Малката смука мокра кърпичка

  • 1 248
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 500
За секунди съм си отплеснала вниманието и малката добарала една мокра кърпичка и усилено я смуче. Може ли нещо да й стане от лосиона, с който е напоена?

# 1
  • Мнения: 475
Бебка ми го прави редовно тоя номер.Даже веднъж беше докопала кутията и ги заизваждала една по една......И така десетина,като съм сигурна,че всичките са й минали през устата.Ми...нищо й няма.Спокойно Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Споко, нищо няма да и стане.

# 3
  • Мнения: 262
Ама това е любимото "ядене" на почти всички деца.

# 4
  • Мнения: 1 896
Нищо няма да стане от веднъж, но не е хубаво да се смучат, доста химийка има в лосиона.

# 5
  • Мнения: 2 022
Нищо няма да й стане. Хората са помислили за това и кърпичките са безвредни. Най-малкия ми звяр и досега понякога си "похапва" от тях. Когато е сигурен, че няма да го спипам...

# 6
  • Мнения: 686
Ми де да знаеш от какво ще порастне

# 7
  • София
  • Мнения: 44 122
и моя сладур си похапва често...нищо му няма.

# 8
  • Мнения: 3 500
Нищо няма да стане от веднъж, но не е хубаво да се смучат, доста химийка има в лосиона.
Ти пък, сякаш й ги предлагам редовно  Mr. Green Laughing
Благодаря ви за успокоението. И аз така си помислих, обаче рекох аз да си питам... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 451
О-о-о, това е редовен номер на дребосъците. Няма за какво да се притесняваш.

# 10
  • у нас
  • Мнения: 5 716
и моя мъник редовно си ги хапва Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 127
 smile3534доста се зачудих на откритието и, ама... явно не е единствена

# 12
О-о-о, това е редовен номер на дребосъците. Няма за какво да се притесняваш.
smile3521

# 13
  • Мнения: 950
Споко, няма страшно. Моята веднъж беше докопала целия пакет мокри кърпички, беше извадила половината и ги дъвчеше.

# 14
  • Мнения: 5 362
Ама това е любимото "ядене" на почти всички деца.
Peace
Спокойно,нищо няма да й стане.

# 15
  • Мнения: 4 621
Яна го прави редовно този номер. Няма страшно, нищо няма да и стане  Hug

# 16
  • Мнения: 3 116
Ооо, моята мома колко е изсмукала, няма нищо страшно  Hug

# 17
  • Мнения: 256
Ама това е любимото "ядене" на почти всички деца.
Точно  Peaceи ни е го правим този номер

# 18
  • Мнения: 1 237
Не се шашкай,моята що кърпи е изсмукала....  Wink

# 19
  • Мнения: 222
И ние мноооого ги оби4аме Embarassed

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Спокойно, няма страшно.

# 21
  • Мнения: 5 391
И моята човек често смуче Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 120
Ооо не е единствена .Още колко неща ще опита и ще те шашка. Laughing

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Когато я забърсвам след харнене тя задължително облизва кърпата, на мен ми е гадно, но Шушата не дава вид да не й харесва. Бебешки вкус, кво да го правиш.

# 24
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ама това е любимото "ядене" на почти всички деца.

 Peace и на моето също, не пропуска бърсане с мокра кърпичка по устата и муцунката, изплезва език и си ближе, явно им е прятно на вкус на повечето бебоци, споко нищо няма да й стане

# 25
  • Мнения: 1 896
Нищо няма да стане от веднъж, но не е хубаво да се смучат, доста химийка има в лосиона.
Ти пък, сякаш й ги предлагам редовно  Mr. Green Laughing

Естествено, че не й ги предлагаш редовно, но понеже всички ти обясниха как едва ли не кърпичките са за ядене и децата им всеки ден опаткват по един пакет - за това исках да обърна внимание че не са безвредни. Според мен и за дупето не са съвсем безвредни, какво остава пък да ги ближе дететео.
Ей сега пак погледнах какво съдържат, еми то е пълно с гадости като кумарин, бензил салицилат, глицерин, метилизотиазолинон, пропилен гликол и да не изреждам още.
Някои от тези неща са консервантите, които се слагат в омекотителя за пране например, някои са синтетични аромати, които предизвикват алергии и са набедени за какви ли не странични действия от мутагенни до канцерогенни. Тези неща се съдържат в ужасно много продукти, които използваме у дома и е невъзможно да се изчисли точно на какви количества в крайна сметка са изложени децата ни. Може в един продукт дозата да е безопасна, но с многото източници на химия има натрупване, което не е прeдвидено.
Разбира се, не убеждавам никой да изпада в паника. Мисля, че ако веднъж-два пъти детето близне от тези неща, абсолютно нищо не може да му стане, но все пак аз лично бих предпочела детето ми да вдига нормални боклуци от земята и да ги изследва на вкус, само не и да лапа продукти с химия в тях.

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 10:11 от basilisk

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Никога не съм се и замисляла даже какво би могло да й стане от това, че е смукнала два пъти от лосиона на кърпичката... На света има толкова по- страшни неща, че за мен това е даже смешно, простете.

# 27
  • Мнения: 819
Ама как ще и стане-те са за бебета

Общи условия

Активация на акаунт