Забранено за слабички !

  • 9 432
  • 156
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 958
Някои признаци, които спомена са присъщи и за мен... студа и увреждането на косата  Shocked Shocked Shocked

После ще го умувам това...

А за отделна тема, аз съм за, за да не се сърди авторката на темата  Peace Аз ще пиша където и да решите... Аз съм неорентирана още, но с една дума горещо се интересувам от всяка диета и всеки здравословен проблем, мъчейки се да си реша моя  newsm78

  bouquet  bouquet  bouquet

А за темата аз съм за: Отслабване при здравословни проблеми или Как да се преборим с килограмите при здравословни проблеми... или нещо такова  newsm78

# 121
  • Мнения: 13 768
Някои признаци, които спомена са присъщи и за мен... студа и увреждането на косата  Shocked Shocked Shocked

Не се плаши предварително. Ако непрекъснато си на диети, може и те да са причината за тези оплаквания.

Това е големият проблем при тези заболявания, че симптомите са някакси общи и неопределени и са характерни за куп други болежки. Аз например дълго време ги отдавах на стрес, нерви, обездвижване и т.н. и т.н. Дори по едно време ходих на кардиолог, защото бях решила, че със сърцето съм зле. И да ви кажа, всъщност сама си поставих диагнозата и поисках да си изследвам жлезата. Ако не бях се усетила и взела нещата в свои ръца, кой знае още колко време щях да се гърча!

# 122
  • Мнения: 6 958
Някои признаци, които спомена са присъщи и за мен... студа и увреждането на косата  Shocked Shocked Shocked

Не се плаши предварително. Ако непрекъснато си на диети, може и те да са причината за тези оплаквания.

Да така е .... През повечето време съм на плодолечение или суровоядство, рядко изкушения с друго, а то (плодолечението) масово води до изстиване на крайниците и малко до стрес за организма, поради лиспа на някои групи храни...  Thinking

# 123
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Момичета със здравословен проблем, пречещ на отслабването, има нова тема, пишете вече тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182976.new#new

# 124
  • Мнения: 6 958
Момичета със здравословен проблем, пречещ на отслабването, има нова тема, пишете вече тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182976.new#new

Добре, че си я направила  Hug

Авторката на тази тема къде изчезна  newsm78  bouquet

# 125
  • Мнения: 2 534
Ми все си е така приятно закръглена , както е като пусна темата  Wink
Момичета със здравословен проблем, пречещ на отслабването, има нова тема, пишете вече тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182976.new#new

Добре, че си я направила  Hug

Авторката на тази тема къде изчезна  newsm78  bouquet

# 126
  • Мнения: 1 792
днес ходих да бягам Sick
резултата???-СМЯЯХХ Laughingизбягах 500метра и   Stuck Out Tongue Winking Eye sweating
ама поне стриктно спазвам правилото-вечер само на салати,никакъв хляб и никакво сладко.даже вчера цял ден бях само на сок и нищо друго.абе герой от всякъде като се има в предвид че иначе съм ЛАМЯТА СПАСКА Embarassed

# 127
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Авторката на тази тема къде изчезна  newsm78  bouquet



Обезверих се нещо  Mr. Green

# 128
  • Мнения: 2 534
Въх , обезверила се  Mr. Green
Ми аз като се храня като ламя и ме е срам да се разпиша отново в темата  Laughing
Ама ако бяхте до мен таз` сутрин да видити как за няма и минута погълнах един хамбургер с топено сирене и шпеков салам  Sick
Ето друг мой проблем , трябва да се науча да се храня по-бавно , нали казват , че се нахранваш на 20 -тата минута , без значение колко храна си погълнал  newsm78

# 129
  • Мнения: 2 534
днес ходих да бягам Sick
резултата???

Е  ooooh! , мен няма да ме видите , защото за тежкотоварни е забранено в центъра на София  Joy

# 130
  • Мнения: 836
шест начина за намаляване на апетита

Спазването на диета за определено време не дава трайни резултати.
Истината е да си изградите режим на хранене, който да ви дава всички необходими хранителни вещества, да ви дава достатъчно енергия, без да е в излишък.
Не звучи трудно, трябва само малко постоянството и нещата се нареждат.
Най-големият враг в началото на всяка смяна на режима на хранене, са пристъпите на глад, които се контролират доста трудно и които се оказва препъни камъка на всяко подобно начинание.
Предлагаме ви шест начина да овладеете първоначалните пристъпи на глад, които е вероятно да ви се случат, защото вие вече не слагате в устата си каквото ви попадне.


1. Поставете си цел
Дори да е няколко дни, важното е да си определите срок, за който да спазвате новия хранителен режим.
В края на въпросния период, разбира се, ще удължите с още няколко дни и така, докато свикнете да се храните по новия начин.

2. Мотивация
Всеки път, когато ви се прииска да се натъпчете като за последно с пържено месо и картофи с майонеза, си спомнете, че новия ви хранителен режим ще ви помогне да се чувствате и да изглеждате по-добре.

3. Не се обвинявайте
Да, случва се да поддадете на изкушението и да хапнете нещо от „забранените храни“. Важно е да запомните, че едно хранене няма да провали усилията ви.
Не се обвинявайте и не се наказвайте с глад или допълнителни тренировки. Това ще ви вкара в порочен кръг на преяждане и лишения, от който се излиза трудно.
Махнете с ръка и продължете напред със здравословното хранене.

4. Закусвайте
Казвали сме го много пъти, но няма да ни омръзне да го повтаряме, докато не се уверим, че всички закусвате прилежно.
Закуската е най-важното ядене за деня и никакви оправдания като „нямам време“ и „не ми се правят сандвичи“ няма да ни минат.

5. Пазарувайте здравословно
Изхвърлете всички полуготови храни от хладилника и ги заменете с пилешко месо, плодове, зеленчуци, яйца и риба.
От шкафа махнете вафлите и на тяхно място сложете ядки.
Същото направете и с храненето на работа. Дъвченето на ябълка следобед е много по-полезно от дъвченето на бисквити.

6. Различавайте глада
Има голяма разлика между това да изпитвате глад или просто да ви се яде нещо.
Можете да разберете лесно дали органзимът ви има нужда от храна или просто ви подвежда, като си представите сочна пържола и салата.
Ако картинката предизвика приятни емоции у вас и ви се прииска моментално да изядете въпросната пържола, значи ви е време да се храните отново.
Ако видът на месо обаче не ви хареса, значи мозъкът ви се опитва да прецака диетата ви, като ви кара да ядете нещо сладко. В такива случаи трябва да се разсеете за известно време.
Пийнете малко вода, правете нещо различно, разнообразете се. Чувството ще изчезне от самосебе си.

Независимо дали сте мъж или жена, трябва да имате предвид няколко основни правила
-Хранете се често,но на малки порции.
-Не гладувайте. Организмът ви после ще си навакса всичко, при това с допълнение.
-Радвайте се на храната. Удоволствието от яденето не бива да изчезва, само защото сте на диета. Има стотици вкусни и полезни храни.
-Спортувайте. Без движение всяка диета е наполовина по-малко ефективна.

http://wbs.blog.bg/viewpost.php?id=61356

# 131
  • Мнения: 6 958
Въх , обезверила се  Mr. Green
Ми аз като се храня като ламя и ме е срам да се разпиша отново в темата  Laughing
Ама ако бяхте до мен таз` сутрин да видити как за няма и минута погълнах един хамбургер с топено сирене и шпеков салам  Sick
Ето друг мой проблем , трябва да се науча да се храня по-бавно , нали казват , че се нахранваш на 20 -тата минута , без значение колко храна си погълнал  newsm78

Диетата ти е ''уникална''  ooooh! ooooh! ooooh! Пробвала ли си да пиеш поне 250-500 мл. вода 10 минутки преди хранене?  newsm78 Това помага за обуздаване на апетита  Peace

# 132
  • Мнения: 38
abe 4estno da vi kaja i az sya sam gi navartyala edni kilaaa...ujas e nqkakiv visoka sam 1.62 i tuka teja DNESKA otbelyazvam 62 kg poneje sam malko na dieta 10 dni-10 kila e dietata i svalyam po edno kilo na den kakto iz4islyavam v ponedelnik drugata sedmica trqbva da sam 53 kila 6te vi darja v te4enie dali e realnost,dietata e stroga i trudna za izpalnenie nqma kakvo da vi laja,gladna sam,no vtoriya den e po lesen ve4e a i sa4etavam dietata sas fitnes i spane,plus 4e sutrin sam na rabota i gledam da ne se navartam krai hladilnika,a predi kogato byah mlada hah svalih 14 kila pak za okolo mesec s moya si dieta i stanah 49 kila-idelka be6e,tai 4e sega pak sam v na4aloto na dalgiq pat,zaedno 6te uspeem:))

# 133
  • Мнения: 6 958
Коя е тази диета? newsm78

# 134
  • Мнения: 38
eto ya dietata 10dni-10 kila ima i 5 dni 5kila koyato po vi dopadne dami

1 den- 1 kg krastavici 
2 den- 1 kg portokali
3 den-1 kg presni domati
4 den- 1kg yabalki
5 den-4 zeleni salati+1 krastavica
6 den- 1 kg portokali
7 den-1 kg presni krastavici
8 den- 1 kg kivi
9 den-1 kg presni domati
10 den-1 kg mandarini

eto ya i 5 dni -5 kg
1 den-1 kg domati
2 den-grozde na korem (zeleno)
3 den- 2 kofi4ki kiselo mlqko
4 den-1 kf kartofi
5 den-5/6 pile6ki kremvi6a

zna4i v nedelya sled ogromno preyajdane se preteglih 65 kila,dneska e vtornik i sam 62.4 kila,4e mi e i elektronen kantara ot4ita vsi4ko:),misla 4e raboti didetata,hodya i na fitness uj 6te vi darja vseki den v te4enie nakade sam mili dami

Общи условия

Активация на акаунт