Японски чай ''Инхуа'' - 2 част

  • 82 117
  • 640
  •   1
Отговори
# 615
Благодаря за сведенията.Желая ви успех,защото последните килограми са най-трудни за борене.Някой може ли само да ми каже доколко се ограничавате в храненето докато пиете чая?

# 616
  • Мнения: 516
Момичета,вижте тук   http://big.bg/modules/news02/article.php?storyid=20573  -

10 прости начини за стройна фигура  Joy Joy Joy

# 617
  • Мнения: 6 958
Момичета,вижте тук   http://big.bg/modules/news02/article.php?storyid=20573  -

10 прости начини за стройна фигура  Joy Joy Joy

Ей супер си както винаги  Heart Eyes

Иначе как си, как върви диетата ти  newsm78

# 618
  • Мнения: 516
Задвижиха се нещата - да видим как ще потръгнат  Simple Smile
От днес почнах 3 х 1 чая и съм дежурна в  Toilet
Ей,дано успея с обещанието ,че ...ще се изложа  hahaha hahaha hahaha

# 619
  • Мнения: 6 958
Задвижиха се нещата - да видим как ще потръгнат  Simple Smile
От днес почнах 3 х 1 чая и съм дежурна в  Toilet
Ей,дано успея с обещанието ,че ...ще се изложа  hahaha hahaha hahaha

Аз имам проблем с 00 от няколко дена, почти не ям (фреш или парче-две диня)... А за обещанията и аз няма да мога знам ли...  newsm78

# 620
  • Мнения: 516
...Аз имам проблем с 00 от няколко дена, почти не ям (фреш или парче-две диня)... А за обещанията и аз няма да мога знам ли...  newsm78

Чудя ти се как издържаш на тоз режим   newsm78 newsm78 newsm78

# 621
  • Мнения: 6 958
...Аз имам проблем с 00 от няколко дена, почти не ям (фреш или парче-две диня)... А за обещанията и аз няма да мога знам ли...  newsm78

Чудя ти се как издържаш на тоз режим   newsm78 newsm78 newsm78

Защото почна ли да ям не мога да се спра  baby_neutral по добре да не почвам  Mr. Green Нооо не ме гледайте мене, мене не ме слуша главата много много  #Crazy

# 622
  • София
  • Мнения: 91
Здравейте,
отново подновявам пиенето на чая. Преди около месец-месец и половина го пих в продължение на 2 седмици по 2 пакетчета. Резултат в килограмите не видях- но нямах и кой знае какъв хранителен режим. Първите няколко дни бяха ужасТни, защото този чай ми образува много газове, но след това всичко беше ОК. Ефекта от чая определено беше пречистващ.
След като го спрях започнах да спазвам горе долу някакви принципни за здравословно хранене и по един ден в седмицата само на ябълки. Свалих 3-4 кг., искам и още да сваля , но съм в застой. Почвам да пия чая отново, с цел да запазя тези килограми. Едновременно с това 2 пъти в седмицата упражнения по 1 час.
Успех момичета, това което искам да кажа на тези от вас които го пият, е че само с чая няма да стане. Обърнете внимание на менюто си и спорт- според възможностите

# 623
  • Мнения: 516
Момичета,вижте тук   http://big.bg/modules/news02/article.php?storyid=20573  -

10 прости начини за стройна фигура  Joy Joy Joy

Не знам защо не се отваря линкът  newsm78

Ето ви го отново http://big.bg/modules/news02/article.php?storyid=20573

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 07:48 от mamce

# 624
  • Мнения: 516
  Добро утро красавици    wavey 

 Ставайте вече ,че е време  за първата доза чай  food010
 Ама ,че сте поспаланковци  sleepuu ,а аз си изгорих една каселка докато се рових из
 разни сайтове  Sick
 Сложих си вода за чая ,ама...съм забравила  - да стана да видя какво става с другата вода ,че   
 да не взема да изгоря и купичката . Добре ,че не съм включила кафемашинката ,че и без 
 нея  можех да остана  hahaha hahaha hahaha ...Всичко е наред ,макар че водата е 
 преполовена - изваряла бе  doh , ей голям заплес съм тази сутрин...
 Ех,радвам се  - с още -1 кг съм  Joy Joy Joy
 
     Но вижте какво намерих докато се рових насам-натам
          

                12 начина за по-бързо изгаряне на мазнините


Въпреки че, разбира се, на първо място е необходимо балансирано и добре разпределено във времето хранене, има и някои малки “хитрини”, чрез които мазнините изгарят по-бързо. Тук ви предлагаме 12 такива начина:
1. Не забравяйте да закусите – така ще “включите” обмяната на веществата по-рано с помощта на сутрешното хранене.
2. Натоварвайте мускулите по време на разходка или физически упражнения. За да изгорите допълнително 3 калории за 1 минута е нужно например да правите поне 5 мин. упражнения с гирички.
3. Вземете си куче - то е по-евтино от личен треньор. Активната 15-минутна разходка с него ще изгори 60 калории.
4. Яжте по-често. Ако ядете често, но по малко и спазвате дневната норма за калории, това няма да провокира напълняване. Освен това ще поддържате постоянно ниво на енергия, нужна на тялото в продължение на деня.
5. Намалете употребата на мазнини. Преработвайки мазнините, организмът изгаря по-малко калории, отколкото при преработването на въглехидратите.
6. Разговаряйте, като стоите прави. Ако говорите по телефона изправени, ще изразходите допълнително няколко калории.
7. Ставайте от бюрото, движете се, ползвайте тоалетната на другия етаж, обядвайте навън, а не в офиса.
8. Танцувайте. Движенията под звуците на музиката изгарят практически същото количество калории, колкото и повечето физически упражнения.
9. Засадете си цветя. Приемете градинарството за пълноправен вид спорт, защото за 40 минути работа около цветята ще изгорите 200 калории.
10. Откажете се от всички рецепти за гладуване. Организмът реагира на заплахата от значителен недостиг на калории със забавена обмяна на веществата. За да отслабне и да поддържа обмяната на веществата на постоянно ниво, мъжът трябва да избягва намаляването на калориите средно под 1600-2000 дневно, а жената - под 1200-1600.
11. Седете изправени на дивана или фотьойла. Ако четете или гледате телевизия в седнало, а не в легнало положение, ще изгорите с 5% повече калории.
12. Имате 5 минути свободно време? Незабавно...... станете от стола и направете няколко движения за раздвижване -   newsm44    jump   newsm39



   Хайде, желая ви приятен       Nature Sun With Face   и  newsm10   newsm10   newsm10

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 12:17 от mamce

# 625
  • Мнения: 516
А бе , момичетаnewsm46 сън ли имате или пък си печете  д..... на някой   grinning039 ? Аз си  kaffeetrmker_2  вече втората чаша чай , а вас ви няма хич... Crossing Arms
Оставяте ме сама , а после се чудите защо не ви действа чая  newsm78
Постоянство,постоянство и ...никакво предаване  Mr. Green

Я ме вижте...- преместих си вчера лентичката с още една чертичка , т.е. с -1 кг  Joy Joy Joy

А  smile3555  ...смених си и лентичката - готина е ,нали ?   Two Hearts

Хайде още едно  smile3555 - посетете темата "Плосък корем" ,та да видите
как някои,дето не спят като вас,си ваят ханша и корема  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 13:17 от mamce

# 626
  • Мнения: 853
А бе , момичетаnewsm46 сън ли имате или пък си печете  д..... на някой   grinning039 ? Аз си  kaffeetrmker_2  вече втората чаша чай , а вас ви няма хич... Crossing Arms
Оставяте ме сама , а после се чудите защо не ви действа чая  newsm78
Постоянство,постоянство и ...никакво предаване  Mr. Green

Я ме вижте...- преместих си вчера лентичката с още една чертичка , т.е. с -1 кг  Joy Joy Joy

А  smile3555  ...смених си и лентичката - готина е ,нали ?   Two Hearts
smile3501 smile3501 smile3501 за -1
За статистиката и аз съм на2*Инхуа,2*кафе и вода незнам колко Hug

# 627
  • Мнения: 516

 smile3501 smile3501 smile3501 за -1
За статистиката и аз съм на2*Инхуа,2*кафе и вода незнам колко Hug

 smile3501 и на теб ,че си на линия .Докато си писала отговор ,аз редактирах моя -
виж го , пък може да е от полза...

 newsm10  мила и много,много свалени  goodscale

# 628
  • Мнения: 6 958
Мамчеееее   Heart Eyes

Аз чак сега ще ходя да пия първия си чай Coffee

Ти си невероятна  bowuu Какви емоции само, каква положителна енергия струи от теб само  Hug

Браво за - 1 кг.  Hug

# 629
  • Мнения: 516
Миранди , що такъв пропуск ,ма  newsm78 .Не мож ли ти ,докат да "обикаляш" из други
теми ,да си попийваш от чайчето ,а   Thinking

Хайде да ставам ,че трябва да претопля обяда си - зелева супа  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт