"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 496
  • 838
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 3 648
Няма проблем да дойда където кажеш - само да видим коя баба ще може да гледа децата! Колко човека ще пътуваме - мога ли да взема Лора евентуално?

# 511
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Няма проблем да дойда където кажеш - само да видим коя баба ще може да гледа децата! Колко човека ще пътуваме - мога ли да взема Лора евентуално?

да,вземи я.За сега сме 3ма и Лора  bouquet

# 512
  • Мнения: 274
Аз мога да взема Вени и Лора от Света Троица, съвсем наблизо ми е...

# 513
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз мога да взема Вени и Лора от Света Троица, съвсем наблизо ми е...

ок моми4ета HugИ ще се 4акаме на Плиска.Иве,ще се 4уем  и ще ти кажа там къде можеш да паркираш спокойно Peace 4асът ще го уто4ним,но е около 11.00  Wink

# 514
  • Мнения: 2 534
Искам и аз до Доганово  Grinning
Място има ли ?
Поздрави имате от Ефи

# 515
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искам и аз до Доганово  Grinning
Място има ли ?
Поздрави имате от Ефи

последно и сме то4но-4 големи и едно дете-аз,ти,Ива,Вени и Лора.Вени,тя в стол4е седи ли?Щото сега по новия закон май ще седи в нашето стол4е Twisted Evil
Жени,от ДРен звъннаха ли ти?днес говорих ,ще доведът само Сашето ,4е са й супер спешни о4илата.Но Даниела  не каза дали 4етвъртък или петък newsm78

# 516
  • Мнения: 3 914
Здравейте момичета,вижте това и дайте по един глас Praynig
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203932.0;topicseen

# 517
  • Мнения: 2 534
Никой не ми е звънял , но не се притеснявай , мога да реагирам скоростно за такива неща  Grinning

# 518
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте момичета,вижте това и дайте по един глас Praynig
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203932.0;topicseen


Цвети,писах и помолих Нанди да пусне отделна тема,дано го направи Praynig
Как сте вие ?

Жени,не беше сигурна за ден,за това сигурно още не е звъняла.Има инструкции,но разбрах,4е детето по4ти не вижда без о4ила.

Само да предупредя отбора з аДоганово Twisted Evil(Жени знае де,ама все пак Twisted Evil),4е обикновенно децата се връщат с въшки от морето.Редно е да знаете,4е може и да с домашни любимци.Но може и да не са.Понеже съм си носила от там ,и не смао аз искам да си знаете рисковете Peace

# 519
  • Мнения: 274
и нашият батко (на 11) иска да дойде... Ако става, сме с две коли Simple Smile

# 520
  • Мнения: 3 914
Здравейте момичета,вижте това и дайте по един глас Praynig
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203932.0;topicseen


Цвети,писах и помолих Нанди да пусне отделна тема,дано го направи Praynig
Как сте вие ?



Добре сме,съвсем скоро ще се похваля,само искам да съм сигурна Grinning
Целувки за всички ви Hug

# 521
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и нашият батко (на 11) иска да дойде... Ако става, сме с две коли Simple Smile

две,три,пет............няма да ни върнат.Но щом имаме колите вси4ко е на ред Hug

# 522
  • sofia
  • Мнения: 7 477


Цвети,4акаме с нетърпение Heart Eyes

# 523
  • Мнения: 5 278
Майчета  , искам и аз се включа при вас и се надявам да съм уцелила точната тема,защото тук много нещо сте изписали и не зная къде точно да ви пиша с молба за съвет. Скоро разбрах от ivab ( благодаря ти ) за това ,че организирате дарителски акции за домовете за деца. Много ме е срам,че не съм се запознала сама с тази тема Embarassed
Исках да се допитам до вас знаете ли за мами,които помагат на някой дом в Плевен. От  ivab разбрах ,че няма, но все пак да питам и вас. И ако няма бихте ли ме посъветвали как се започва всичко ако успея да събера други мами за каузата. По съвет на  ivab писах в плевенската теме и сега чакам резултат, но ако отидем в дома искам да се преставим като членове на ДБМ , бихте ли ми казали обаче как мога аз например да стана ваш член?
За съжаление мойте лични възможности са ограничени , защото самите ние трудно се справяме ,но бих могла да отделя малко дрешки и да купя нещичко , но ще е незначително,така че ако не събера и други желаещи ще ме срам да се появя само с това при децата.
А, и да ви питам,как контролирате дали това ,което дарявате се използва за децата. Защото поне за Плевен имам информация от вътрешен човек,че хубавите дрешки и памперсите ги прибират леличките #Cussing outа дечицата пак стоят с часове в напишкани пелени. И друго - как определяте колко често да ходите,как се организират кампании... Много неща ме интересуват ,а нямам времето да прочета всичко с тези двама прохождащи палавника.
Но се надявам да мога с нещо да се включа и аз , защото е ужасно положението на тези дечица, както и безхаберието на държавата ни. Не знам дали в друга страна тези онеправдани дечица са оставени да съществуват при такива условия  newsm78
Благодаря предварително за вниманието и поздрави на всички , за големите ви сърца newsm51

# 524
  • София
  • Мнения: 3 648
Роси, още не съм взела седалка за Лора - все се надявах, че ще излезем от границите, но сега като го направиха до 150 см, сме още вътре! Вашето столче за до колко кг е?

Общи условия

Активация на акаунт