Помогнете за пигментните петна

  • 77 773
  • 318
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 558
verche, би ли погледнала някъде из листовката на кремчето дали е даден интернет адреса на фирмата LED, че аз не можах да го намеря ровейки в интернет...
смятам и аз да го пробвам.
прочетох някъде, че LED Trio D вече не се произвеждал и че LED Trio E  е негов "наследник".

# 271
  • Мнения: 1 629
бе на мен това Трио С изобщо не ми помогна, само дадох 30лв на вятъра Confused

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 357
Ще следя за още отзиви от козметиката на LED.Дали става за избелване на белези от акне newsm78

# 273
  • София
  • Мнения: 570
verche, би ли погледнала някъде из листовката на кремчето дали е даден интернет адреса на фирмата LED, че аз не можах да го намеря ровейки в интернет...
смятам и аз да го пробвам.
прочетох някъде, че LED Trio D вече не се произвеждал и че LED Trio E  е негов "наследник".
За съжаление не намирам в листовката интернет адрес.

# 274
  • София
  • Мнения: 2 164
От около две седмици ползвам LED - Trio D. В листовката пише, че видим ефект се забелязва след 4 седмици ползване. Нанасям сутрин и вечер, но само върху петната.
Не знам колко ще помогне, но поне знам, че "правя" нещо за тия петна.
Отначало се бях насочила към комплекта на Лиерак, но в аптеката ме разубедиха  Rolling Eyes , казаха ми, че е по-слабо действието на продуктите в сравнение с  LED.

# 275
  • Мнения: 267
запис,че и аз трябва да ги махам

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 443
Хот Ели,за Лед трио Д съм чела само хубави неща,едно момиче се похвали,че дори успяла да си махне луничките.За колко си го взе,че все се каня да си го купя и не идва ред до него,като се замисля,че трябва да го комбинирам с крем с висок фактор... 60-70 лв не ми мърдат май.

# 277
  • Мнения: 267
а за червени петна (от бременност ) дали ще помогне това ролонче led newsm78

# 278
  • София
  • Мнения: 2 164
Dari_76, за 32лв. си взех крема.

# 279
  • Мнения: 477
На мен много добре ми действа Ахромин - с голямо съмнение си го купих,
но резултата е страхотен - освен петната над горната устна ми избледняха много и луничките

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 443
Дай снимка или линк    bouquet  И цена,забравих да напиша.

# 281
  • Мнения: 123
На мен много добре ми действа Ахромин - с голямо съмнение си го купих,
но резултата е страхотен - освен петната над горната устна ми избледняха много и луничките

  Къде го има - в аптеките или магазините?

# 282
  • Мнения: 477
На мен много добре ми действа Ахромин - с голямо съмнение си го купих,
но резултата е страхотен - освен петната над горната устна ми избледняха много и луничките

  Къде го има - в аптеките или магазините?


И в аптеките и в някои магазини - аз си го взех от Кауфланд, а цената е смешна - 2 и нещо, не си спомням точно

# 283
  • Мнения: 1 629
От около две седмици ползвам LED - Trio D. В листовката пише, че видим ефект се забелязва след 4 седмици ползване. Нанасям сутрин и вечер, но само върху петната.
Не знам колко ще помогне, но поне знам, че "правя" нещо за тия петна.
Отначало се бях насочила към комплекта на Лиерак, но в аптеката ме разубедиха  Rolling Eyes , казаха ми, че е по-слабо действието на продуктите в сравнение с  LED.

 Shocked дааа бе. Аз съм ползвала ЛЕД и ефект никакъв, а на Лиерак ползвам само крема и избелва доста добре Peace Може би е до кожа и до петна.

# 284
  • Мнения: 5
здравейте! Hug
виждам,че тук се коментират пигментни петна,но искам да попитам-тези кафявички петна,които се появиха на ръцете ми вследствие годините и работата ми на открито могат ли по някакъв начин да се прикрият.Ако някоя от вас е ползвала такъв крем,моля нека да сподели!

Общи условия

Активация на акаунт