Клуб на многодетните родители - Пълна къща (5)

  • 10 274
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 524

Какво ви излиза тук?  http://www.roditeli.org/club/about.aspx
Със снимките ще се боря довечера. Embarassed

Страница на Асоциация Родители. Има и резюме за празника. Много е хубаво- всичко!

# 76
  • Мнения: 3 323
Най голямата хитрина която познавам е ... блендера! Такава съм му фенка, всичко става бързо и ситно! Спестява ми поне един час на ден от рязане...щото мойте магарета само ситно нарязано искат! Иначе... ще помисля за бързи рецепти.
Излиза сайта на родители - какво се очаква да излезе?
Леле, каква съм блейка!!! Златоперке, тенк ю!
Олимпия, добре дошла - заповядай в другата тема да се опознаем.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 616
О, Дивна, я ме светни по отношение на този блендер - че много зор виждам с рязането?

Какво представлява и от каде да си взема?

# 78
  • Мнения: 3 740
Излиза сайта на родители - какво се очаква да излезе?

Днес се мъчих да сменя информацията и после на този линк ми излизаше административната страница, затова питам. Сайта на "Родители" ли излиза или страницата на Клуба?

# 79
  • Мнения: 3 323
Ми - отидох да си купя пасатор и към него имаше една кана с нож вътре - и приставка към пасатора - т.е. сменяш металното дето пасира с едно по късо. Измиваш и слагаш парчета от нещото, дето ще го режеш и с приставката - бръм - поглеждаш ако ти е едро, пак бръм и така...
http://www.technopolis.bg/scatf.php?id=31&f=3691
Нещо като този от 85 лева с такива приставки. Моя е Таурус, но явно в момента няма наличност - щото не го намерих... 750 вата е мощен и струваше към 125 лева. Почти всички фирми предлагат, особено като отидеш в големите магазини - избор голям, цени също най различни. Аз гледах да е мощен, защото такавидях сметката на една сокоизцеждачка - опитвайки се да изцедя целина на нея и тя - пуф и айдеее! Та - да е мощен, да има степени, да е с метален накрайник (за пасатора)... Предишния ми беше пластмасов - и на него му видях сметката, макар че да не си кривя душата - той даде всичко от себе си да ми устои! Grinning  Абе, явно - техниката не носи на бой - у нас...

Първия път на Родители - втория по късно на клуба.

# 80
  • Мнения: 3 740
За мястото на празника имам една идея, която да направи малко по равнопоставени семействата с коли и без и тези от София с тези от страната. Та предлагам празника да е на Лакатник.
Причини:
1. Близо е до София, но е все пак е извън града
2. Стига се и с влак и с автомобил.
3. Има хубави поляни за пикник и палатки, рекичка за джапане, че и за къпане става.
4. Има скали, пещери и пътеки за разходка.
Недостатъци:
1. Място за спане - бунгала или хижа, хотел няма наблизо.
Не знам дали е недостатък или предимство, че там събота и неделя ходят доста хора.



Можеш ли да дадеш повече подробности - разстояние от София, кога има влак за отиване и връщане, колко време се пътува, цени на билетите...

# 81
  • Мнения: 3 740
В "Дневник" излезе статията за Празника. Браво на Светлана Гинева, много добре е вникнала в нещата!  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 323
В днешния ли брой?

# 83
  • Мнения: 3 740
Да. Ама ти вече го откри. Simple Smile
http://dnevnik.bg/show/?storyid=331839
 

# 84
  • Мнения: 3 479
Браво, Цвети!
Браво и на журналистката! Много хубаво е написала статията и най-важното - с чувство, а не просто някакъв сух репортаж!

Ивата, много хубава снимка!

# 85
  • Мнения: 159
Браво на Цвета, Ивата и Теди! Много хубава статия, за снимката - усмихнато, красиво и щастливо семейство!

За мен събота също е по-удобен ден за пикника. Питах една позната в общината - трябва наистина да получим разрешение за такова събиране (като за митинг).

# 86
  • София
  • Мнения: 1 677
Аз още снощи я прочетох в нета  hahaha и даже съм коментирала  hahaha
Наистина е много добре написано.
Браво! Hug

# 87
  • Мнения: 159
Погледнете това http://www.sofiaculture.bg/anons/culture_calendar_project.html

Не можах да го прочета изцяло, но тук са посочени условията и сроковете за финансиране (или подпомагане) на културни мероприятия за Столична община. Видях само, че предложенията трябва да са подадени поне 1 месец преди мероприятието.

# 88
  • Мнения: 3 740
Оливети, благодаря за информацията, много е ценна!

За съжаление май сме закъснели...
Ето кой може да кандидатства за финансиране:
•   Неправителствени организации и фирми от културната индустрия самостоятелно и еднократно с прояви от общоградски мащаб в подкрепа на културния календар на Столична община на една от следните сесии до края на 2007 г.:
- до 20 април – с прояви свързани с летни културния културен отдих на столичани.
- до 20 юли – с прояви свързани с честването на Деня на София.
- до 20 октомври – с прояви свързани с Коледните и Новогодишни празници

За самостоятелно организирани прояви май трябва само разрешение.

# 89
  • Мнения: 2 433
вярно че сме закъсняли относно датата 20 април... но пък можем да спазим - 1 месец по рано - поне да се пробва - незначи че ще ни огрее...ама да опитаме.

Общи условия

Активация на акаунт