AVON кампания 5 и 6

  • 12 686
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 537
Аз пък да помоля някой ако има възможност да снима каталог 7. Мерси!

# 271
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Аз пък да помоля някой ако има възможност да снима каталог 7. Мерси!
Praynig Heart Eyes Praynig

# 272
  • София
  • Мнения: 2 104
Мами моля Ви ако някой има вече новата брошура за кампания 7 да ми каже серията Clearskin цялата ли е намалена и на какви цени са съответно почистващия лосион за премахване на черни точки и прозрачния коректор за пъпки.  bouquet

цялата серия е на 4.90
новите тампони са 5.90 Peace
днес си взех поръчката, но за съжаление няма с какво да снимам, иначе отдавна да съм го направила Embarassed
все пак, ако някой има въпроси, на разположение съм

искам да добавя, че детската слънчева шапка е просто чудесна, наистина е 100% памук, много е сладка и е с две лица, малката просто се влюби в нея, а тя много рядко харесва шапки Hug

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 23:15 от Desconocida

# 273
  • Мнения: 3 835
Аз съм поръчала очилата, дано си струват парите. Като гледам, всичко за деца ми харесва ... #Crazy
Desconocida, имат ли размер шапките?

Интересувам се от бронзиращите мусове от Ейвън бронз, има ли нещо от слънчевата серия за поръчка на 14.90?

# 274
  • София
  • Мнения: 2 104
Аз съм поръчала очилата, дано си струват парите. Като гледам, всичко за деца ми харесва ... #Crazy
Desconocida, имат ли размер шапките?

Интересувам се от бронзиращите мусове от Ейвън бронз, има ли нещо от слънчевата серия за поръчка на 14.90?

не, един размер е : 3-6 години
на Криси й е малко широчка, пък тя не е с малка глава Mr. Green така че на твойта принцеса със сигурност ще й стане Peace

ако имаш предвид автобронзантите newsm78 има спрей (8.90), лосион (8.90) и крем за лице за изк.тен (7.90), ако си вземеш 2 в комплект, пак са 14.90, цената в скобите е, ако ги вземе6 по единично

# 275
  • Мнения: 3 835
Благодаря ти, видях че твоята е по-малка но пък мойта е мъничка на размери.

Сигурно вече ги няма мусовете. Не съм ги написала вярно - от Арабския блясък са.
Харесвам много тази серия, а в сегашния каталог я нямаше.

# 276
  • София
  • Мнения: 2 104
няма ги тези мусчета в К07
само перлите за блясък 14.90

# 277
  • Мнения: 3 835
 Sad Жалко!
Благодаря ти и приятна вечер!  Simple Smile

# 278
  • София
  • Мнения: 2 104
Sad Жалко!
Благодаря ти и приятна вечер!  Simple Smile

лека и на теб bowuu

# 279
  • Мнения: 277
Пак имам питане  Blush Някой поръчвал ли е меките подложки за ходила? Доволни ли сте? Стават ли наистина да се носят с отворени обувки? Изобщо - какъв е ефектът от тях? Благодаря ви предварително  Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 962
Здравейте!
Аз от скоро съм дистрибутор на Ейвън.Хубави продукти има.Но немога да разбера защо трябва да има мин.на поръчка 40лв. Rolling EyesИ заради тази причина пускам на 2 дата  поръчка.

# 281
  • Мнения: 990
Здравейте!
Аз от скоро съм дистрибутор на Ейвън.Хубави продукти има.Но немога да разбера защо трябва да има мин.на поръчка 40лв. Rolling EyesИ заради тази причина пускам на 2 дата  поръчка.
За да са оправдани разходите по доставката на продуктите, които си поръчала!   bouquet

# 282
  • София
  • Мнения: 5 828
нова тема   Grinning
с нов каталог  Grinning

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 17:15 от Amidala

# 283
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
аМИДАЛААААААААААААААААААААААААА, ЗЛАТНА СИ!!!!!!!!!
бРАВО ЗА УСИЛИЕТО!!!!  bouquet

# 284
  • Мнения: 277
Не мога да си намеря Панорама-та за К06, моля някой да ми напише кода на комплекта с мостри на новото червило!
Извинявам се, че пиша тук, просто нямам време да търся темата за представителите  Blush

Общи условия

Активация на акаунт