Хасковските малчугани са игриви и засмяни

  • 15 374
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Първо ти свалят снимките на диск във фотото (май беше около 2лв.). А иначе цените са същите както от обикновен фотоапарат. Зависи само от размера. Аз моите си ги изкарвам в размер 10/15.  Едната струва 0.28 лв.

# 286
  • Мнения: 36
Момичета, тъй като и аз ще си изкарвам снимки, та да попитам, не може ли аз да си ги сваля на диск и да им го занеса да ми ги изкарат?

# 287
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Момичета, тъй като и аз ще си изкарвам снимки, та да попитам, не може ли аз да си ги сваля на диск и да им го занеса да ми ги изкарат?

Можеш, разбира се! Аз така правя! Не ми се е случвало да ми ги свалят те на диск, може би не съм искала?!

# 288
Здравейте моми4ета!
Извинете ме,4е влизам тук с такъв въпрос но няма кой да питам за това.
Срам ме е,но положението е тежко.
Кажете ми,ако знаете каде мога да намеря някой,който да ме из4исти от магия в Хасково или региона?
Молбата ми е сериозна,ако сте 4ували за такива,които наистина помагат,моля ви кажете!
Много благодаря!

# 289
  • Мнения: 2 631
Фей, ако се регистрираш, вероятно би получила отговор на ЛС. Едва ли във виртуалното пространство ще се прокоментират конкретни варианти. Rolling Eyes

Къде се дянаха нашите Тонита!? newsm78
Тони замина за Гърция, но дали не се е върнала вече!? newsm78
А Тоничка къде е, че и нова тема ще ни трябва!? newsm78

# 290
  • Хасково
  • Мнения: 726
Къде се дянаха нашите Тонита!? newsm78
Тони замина за Гърция, но дали не се е върнала вече!? newsm78
А Тоничка къде е, че и нова тема ще ни трябва!? newsm78
върнахме се в неделя вечер ама чак сега стигнах до тук. поваля ни , ама хубаво изкарахме, малко почивка, 3 нощувки на хотел luvbed ,  2 вечери в таверна 1dating, много снимки и впечатления.

# 291
  • Мнения: 2 631
Тони, добре завърнала се!  bouquet
А къде точно бяхте?
Снимки ще ни покажеш ли!?
Децата как са изкарали без вас?

# 292
  • Хасково
  • Мнения: 726
бяхме в Солун, Паралия Катерини и Атина. Децата бяха ОК ама баба им #Crazy
снимки има много, по-късно ще направя някоя сборна и ще кача, засега само вижте че бяхме там Laughing


ето още малко гръци гледки...

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 10:08 от tony_nm

# 293
  • Мнения: 1 190
Енвиа, тук съм и аз, но никой не дава предложение за заглавие и затова си правя оглушка за новата тем Sunglasses

Тони браво, чакаме още снимки от Гръцко.
Ние също отдавна плануваме един уикенд до Гърция без дете, понеже скоро имаме и повод Heart Eyes
Кажи какви са цените на хотелите да се настроя от тук Grinning

Лорън, на сладоледът пред зала "Дружба" търсят продавачка - има и телефон, но не го записах Rolling Eyes

Хайде казвайте заглавие newsm78

# 294
  • Хасково
  • Мнения: 726

Тони браво, чакаме още снимки от Гръцко.
Ние също отдавна плануваме един уикенд до Гърция без дете, понеже скоро имаме и повод Heart Eyes
Кажи какви са цените на хотелите да се настроя от тук Grinning
Бяхме на организирана екскурзия за 4 дни- транспорт+хотел+екскурзовод по 295 лв. на човек, ама доколкото разбрах единия хотел в който спахме беше 30 евро.

# 295

Общи условия

Активация на акаунт