Помогнете за пигментните петна

  • 77 832
  • 318
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
   На мен ми препоръчаха ръкавичка " Silkvirgin ".От днес започвам да я ползвам.Става както за лице,така и за тяло.Ще продължа и с избелващ крем - ползвам Eucerin Anti-pigment. За ръкавичката може да прочетете на www.silkvirgin.com.Струва 15лв.   Peace

# 286
  • Мнения: 0
alena 7506 , доволна ли си от Eucerin? Забелязваш ли някакъв ефект,че не съм чела никакви отзиви за този крем

# 287
  • Мнения: 3 675
Много често рекламират този крем за петна, Covermark, но нямам лични наблюдения.

# 288
  • Мнения: 0
qitadam, заинтригува ме с тоя крем,защото мисля,че се интересувам от темата,но това не бях го чувала.Потърсих в google ,но не намерих много информация,освен,че е с арбутин,а за тази съставка съм чела,че е най-ефикасна за избелването,стига да е в достатъчно количество.Въпроса ми е къде го рекламират,на коя фирма е ,ако някой знае да даде повече инфо.

# 289
  • Мнения: 0
  Latina,ползвам го от една седмица.Изписа ми го кожен лекар.Все още е рано за резултати.

# 290
  • Мнения: 0
alena7506 ,благодаря,че сподели,по-късно ще чакаме отзиви за резултати.Искам да те питам това дневния крем ли е,защото видях,че има и някакво дуо-дневен и нощен,от аптека ли се купува и колко струва?Благодаря много.

# 291
  • Мнения: 0
   Latina,моят явно е дневен и е с SPF 20+UVA.Аз се мажа сутрин и вечер.Купих го от аптеката за около 40лв.В различните аптеки е на различна цена.Аз дори не знаех,че има дуо-дневен и нощен.Просто ми изпълниха рецептата,явно там е пишело дневен.Дано да съм ти била полезна.

# 292
  • Мнения: 0
alena7506,благодаря много  bouquet Аз се обърках,на Eucerin е само този,да,защото малко преди това четох за covermark и съм се омотала нещо,sorry.Благодаря за отговора,дано да има резултати!

# 293
  • Мнения: 1
Отскоро ползвам една нова марка - Oaskin. Френски са, на растителна основа. Имат депигментиращ серум за лице. Действа ми много добре. Пробвайте! Има ги в аптеките. 

# 294
Здравейте! Някой да знае нещо за бяло петно над горната устна? Забелязах, че ми се е появило такова в края на лятото. Моля, ако някой има същия проблем да сподели.

# 295
  • Мнения: 1 883
След малко отивам до аптеката да търся този крем Биле-ВА избелващия крем и лосиона!

Dai4eto има ли ефект??

# 296
  • Мнения: 1 629
След малко отивам до аптеката да търся този крем Биле-ВА избелващия крем и лосиона!

Dai4eto има ли ефект??
твърдо не поне при мен. Много много зверски мазни са ... не мисля, че са подходящи за мазна кожа Naughty

# 297
  • Мнения: 11
Здравейте мами и не още мами. Помогнете ми да избера на сестра ми някакъв крем специално за пигментни петна. Зимата е добре или поне не личат много, но ето че от слънцето пак и се появиха и направо се вижда в чудо горката. Още не е раждала. Пробвала е какво ли не, но отърване няма. Всяка сутрин ги скрива или с фондьотен или или с пудра, но те пак не могат да се скрият напълно. Ако някоя от вас е имала такъв проблем като нейния, моля да ми каже Praynig с какво се е отървала от това досадно нещо Cry. Ако се повтарям с темата, моля да ме извините, защото видях да обсъждате само за бременни жени с пигментни петна.

Страшно дълго мислех докато се сетя името на този серум!!!!Ползвах го миналото лято против упорити петна от стари пъпки.Препоръчаха ми го против всякакви петна и лунички.Разрушава меланина и не му позволява да се образува.НО е МНОГО важно да се ползва SPF 50 и нагоре ,което оскъпява покупката още повече.Иначе лицето ми се беше изчистило и дори не ползвах грим за прикриване на гадостите....DrBrandt
http://www.drbrandtskincare.com/product.php?pk=82И все пак всичко това ми се струва много скъпо.Слънцезащитните кремове фактор 50 също хвърлят много пари....Въпреки това,мисля че сестра ти трябва да обръща най-голямо внимание точно на тези кремове и ДА ГИ НОСИ ДОРИ ПРЕЗ ЗИМАТА-може би с по-нисък фактор,около 20.Слънцето си пече и през зимата,нека не се заблуждаваме,а подобна кожа само това чака....

Мисля,че може и да се посъветвате за някоя лазерна процедура-в много случаи ще се окаже по-евтино от разни кремове с неустановен ефект.
И в заключение:Един крем ,от който страшно съм доволна ,въпреки че е от простолюдната марка Гарние.Той е с фактор 28 против фото-остаряването,бори се с белезите оставени от слънцето-петна,бръчки.Skin Renew -Anti Sun Demage  от серията Nutritioniste ( в шише с помпичка ).Търсих го в БГ ,но не съм го срещала и не знам дали все пак се продава тук.Тъкмо ми свърши и изстъргвам последните капки ,защото дори през зимата ми харесва повече от всичко останало....

# 298
  • Мнения: 11
Здравейте! Някой да знае нещо за бяло петно над горната устна? Забелязах, че ми се е появило такова в края на лятото. Моля, ако някой има същия проблем да сподели.

ами възможно е да е лишей.Забелязала ли си дали фините косъмчета(мъх) са си там или са опадали?
Най-добре е да идеш на кожен лекар.той ще ти каже дали е липса на пигментация или някаква гъбичка.....

# 299
  • Мнения: 11
Колко висок да е фактора? Тя ползва 20 фактор

20 няма да е зле за зимата,но почне ли пролетта.......да не се залъгва ами да грабва най-големия що се отнася за лицето.
Според мен фактор 20 е за хора които не страдат от подобни проблеми.Когато се върнах от америка открих колко сме назад относно употребата на SPF Shocked
Прибрах се през август и ми свърши спрея за плаж ,който беше фактор 45.Тук по магазините взеха да ми пробутват 10,15,та дори и 5!!!!!!!!!!! #Cussing out Сериозно!не знаех ,че предлагат ф.5.....та това дали предпазва нещо???В америка за слаба защита се смята 15.Масово се ползва 30,понеже не е чак толкова скъпо.Бебешките плажни кремове са си ф.50 , а и хората ,които държат на кожата си не падат под 50,дори използват по 2 различни мазила.....Голяма мания!Дори стиковете за устни задължително имат някакъв фактор.
И това всичко е за тялото!А лицето е много повече изложено на слънце,дори да не си на плажа,а и остарява по-видимо.
Защитата на крема не се забелязва и затова не се замисляме,но миналото лято си бях намазала некадърно гърба и бях пропуснала места.за 15-20 минути навън изгорях на петна hahaha   Като се изкъпах гърба ми беше на търкала.Също така имам много интересна линия по дължината на краката от вътрешна страна.Когато съм лежала по корем с прибрани крака така съм изгоряла.....на равна линийка ,където ми се допират краката.Това беше преди 2-3 лета и още се вижда.Още ми е чудно.....все пак колко кожа се е сменила от тогава newsm78

Общи условия

Активация на акаунт