да се пробва да купи прах . Изпих опаковката на 2 приема за 2 дена . Странното е че ми действат добре .

# 89
  • Мнения: 433
Аз живея в този регион и ще разпитам ,но не обещавам бърз отговор.Мога да ти кажа само ,че в нашата болница ги ползваме в течно състояние за вана с водорасли.

Общи условия

Активация на акаунт