Помогнете за пигментните петна

  • 77 871
  • 318
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 883
След малко отивам до аптеката да търся този крем Биле-ВА избелващия крем и лосиона!

Dai4eto има ли ефект??
твърдо не поне при мен. Много много зверски мазни са ... не мисля, че са подходящи за мазна кожа Naughty

А от по евтинките кой е по добър Биодерма спот или Биотрейд??

# 301
Здравейте! За красива кожа,и избелване се мажете с.........колкото и да не ви се вярва ...със сперма! Ефекта е потресаващ при редовно мазане.

# 302
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте  bouquet

Лятото дойде а с него и тъмните петна  Cry
Аз имам от 3 години вече много ясно изразени тъмни петна над горната устна и вече не знам какво да ги правя, мисля че тази есен ще ходя на пилинг или лазерна терапия. Мазала съм се с какво ли не, Епоклер, серуми , ахромин, но всяко лято се появяват, другата седмица отивам на море и направо не ми се мисли какво ще стане, взела съм фактро 50 + за лицето, но не знам. Моля ви ако имате отзиви за Еucerin anti pigment 20 + споделете.Мога ли да го ползвам лятото, по принцип е избелващ крем за цялото лице.

# 303
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Никой ли няма да се включи по темата #Crazy newsm78

# 304
  • Мнения: 3
каквото и да ползвате те пак се появяват.аз имам завършен курс за козметик и това което мога да ви кажа за пигментацичта е че се дължи на здравословен проблем и се лекуват с лекар и козметик комбинирано.те се разполагат наи вече симетрично в областа на слепоочията, под очите,на горната устна ,близо до ушите и встрани от шията.появяват се по различни причини много често по време на бременост, това се обяснява със засилената деиност на надбъбречната жлеза,нарушение на функцията на ендокрината система при жени в критична, при вземане на противозачатъчни,при заболяване на яйчници и матка,при нарушен витаминен баланс на организма, нарушена обмяна на веществата, понижена функция на щитовидната жлеза, при наличие на глисти.петната в областа на слепоочията се дължът на чернодробен проблем.съществуват петна предизвикани от слънцето .прекомерното излагане на слънце без защитен крем,от парфюмирани кремове,от нощни кремове използвани през деня.за това моя съвет е да разберете какви са вашите и тогава да ги лекувате.добър резултат дават витамините вкомплекс и витамин с в големи дози и продължително.аз лично си правя лосион и го ползвам всяка вечер преди лягане

# 305
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Lindita иди на дерматолог преди всичко. Пигментните петна не се махат само с мазане с масова козметика. Обикновено те за признак на реакция на кожата към даден дразнител.

# 306
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Lindita иди на дерматолог преди всичко. Пигментните петна не се махат само с мазане с масова козметика. Обикновено те за признак на реакция на кожата към даден дразнител.

Ходила съм но оттам не искат да ми предписват кремове, а да съм правела пилинг. Cry
Инане може и да имам проблеми и със ьитовидната жлеза, защото въпреки че съм на диета и спортувам качвам непрекъснато килограми, не знам дали има връзка..

# 307
  • Мнения: 7 421
  Линдита,пилингът не решава проблема завинаги,а даже и предразполага към задълбочаването му.Наистина,ако е възможно ,трябва да се лекуват причините.Може би,е хубаво да питаш мнение на друг дерматолог. Peace

# 308
  • Мнения: 267
а пробвали ли сте с пречистване на организма,на мен лично много ми помага за лицето  Peace

# 309
  • Мнения: 1 883
а пробвали ли сте с пречистване на организма,на мен лично много ми помага за лицето  Peace
с .....................

# 310
  • Мнения: 7 421
а пробвали ли сте с пречистване на организма,на мен лично много ми помага за лицето  Peace
  Кажи, моля те,какво точно пречистване имаш пред вид? Simple Smile

# 311
Някои петна се предизвикват от вид гъбичка която яде пигмента, така че най-добре да се консултирате с дерматолог. Simple Smile

# 312
  • Мнения: 267
Ами има най-различни начини (моя близка е запалена и ми казва кое как да правя ),лично аз пия английска сол и чай от майчин лист,действа разхлабващо (това е целта на прочистването ),трябва да си свободен,че доста време прекарваш в ВЦ-то  Laughing,но след това определено има ефект,поне лично на мен,моята кожа е проблемна,акнеична,след бременността имах много червени петна,но лека полека се изчиствам  Peace.Вижте в гугъл -прочистване и ще излезе мн инфо  Peace

# 313
  • Мнения: 7 421
Някои петна се предизвикват от вид гъбичка която яде пигмента, така че най-добре да се консултирате с дерматолог. Simple Smile
 Това трябва да е депигментация.... newsm78

# 314
Искам да ви попитам има ли проблем, ако върху пигментното петно се направи татус? Смисъл, ако е по тялото и човек си избере красива татуировка, ще стане красиво..

Общи условия

Активация на акаунт