Старият избелващ крем за лице "Ахромин"

  • 16 200
  • 5
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
Въпрос относно крем "Ахромин"-при петна на лицето има ли действие,може ли да се използва сега или да се изчака есента.. трябва ли да се използват крем с по -висок фактор?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 709
С избелващи кремове в началото на лятото рискуваш да поява на още повече петна. Изчакай есента. Peace

# 2
  • Мнения: 1 071
С избелващи кремове в началото на лятото рискуваш да поява на още повече петна. Изчакай есента. Peace

Да, сега ползвай единствено крем с фактор. Аз ползвам 30 и се маже на 2-3 часа, но е заради климата.
Специално помолих да ми донесат този Ахромин зимата - мазах се, при мен нямаше ефект.

# 3
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 574
Въпрос относно крем "Ахромин"-при петна на лицето има ли действие,може ли да се използва сега или да се изчака есента.. трябва ли да се използват крем с по -висок фактор?
Не знам дали е ефикасен, но със сигурност трябва да изчакаш до есента, за да го пробваш. Дотогава ползвай кремове със слънцезащитен фактор 50+, които трябва да се мажат през 2-3 часа. Peace

Последна редакция: сб, 21 май 2016, 15:49 от Скубиду

# 4
  • Мнения: 10
Изпишете състава моля. CI ако се включи с коментар ще имаме яснота по въпроса дали има шанс да избели и кога да се използва.

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
Изпишете състава моля. CI ако се включи с коментар ще имаме яснота по въпроса дали има шанс да избели и кога да се използва.
състав: AQUA, MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), GLYCERIN, PETROLATUM, CETYL ALCOHOL, CARBOMER, TR?ETHANOLAM?NE, STEAR?C AC?D, STEARYL ALCOHOL, SAL?CYL?C AC?D, C?TR?C AC?D, POTASS?UM SORBATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), V?TAM?N B3 (N?AC?NAM?DE), TR?T?CUM AEST?VUM GERM O?L, TOCOPHEROL ACETATE (VIT E), PERFUME

Още за АХРОМИН КРЕМ С ИЗБЕЛВАЩО ДЕЙСТВИЕ И UV ФИЛТРИ 45 мл. (ACHROMIN SKIN WHITENING CREAM WITH UV FILTRES 45 ml.), цена и информация от Framar.bg: http://apteka.framar.bg/30002962/%D0%B0%D1%85%D1%80%D0%BE%D0%BC% … -45-%D0%BC%D0%BB-

Общи условия

Активация на акаунт