VIP Brother 2 - 14 ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ!!!

  • 39 033
  • 1 415
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Paris
  • Мнения: 1 727
ГОЛЯМ СЕЛСКИ ХИТРЕЦ!!
С това приключвам участието си в тази тема!
Весели празници!!

# 1 411
  • Мнения: 6 940
според мен мислиш в доста погрешна посока,те не са Вип ,защото "ние ги правим"а защото са талантливи
Не си права. Не искам да омаловажавам ничий талант, но в днешно време само с един талант трудно се стига до някъде. Всяка една звезда има нужда от фенове и популярност за да е това, което е. Все пак не си ли използват виповете таланта, за да радват хората? И нямат ли никаква нужда от одобрение?
А относно това, че народът не ценял творците, вярно е до голяма степен, но пък аз точно в чалгата и съответно хората, които изпълняват тази музика не мога нищо ценно да намеря.

# 1 412
  • Мнения: 2 963
според мен мислиш в доста погрешна посока,те не са Вип ,защото "ние ги правим"а защото са талантливи
Не си права. Не искам да омаловажавам ничий талант, но в днешно време само с един талант трудно се стига до някъде. Всяка една звезда има нужда от фенове и популярност за да е това, което е. Все пак не си ли използват виповете таланта, за да радват хората? И нямат ли никаква нужда от одобрение?
А относно това, че народът не ценял творците, вярно е до голяма степен, но пък аз точно в чалгата и съответно хората, които изпълняват тази музика не мога нищо ценно да намеря.

Гледам че на аватара ти са Албена Денкова и Максим Ставийски.Искам да те попитам и за техният талант ли мислиш същото?Нали не смяташ,че са това което са,благодарение на феновете си?

# 1 413
  • Мнения: 48 176
Снощи не го гледах, защото предполагах, че ще "спечелят"  #2gunfire #Crazy Риста.
Повече няма да  гледам предаванията на СИА и да се натоварвам с глупости.
 Живи и здрави, ако чрез печалбата си сем. Василеви станат по - добро семейство, обичат се повече и са по - щастливи    Thinking Naughty

Peace
мисля тази тема като приключи, всички вече да зарежем голяма глупост ВБ и да не ги мислим повече

# 1 414
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 242
Албена Денкова и Максим Стависки са това, което са, защото си късат задниците от тренировки, което е свързано с желязна воля и дисциплина. успехът има зависи не само от благоразположението на феновете, тях не ги оценяват подпийнали чичковци по кръчмите, а журитата по световните състезания. има известна мааалка разлика Peace

# 1 415
  • Мнения: 8 769
Свърши тая простотия най-накрая.
Да, и е крайно време и темата да свърши.  Grinning
Приятна почивка на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт