Направих си сама 2

  • 29 139
  • 380
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 810
 Joy  ми чаках да пожелаете да видите Wink
Ето част от стената- горе жълто, долу синьо- с лента с фосфоресциращи звездички. Направих шаблонче на картон със звездички и тук там мацнах със синьото на жълтия фон.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124577&photo=12

# 316
  • BG
  • Мнения: 793
Мимиту, ами страхотна е станала стената, браво. Аз съм правила нещо подобно, на един стар бойлер, на който с шаблон направих балончета  Peace

# 317
  • Мнения: 2 591
мимиту, хубаво е станало!

между другото има едно предаване по ТВ7 - изненадите на Деби Травис и там дават невероятни идеи как да си направиш от нищо нещо - преди време например обясняваха как да си направиш облаци (всъщност небе) на тавана....

# 318
  • Мнения: 2 085
....преди време например обясняваха как да си направиш облаци (всъщност небе) на тавана....
kak?!?Живо ме интересува!

# 319
  • Мнения: 1 771
....преди време например обясняваха как да си направиш облаци (всъщност небе) на тавана....
kak?!?Живо ме интересува!

и мен така . . .

# 320
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Много харесвам това предаване. Скоро май започна и новия сезон. В нета проверих за нейна страница, с надеждата да има покавани нейни проекти, но не. Иначе има нейни книги, които могат да се поръчат.

http://www.debbietravisfacelift.com/

# 321
  • BG
  • Мнения: 793
Ето още една чанта от мен:
 

# 322
  • Мнения: X
Мимиту с кирилизация, стаята е много свежа.
Rozaly , и тази чанта е станала готина, но черната сякаш повече ме кефи. Peace
zai4e1977, кошницата и вазата  са страхотни. Като ги боядисаш пак да ги покажеш.А, и онова пиленце ,дето си го захванала... И него искам да видя като го свършиш.

# 323
  • Мнения: 2 591
аз все го изпускам и много ме е яд - иначе предаването е в неделя от 18 ч., а повторението в понеделник от 13 или 14 ч. все се каня да ровя из нета да видя дали там не може да се гледа, но щом ти вече си проверявала, МириелCry

за небето - да не ви объркам, защото беше доста отдавна, но като цяло мисля, че първо се боядисваше в светло синьо, а след това с гъба, натопена в бяла боя се правят неправилни форми, така че да станат облаци! най-добре първо пробвайте на някакво малко пространство  Rolling Eyes запомнила съм го, понеже ми се стори супер елементарно, а е много ефектно, но там по принцип дават точно такива неща - от нищо правят страхотно нещо! (е, направо реклама му направих  Blush)

# 324
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
В сайта има всички нейни проекти. Може да се види стаята преди и след това. Мисля, че можеше да се види проекта и по подробно, и стъпка по стъпка. Не съм се задълбочавала в сайта. Може Вики като си легне ще се разровя и ще пиша отново.

# 325
  • Мнения: 3 810
Да, да!!!
И аз го следя отдавна това предаване!
И облаците гледах!
Права си Снежната... първо светлосиня боя. Като изсъхне- с бяла и гъбка се понамацва, а в другата ръка с парцалче- леко се изтегля за да станат като перести облаци Mr. Green
Аз и това си мислех, но голяма играчка щеше да падне. А и хванахме най- големите жеги.
Всъщност пробвахме го с гъбка с по- тъмно синьо на синия фон, но пък небето трябва да е по- горе newsm78 и се отказахме.
Снимката която съм пуснала е станала ужасна. В действителност цветовете са по- свежи.
От предаването на Деби Травис мисля да се изпробвам за още украса по детската, но по- натам.
Засега само съм замислила пластмасово лампионче(само избрано в магазина), което да бъде украсено с виснали или изрисувани звездички. Все пак темата на стаята е звезди. А като изгасим крушката- тези от фриза светят Crazy
Мириел, благодарско за линка!  bouquet
И чакам и ти да покажеш нещо, което си изработила напоследък Wink

Розали, страхотна чанта!
Моята тези дни ще замине за Стара Загора, където ще я приеме Вечерница и живот и здраве може да се окаже в немско Laughing

# 326
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мим, хубава е станала стената. Свежарско е! Ще чакаме украсата.  Wink
Розали, и тая чанта е готина! Браво!  Peace  bouquet
Зайче, и за теб поздравления! Страхотни са и кошничката и вазата!   bouquet
Аз пък вчера нарисувах прозореца на кухнята. Понеже ще сменяме интериорните врати, но не се знае кога, реших да освежа това прозорче и ето какво се получи:
http://images.kadrokosa.multiply.com/image/4/photos/4/400x400/3/ … NR1gy%2BLMlKr20jA

П.П. Понеже нямаме кабелна ТВ, ще следя с интерес писанията ви около това предеване на Деби.  Wink

Хубав ден!   bouquet

# 327
  • Мнения: 3 810
Къдрокоса, имаше един сайт, в който може да се гледат предавания он лайн- Предаването се излъчва по ТВ7 - неделя от 17.00ч. Избираш го и гледаш!
А ако си към бергон- те имали вече и такава екстра(безплатна), но не на всички канали- не знам точно на кои- поинтересувай се.

# 328
  • Мнения: 3 810
Сега видях и стъклото- супер е!
Предполагам си ползвала любимите ти Марабу Wink
Ние ползваме едни бои на Силиконова основа. Купувахме ги от магазинчето до Родина-та. Но сега имат само големи комплекти с повече цветове- цена 27 лв. По- малките комплекти бяха 13лв. и са точно за стъкло- като решиш- махаш ги и ги лепиш другаде.

# 329
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мим, знам за тоя сайт и съм регистрирана - ще пробвам - мерси много!   bouquet И-нет доставчика ни е Спектър Нет, а те нямат тая екстра все още.  Wink Боите са както се досети - Марабу.  Joy Това със силиконовите бои е много хитро.  Peace Hug

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 15:00 от kadrokosa

Общи условия

Активация на акаунт