VIP Brother 2 - 13 - Финалът!

  • 37 736
  • 1 111
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 967
Сутринта какво ми направи впечатление:
Значи Хриса приготвя попара на детенце, но преди това му даде шише с айрян да пие. После то съответно не искаше да папа. Така ли се прави всъщност? И аз нещо не разбирам?!

Едва ли се прави така...

# 646
  • Варна
  • Мнения: 917
Четох, че "Горещо" с гост Венета било по рейтинг VIP-a. Пфууууу....

# 647
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Забравила си да включиш Маги Желязкова, Веско Данов и Пети Пол

Вярно.  newsm78 От годинките ще да е  hahaha Веднага се поправям


Точно преди финала на ББ4, ХриситУ ще звънне по телефона на биг брадър и ще каже "Е, размина ти се развода, Василев. Чакам второ дете от теб. " Здравко веднага сменя сълзите от мъка със сълзи от радост и щастие, бабите плачат от умиление, тийнейджърите са в недоумение, съфорумките гризат нокти  и цъкат с език....
След финала на поредния ББ, спечелен от клана Василеви, Те заминават да отпразнуват семейното си щастие на новата яхта, купена с парите от спечеления от Христина Вип брадър. На повторната сватба са поканени Азис, нежно дундуркащ новороденото си бебе, Китаеца обгражда младата "майка" с грижи, помага й да си изцежда кърмата, сменя памперса на бебо. На бара, Катето и Роси задълбочено обсъждат новия коктеил, който им е сервиран току-що. На микрофона Деси пее нежни балади, показвайки намаления си до номер 90 (гръдна обиколка) бюст. На съседната маса седят Венета и Тишо. Венета скоро си е слагала силикон в устните, и затова не смее да приказва много-много. Което допринася за мира и спокойствието на яхтата. На носа на яхтата, в поза "I'm the king of the world", изкусително поклаща снага стройна стриптизьорка, но единствения й зрител е Калин, който за да я очарова и евентуално да се вреди за нощта, звънко се смее. В същото време Веско Данов обикаля яхтата и разлепя плакати с надпис "Здравко - вашият кмет! Гласувайте. Той е!" и "Варна - Приморско - дружба от векове за векове". Пети Пол и Маги Желязкова обменят информация за най-новата мода в България и Англия, като Петя показва перфектния маникюр, който й е направила МАги, а Маги дефилира с дрехи последна мода по палубата. Най-щастлива е малката Яничка. Мама каза, че ще има братче или сестриче - цялата храна ще е насочена към него, а тя самата е подочула, че Дино не може да плува, и е на върха на щастието. И се надява, че яхтата ще плава поне още месец, без да доближи твърда земя.
Завесата пада.  bowuu
Ники Кънчев дискретно обикаля със носни кърпички, и раздава на нуждаещите се мами от форума, за да избършат сълзите на умиление, издайнически показали се в ъгълчетата на очите им.
Тризначките бурно ръкопляскат, споделяйки колко е фЙешън Здравко, и пустосват Христина - каква е тая, не е умна колкото тях, не е работна, въобще какво прави при него.  newsm78 Елена държи ръката на Миро, който дори не крие сълзите на щастие, бликнали в очите му, като тайничко поглежда Мъро и му намига. Той обаче не я поглежда, цялото му внимание е насочено към Светлана от предния ББ, която, възвърнала перфектната си фигура, седи на ръба на един шезлонг, елегантно пуши хаванска пура с лявата ръка, а с дясната помага на Амбър да прави първите си стъпки, като в същото време следи зорко чата. Някъде отстрани се чува цъкане: "Въй, въй, въй, не може да бъде."
Чува се зад кадър гласа на Биг брадър: "Очаквай неочакваното!"

# 648
  • Мнения: 2 759
                    Аз пък съм виждала как един мармот увива шоколада в станиол  hahaha

# 649
# 650
  • Мнения: 1 975
Еййййййййй, страшни стееееееееее  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 651
  • Мнения: 133
Четох, че "Горещо" с гост Венета било по рейтинг VIP-a. Пфууууу....


Ех мечти мечти Crazy Crazy Crazy

# 652
  • София
  • Мнения: 721
ха хааа, браво момичета Joy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 653
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
наистина трябваше да се постараят тзи от СИА да бъде по-интересно предаването... вчера както ми беше криво и изморено, като си пуснах ВБ и видях Ката да бълва змии отново, направо го изключих. започнах да се натоварвам от отрицателни истории. а някога наистина бях фен на ББ.

# 654
  • Мнения: 1 975
наистина трябваше да се постараят тзи от СИА да бъде по-интересно предаването... вчера както ми беше криво и изморено, като си пуснах ВБ и видях Ката да бълва змии отново, направо го изключих. започнах да се натоварвам от отрицателни истории. а някога наистина бях фен на ББ.

Да и гадното е, че това се чува в 99% от времето. Тя просто не спира да бълва. Вчера Маги й каза да спре, а тя вика " 30 дни съм в тази къща, имам право да си кажа мнението!" Добре, ама защо само ти и само простотии Naughty

# 655
  • София
  • Мнения: 12 114
Нямате представа всички колко сте прави за бъдещето. От есента Нова ще правят друго шоу "Островът на изкушенията". В него участват няколко двойки (семейства или с постоянна връзка) и жените ги затварят в една къща с 12 манекени (супер красиви, атлетични и тн), а мъжете с 12 манекенки. Всяка седмица излъчват на мъжете, и на жените кадри от другата къща и от свалките на половинките им (по- голямата част от тях са нагласени, например някоя говори със съквартирант, а гласа зад кадър казва ""Нежно шепти на ухото на Х). Двойката, която оцелее до края без да се раздели или без някой от двамата да поиска изясняваща среща с любимия- печели. А ако вържем това с вашите сюжети, Ристе, Здравко и тн направо всичко си идва на мястото. А, забравих да кажа, че същите продуценти ще го правят.

# 656
  • Мнения: 5 713
А, забравих да кажа, че същите продуценти ще го правят.
Е то е ясно просто. Simple Smile
Чудно ми е дали ще има оцелели. Като цяло българите сме много темпераментни и консервативни.

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
А, забравих да кажа, че същите продуценти ще го правят.
Е то е ясно просто. Simple Smile
Чудно ми е дали ще има оцелели. Като цяло българите сме много темпераментни и консервативни.

Ооо, ако отидат семейства на форумките, никой няма да погледне дори към изкушението  Simple Smile

# 658
  • Мнения: 133
Наесен ще започне сезона с песен първо ще почне ВИП Брадър 3

пак за един месец и след това е "Temptetion island"

за протокола

# 659
  • София
  • Мнения: 12 114
Гледала съм по един- два епизода от "Островът на изкушенията" в три други държави и намирам, че е страшна простотия. Местните и те не го харесваха много. Но ако Ристе е вътре ще стане интересно- тя направо ще нападне другата къща и ще ги избие до крак, ще спаси Здръвко и ще чакат някое друго шоу.

Общи условия

Активация на акаунт