Ла лече среща - кога?

  • 800
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 488
Момичета,

имаме чудене с Бу.
На 28 април се навършва една година от първата официална среща на ЛЛЛ България. Искаме да отбележим събитието по-специална и празнично. Но тъй като тази седмица уикендът е по-дълъг с 2 дни, е много възможно доста от нас да зачезнат от градовете и срещата да се окаже с много малко присъстващи.
Можем да я организираме за следващата или по-следващата събота, като искаме да поканим всички настоящи, бъдещи членове, кърмещи, некърмещи майки, бащи, деца, роднини и симпатизанти на кърменето да празнуват с нас.  Hug
Моля, отбележете в анкетата коя дата би ви била най-удобна.

Благодарим ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз гласувах за последната опция. По това време ще съм в БГ и ще мога и аз да се включа Mr. Green ако сестра ми не реши точно тогава да ражда.

# 2
  • Мнения: X
Аз съм за тая събота,че  за следващите не се знае как ще е програмата newsm78...но когато и да е-само кажете/т.е. напомнете на активно кърмещите,че нещо все забравяме/

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
За мен е удобно и на трите дати  Mr. Green, гласувах за 5.05 все пак  Peace, защото нямам търпение  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 178
Здравейте, аз съм новичка и неразбрала...  Embarassed къде се планира д ае срещата? newsm78

# 5
  • Мнения: 257
Аз гласувах за 5 май, но и 12 също може, засега нямам планове за него.
Само на 28 няма да сме тук, ще ходим на село към Петричко да запознаваме малкия със цялата рода на дядо му, малко съм ужасена, как ще мине всичко това...  newsm78

Dodo79, срещата е в Пловдив

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
За 5-ти и 12-ти са почти равни гласовете... 5-ти е денят преди Гергьовден - отчетете, ако някой ще ходи на по-далечни посещения при Георгевци и Гергани Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 178
Ух... newsm78 Ами за клетите майки в София нещо не се ли предвижда  Praynig Не че имам нещо против да отскоча до любимия ми Пловдив, но ми е невъзможно пътуването на този етап... Confused
Поздрави на всички!

# 8
  • Мнения: X
 newsm78да разбирам ли,че срещата остава за другата събота?

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
newsm78да разбирам ли,че срещата остава за другата събота?
Ъхъ Simple Smile

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Засега имам твърдо обещание от таткото да ме транспортира в събота, и то като оставим децата на бабата newsm44

Общи условия

Активация на акаунт