Отговори
  • Мнения: 11 607

Финал:

Милан - Ливърпул



23.05.2007г.
Олимпийският стадион - Атина


Кой ще пее след последният съдийски сигнал ТОВА; кой ще пее ТОВА и в края на краищата да не забравяме, че все пак ТОВА Е САМО ЕДНА ИГРА....

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 01:51 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Liverpool OLE! OLE! OLE!

# 2
# 3
  • Мнения: 11 607
Те си знаят....



 

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 02:03 от Мама Цоцоланка

# 4
  • Мнения: 2 567
А всичко ще завърши ето така  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 87
гласувах за Милан ...
това им е мача реванш...имат нужда да се опитат да докажат , че стават за нещо... Simple Smile
а и "Ливърпул" не са в добра форма в момента - мача е ясен ...и тоя път ше си ударя задника в тавана , ако пак "ливе" размаже Миланците  Laughing
Хич да не е - поне атрактивн футбол зяпаме , а не като нашите куци коне... 

# 6
  • Мнения: 603
Ливърпул, разбира се!

# 7
  • Мнения: 1 418
Гласувах за Ливърпул,защото племенникът ми откача
за тоя отбор.Заминава да гледа финала в Гърция.
Добре,че не е на 26.05.,защото беше казал,че няма
да ходи на бал.Иначе аз не се интересувам.Но като
гледам него ква треска го тресе,не мога да остана
безпристрастна.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Искам да е Ливърпул...малкия и най-вече големия фен ще е супер щастлив и ще ходи в Гърция! Вкъщи сме като музей на Ливърпул  Wink

Само за фенове

# 9
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз съм за Ливърпул!

# 10
  • Мнения: 417
Тука има големи запалянки,бе. toothБРАВО! newsm44

# 11
  • Мнения: 765
 Стискам палци за Милан !!!

# 12
  • Мнения: 2 212
You'll never walk alone ... е моят отговор  bowuu

# 13
  • Мнения: 3 818
Ауууу, естер, заби ми нож в сърцето Cry Не съм очаквала от теб такова нещо Crossing Arms

# 14
  • София
  • Мнения: 461
А всичко ще завърши ето така  Simple Smile



 Peace newsm35

# 15
  • Мнения: 2 891
Важното е Атина да оцелее след инвазията, че предполагам, че ще има битки по улиците. По темата - Милан имат да си връщат мнооого, но дали ще имат дупе за това  newsm78

# 16
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Ливърпул е моят отбор Heart Eyes Гласувах обаче за Милан, мисля че те ще спечелят, за съжаление. Толкова исках да отида на финала, но мъжът ми е от Ман Юн. и след снощната загуба каза, че ще видя финала...ама друг път Wink И понеже съм солидарна с него, ще се радвам пред телевизора, лекичко така, че на него му е зле Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 111
Какините ще бият! Важното е бийтълсите да оцелеят от либофта на Гатьо.  Grinning

# 18
  • Мнения: 377
Какините ще бият! Важното е бийтълсите да оцелеят от либофта на Гатьо.  Grinning

 Peace
А нашето черноморие да оцелее от тяхната любов, че май пак ще го нападат.  Wink

# 19
# 20
  • Мнения: 1 416

Вярвам, че ще успеят пак!

# 21
# 22
  • Мнения: 4 473


Ще умра от яд ooooh! - точно на 23-ти е бала на племенницата. как ще гледам финала - нямам идея ooooh! Thinking

# 23
  • Мнения: 4 555
Моите любимци са

# 24
  • Мнения: 7 111
Ще умра от яд ooooh! - точно на 23-ти е бала на племенницата. как ще гледам финала - нямам идея ooooh! Thinking
Стрелче, аз на моята сватба успух да наблюдавам на отскоци мач между Левски и ЦСКА, ти пък - един бал ще бъде пречка.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 473
Ще умра от яд ooooh! - точно на 23-ти е бала на племенницата. как ще гледам финала - нямам идея ooooh! Thinking
Стрелче, аз на моята сватба успух да наблюдавам на отскоци мач между Левски и ЦСКА, ти пък - един бал ще бъде пречка.  Mr. Green

Е то е ясно, че и при мен някак ще се получи, ама друго си е да се съсредоточиш Mr. Green

# 26
  • Мнения: 11 607
strelche® до 21,30ч. ще бъдеш добрата леля - фея, а после миланистка - росонерка......

# 27
  • Мнения: 2 212
Ауууу, естер, заби ми нож в сърцето Cry Не съм очаквала от теб такова нещо Crossing Arms

Феър, сори мила, нищо лично към теб...ножът е дървен, дет се вика  Heart Eyes
Лятото ми беше италианско, италианците са ми на сърцето, но просто някак си около мен има все мъже, фенове на английския футбол, единия - Манчестър, другия - Ливърпул...просто нямам шанс, с промит мозък съм, простено ми е  Crazy

# 28
  • Мнения: 5 539
Аз съм за Пуул, но май тоя път ще са Милан Confused

Мъжът ми вече търси с кого да върже бас за победа на Милан, толкова е убеден в крайния резултат. Въпреки, че е по-скоро за Ливърпул.

# 29
  • Мнения: 11 607
Не е по темата ама все пак....Еспаньол би Вердер и финала в Глазгоу ще е Произведено в Испания......Винаги съм му казвала малкия финал - една седмица преди Големият Брат - ШЛ.

# 30
  • Мнения: 5 539
Ех, Стрелче, все избираш неправилните отбори! Laughing Заблудено стрелче такова Wink

# 31
  • Мнения: 7 111
Не е по темата ама все пак....Еспаньол би Вердер и финала в Глазгоу ще е Произведено в Испания......Винаги съм му казвала малкия финал - една седмица преди Големият Брат - ШЛ.
То на финалите на ШЛ не играят шампиони, но това друга тема.  Grinning

# 32
  • Мнения: 1 273
.......................Walk on through the wind,  Walk on through the rain, Tho' your dreams be tossed and blown ........................................

# 33
  • Мнения: 4 473
Ех, Стрелче, все избираш неправилните отбори! Laughing Заблудено стрелче такова Wink

Слушай мъжа си - той явно знае Wink Mr. Green

# 34
надявам се да е Ливърпул,дано размажат Милан.и не е вярно,че не са във форма,я как играха срещу Челси? Peace

# 35
  • Мнения: 3 818
Ауууу, естер, заби ми нож в сърцето Cry Не съм очаквала от теб такова нещо Crossing Arms

Феър, сори мила, нищо лично към теб...ножът е дървен, дет се вика  Heart Eyes
Лятото ми беше италианско, италианците са ми на сърцето, но просто някак си около мен има все мъже, фенове на английския футбол, единия - Манчестър, другия - Ливърпул...просто нямам шанс, с промит мозък съм, простено ми е  Crazy

И около мен винаги е имало мъже, фенове на английския футбол, ама те само ме надъхваха още повече с глупавите си приказки за избора ми на любим отбор Laughing

# 36
  • Мнения: 7 111
След сезона Малдини излиза в пенсия.
А бяхме млади и беше европейското през 88-ма.   Simple Smile

# 37
  • Мнения: 377
надявам се да е Ливърпул,дано размажат Милан.и не е вярно,че не са във форма,я как играха срещу Челси? Peace

Ти сериозно ли?  Shocked
Аз на това не му викам футбол и се надявам по-малко такива мачове да ми се налага да гледам.  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 3 818
След сезона Малдини излиза в пенсия.
А бяхме млади и беше европейското през 88-ма.   Simple Smile


Това официално ли е?! Sad
Не мога да си го представя. Целият ми съзнателен запалянковски миланистки живот е свързан с Малдини в игра. Cry

Аз на това не му викам футбол и се надявам по-малко такива мачове да ми се налага да гледам.  Crossing Arms

Да, и аз така. Челси и Ливърпул са се срещали хиляда пъти в ШЛ и винаги са се получавали адски скучни мачове Confused Макар че този беше маааалко по-интересен от предишните. Laughing

# 39
  • Мнения: 377

Да, и аз така. Челси и Ливърпул са се срещали хиляда пъти в ШЛ и винаги са се получавали адски скучни мачове Confused Макар че този беше маааалко по-интересен от предишните. Laughing

За първия мач мога да се съглася, но на втория почти заспах. Събудих се за дузпите.  Wink

Но може и проблема да е в мен. За първия бях убедена, че ще е супер тъп, пък той не беше чак толкова. Втория се надявах да е по-интересен, че все пак се бореха за класиране на финал, но нищо подобно не видях.

# 40
  • Мнения: 11 607
След сезона Малдини излиза в пенсия.
А бяхме млади и беше европейското през 88-ма.   Simple Smile


Това официално ли е?! Sad
Не мога да си го представя. Целият ми съзнателен запалянковски миланистки живот е свързан с Малдини в игра. Cry

Ох, пък аз си го свързвам в комплект с Барези........(ама е минус за мен, щото явно съм с по-малко ЕГН от теб.... newsm78)...Това са едни от малкото футболисти,които са били само в един отбор! Хвала на такива футболисти!

# 41
  • Мнения: 4 473
След сезона Малдини излиза в пенсия.
А бяхме млади и беше европейското през 88-ма.   Simple Smile




 Cry Cry Cry

# 42
  • Мнения: 11 607
Малдини дали ще излезе в пенсия с Купа?

strelche® видя ли си поздрава от мен на първа страница на темата????

# 43
  • Мнения: 4 473
Малдини дали ще излезе в пенсия с Купа?

strelche® видя ли си поздрава от мен на първа страница на темата????

Не съм Crazy, къде? Rolling Eyes

Ей това, да приключи кариерата си с Шампионска купа в ръцете, му го желая от все сърце! Heart Eyes Praynig

# 44
  • Мнения: 3 818
След сезона Малдини излиза в пенсия.
А бяхме млади и беше европейското през 88-ма.   Simple Smile


Това официално ли е?! Sad
Не мога да си го представя. Целият ми съзнателен запалянковски миланистки живот е свързан с Малдини в игра. Cry

Ох, пък аз си го свързвам в комплект с Барези........(ама е минус за мен, щото явно съм с по-малко ЕГН от теб.... newsm78)...Това са едни от малкото футболисти,които са били само в един отбор! Хвала на такива футболисти!

Барези, за мое голямо съжаление като ценител на играта в защита, го заварих, когато вече беше започнал да остарява и да е пред пенсия. Всъщност не съм го гледала толкова много в игра, за да свързвам Милан с него, макар че съм наясно каква легенда е на отбора.
Аз пък заради голямото си егн съм пропуснала и великото холандско трио, така че мамо цоцоланке, не е минус за теб егн-то, а за мен  Wink

# 45
  • Мнения: 11 607
Тук strelche® ...  bouquet

Fairy Ван Бастен ми е любимият футболист....Гледала съм го, заедно побеждавахме, заедно плакахме, вдигахме купи и награди...Дори като ученичка бях пращала писмо до Милан за автограф и те ми пратиха картичка на ван Бастен - оригинална, също така снимка на клуба и значка.....Значката я загубих, защото се хвалех наляво и надясно и дори някой може би ми я открадна...Какво да пиша...Като по-малка бях типичен футболен фен...Дори съм ходила на мачовете на местният клуб до Варна и Силистра с агитката, а от болницата в София бях излязла нелегално с още една болна да гледаме Левски-ЦСКА......Та артикулите на Милан дълго време ми бяха като икони....А като стана въпрос за ЕГН-то - Анчелоти го знам и като футболист дори...Леле, колко съм стара...Дека са ми протезите?????? Знаех едно време всичко за Милан наизуст...От сън да ме бутнеш - резултатите ги пеех и биографията на футболистите, най-вече на ван Бастен...Само дето сега в къщи всички сме от различни италиански отбори - Сина е Ювентус, мъж - Интер, а за финала на ШЛ - аз съм малцинство - мъжете ще викат за Ливърпул...Съдба! А с мъж си дори и от различни отбори в България! Та в къщи е бойно поле като има мач...Правим си го мини празник!

# 46
  • Мнения: 3 818
Ех, Мамо Цоцоланке Heart Eyes
И аз бях така (и още съм), само в по-късен период. Като ученичка си купувах вестници и си изрязвах нещата за Милан. Още си ги пазя в една огромна папка. Обичах много Милан на Капело. Но Милан на Анчелоти е моят Милан.  Heart Eyes Един ден ми хрумна мисълта, че някога тези футболисти няма да ги има и винаги ще си спомням с носталгия за тях. Оттогава започнах да си записвам мачовете на Милан. Вече съм събрала солидна колекция, а приятелите ме мислят за луда Laughing
Все едно са ми семейство, откачена работа, помня, когато Малдини се ожени, чувствах се щастлива, все едно се е оженил  брат ми Laughing (между другото, на мача в сряда по едно време дадоха в трибуните големия му син, много сладко хлапе е Grinning

Та така. Ти си ми вярата, че няма да ми мине тая страст Wink Hug

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

# 48
  • Мнения: 684
По принцип съм фен на Ман Ю, но толкова ненавиждам Милан, че ще стискам 4 палеца за Ливърпуул. Но като ги знам какви са калитари жабарите, ми е малко съмнително...

# 49
  • Мнения: 11 607
толкова ненавиждам Милан

Това е само една игра! Колкото и велика да е тя! Ненавиждах като бях дете, сега съм толерантна.....И така определено се чувствам по-добре!

# 50
  • Мнения: 684
Това е само една игра! Колкото и велика да е тя! Ненавиждах като бях дете, сега съм толерантна.....И така определено се чувствам по-добре!

Добре де, изразих се малко по-емоционално  Wink Да кажем, че много ме дразнят с това, че доста често печелят с късмет, а не с игра. Знам, че и това е част от играта, но... не най-хубавата част.  

# 51
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ех че хубави бяха мненията на Fairy и на Цоцоланка... Почувствах се отвратително повърхностна и смешна... "Фенка" на Милан съм по кръвен път, баща ми им е фен и нали знаете как стават нещата... Но тъй като никога не съм била футболен фен... Сега и приятеля ми е фен на Милан, до болка, а покрай него нямаше как да не прогледам спорт, нали... Но наистина се чувствам жалка и смешна с лигавщините си за Гатузо и тн и тн... Надявам се верните фенове да ми простят. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 678
You'll never walk alone ... е моят отговор  bowuu
Peace  Peace  Peace

# 53
  • Мнения: 1 099
Само Милан! Дано, дано, данооооо Sunglasses

# 54
  • Мнения: 11 607
Добре де, изразих се малко по-емоционално  Wink Да кажем, че много ме дразнят с това, че доста често печелят с късмет, а не с игра. Знам, че и това е част от играта, но... не най-хубавата част.  

То и нали знаеш лафа......Играят 22 и накрая винаги побеждава ... Германия. Не съм фен на германският футбол,но за съжаление е вярно това...Но и това е част от играта...Отиваш с един научен въпрос на изпит и точно той ти се пада или обратното - игра! За Германия - гола от дузпа в 87 мин на Бреме и ...победиха!

Малката Госпожица Мърморана забравих да кажа,че любимото четиво на сина ми като отидем у наш`те са тетрадките ми за футбола..Имам мисля,че бяха 8 такива, голям формат, дебели. Вътре изрезки колкото искаш!Като види познат футболист и скача от радост...Беше му интересно да види Клинсман като футболист и ред други сегашни треньори като играчи, да не говорим за българските....Стоичков, Сираков , а бомбата бе Михайлов без коса...Та като стана дума за Михайлов - колко тук си го спомнят без коса?(това е елементарен тест за определяне на ЕГН)...Та и при сина ми в момента се предава по кръвен път. Сега ходим семейно на мач с децата като има някакъв по хубав мач на стадиона....И ходя с тях за да ги науча как да ходят на мач,къде да сядат и как да избягват конфликти, защото каквото и да си говорим - ето това пък мразя аз - насилието по стадионите и въобще насилието като цяло!

# 55
  • Мнения: 3 818
Ааа, Михайлов го помня без коса, помня гооо Laughing

Мърморанке, не си повърхностна, то така се почва понякога. Първо от нечии хубави очи, после започваш да се заглеждаш по пасовете му и изведнъж разбираш колко интересен е всъщност футбола Wink
Мен пък като ме пита някой кой ми е любимия футболист и ме е срам да си призная, защото знам веднага каква ще е реакцията и как ще си мислят, че харесвам точно този не заради играта му, тъпа работа Simple Smile Ти поне имаш късмета, че Гатузо не е всепризнатия плейбой, та можеш да минеш между капките Laughing

Аз също трудно мога да изразя ненавист за някой отбор, въпреки че има доста, които не са ми симпатични и МанЮн е един от първите в тази класация Laughing Но това е игра, би трябвало да носи забавление, а не раздори. Всеки си има любим отбор, обича си го и така.
А това за победата с късмет- това са глупости. Какво значи да имаш късмет? Това че си вкарал гол в 90+ минута примерно означава само и единствено, че не се предаваш докрай, а не че е късмет. Както и да е.

# 56
  • Мнения: 7 111
И Боби без коса помня, и Вальо Михов със заметнатия перчем помня. Той се оля в разсада.  Grinning
Но майка ми, на която часовете по физическо са й били на Герена помни татко му, който според нея бил красавеца на семейството.
И аз като Цоцоланка улегнах малко, но лудостта ми беше най-силна по времето, когато трябваше да се дипломирам в УНСС-то. Дипломната ми работа беше много фенска.  Grinning 100% адреналин.  Mr. Green Нямам си тетрадки, но още има изрезки от вестници + сборния труд.

# 57
  • Мнения: 4 371
У дома сме за Ливърпуул, нищо че мъжа ми се казва МилАн Laughing
Гласим се за Атина, обаче аз съм на концерт на Джордж Майкъл и не знам дали ще успея да се класирам и на двете събития Thinking

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ех, как ми се иска да имам пари да купя на приятеля си билет за финала, той е... Болен фен... Но нямам. Както и да е.

Fairy - Аз на Гатузо не му харесвам само физиономията. Не разбирам от футбол никак, но безкрайно много ми харесва че не съм го видяла да излезе без желание на терена, да играе само колкото да се каже че е в игра, просто ме кефи че се раздава напълно... А дали му се получава, това е друг въпрос, казват, че да, аз не разбирам. Просто ме кефи ентусиазма му с който играе за всяка топка, за която може и тн.

# 59
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Милан!!!
Милан!!!
Милан!!!

# 60
  • Мнения: 3 818
Това качество на Гатузо е незаменимо!
Помня 2003г. на финала на ШЛ, мачът вече беше в 120-тата минута и всички лазеха по терена, отделно Милан играеха почти с десет души. Юве върнаха една топка към БУфон и Гатузо претича на спринт през цялото поле в опит да я хване. Уникален е по отношение на себераздаване, ентусиазъм и воля за победа. И аз затова го харесвам. Отделно в последните години много изчисти играта си и вече не прави толкова много нарушения.

# 61
  • Мнения: X
Walk on!

Гласувах за Ливърпул.. просто защото ужасно ми се иска да са те, въпреки че ми е ясно, че не са в най-добрата си форма. Сърцето ми е на Острова, миналия път на този финал беше инфарктно.. пожелавам им същата радост и сега  Smile  Hands Clap

Това видео е доста добро за надъхване:)

# 62
  • Мнения: 1 952
МИЛАН МИЛАН МИЛАН[/size]

# 63
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
We'we won it five times, we've won it five times!
Liverpool, Liverpool, Liverpool ............
Когато спечелиха  в Истанбул, ние си бяхме в Бургас- изгризахме си ноктите тази вечер.На връщане  в самолета ни имаше много  Ливърпул фенове - беше много весело.
Аз никога не съм била фенка на футбола, но моят мъж е много голям Ливърпул фен и покрай него ... и аз.Вече съм ходила на 3  техни мача и взе даже да ми харесва.Когато феновете разтягат голямото знаме над главите си  и пеят "You will never walk alone", чак тръпки те побиват от вълнение.
Вярвам че и този път ще победим, но не мисля че ще е лесно.
За едно  обаче много се радвахме в къщи и това е че МАН Ю са ауууттттт!
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 64
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
YNWA!

Едно въпросче за тези, които ще ходят на финала-Откъде си взехте билети и по колко вървят?
Бях питала и в предишната тема, но никой не ми отговори , който ще ходи.
Тука в нета са страшни цифрите на билетите Sick Sick Sick

# 65
  • UK
  • Мнения: 3 959
Луузърпул, Луузърпул, Луузърпул...

# 66
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
По принцип съм фен на Ман Ю, но толкова ненавиждам Милан, че ще стискам 4 палеца за Ливърпуул. Но като ги знам какви са калитари жабарите, ми е малко съмнително...
Не мога да повярвам на очите си- фен на МАН Ю да иска Ливърпул да победят. #Crazy #Crazy #Crazy

# 67
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Послушаите.......... Hug
http://www.the-synergy.com/lyrics/younevr.html

# 68
# 69
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
YNWA!

Едно въпросче за тези, които ще ходят на финала-Откъде си взехте билети и по колко вървят?
Бях питала и в предишната тема, но никой не ми отговори , който ще ходи.
Тука в нета са страшни цифрите на билетите Sick Sick Sick
колко парички са?
 newsm78 newsm78 newsm78

# 70
Гласувах за Милан и с цялото си същество ще стискам палци да ги бием. Ище не мога да преглътна как с 6 минути игра ни отнеха купата. Време е за седма титла!!!!!

# 71
  • София
  • Мнения: 3 854
Ливърпул

# 72
# 73
  • Мнения: 684
По принцип съм фен на Ман Ю, но толкова ненавиждам Милан, че ще стискам 4 палеца за Ливърпуул. Но като ги знам какви са калитари жабарите, ми е малко съмнително...
Не мога да повярвам на очите си- фен на МАН Ю да иска Ливърпул да победят. #Crazy #Crazy #Crazy

Ми... Как да ти кажа - от двата отбора, този ми е по-малко неприятния. А най-добре да завършат на равно, продълженията - на равно, дузпи - пак, допълнителни дузпи - пак... И няма купа и титла  Mr. Green hahaha
Ако трябва да съм честна, просто харесвам английския футбол, а от отборите - Ман Ю. Но не съм чак от най-болните фенове дето не признават друг.

# 74
  • Мнения: 11 607
Шампиона на България известен, изборите за евродепутати - минаха, на дневен ред е...Шампионската лига....

За загряване...

Повече от 7500 полицаи ще пазят реда на Милан - Ливърпул

Пианист ще свири финала на Шампионската лига

# 75
  • Мнения: 684

Само ми е интересно как ще тича по стадиона с пианото - няма да му е лесно hahaha

# 76
  • Мнения: 11 607
Малдини е готов за нова слава

Момичета, активизирайте се - малко повече от 24 часа до финала....Да не забравим да си заредим хладилниците за утре вечер и обелим картофите.......

# 77
  • Мнения: 377
Малдини е готов за нова слава

Да не забравим да си заредим хладилниците за утре вечер и обелим картофите.......

Ние няма да зареждаме хладилника, ще чакаме да ни сервират бирата и картофките в кварталната кръчма.  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 11 607
Ние няма да зареждаме хладилника, ще чакаме да ни сервират бирата и картофките в кварталната кръчма.  Mr. Green

И така може...Заредете тогава портфейла....Всеки да зареди каквото трябва.....

# 79
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ние няма да зареждаме хладилника, ще чакаме да ни сервират бирата и картофките в кварталната кръчма.  Mr. Green

И така може...Заредете тогава портфейла....Всеки да зареди каквото трябва.....
МАМА ЦОЦОЛАНКА и аз съм вече готов за срещата утре! hahaha hahaha hahaha
http://new.photos.yahoo.com/her_76/photo/294928804393167913/2
Вили

# 80
  • Мнения: 11 607

Това им излиза...We are really sorry, but something went wrong while handling your request.

# 81
  • постоянно
  • Мнения: 7 123

Това им излиза...We are really sorry, but something went wrong while handling your request.
хммм сега ще проверя. newsm78
Вили

# 82
# 83
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
МАМА ЦОЦОЛАНКА сега работи  Hug
Вили

# 84
# 85
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Ние няма да зареждаме хладилника, ще чакаме да ни сервират бирата и картофките в кварталната кръчма.  Mr. Green

И така може...Заредете тогава портфейла....Всеки да зареди каквото трябва.....
МАМА ЦОЦОЛАНКА и аз съм вече готов за срещата утре! hahaha hahaha hahaha
http://new.photos.yahoo.com/her_76/photo/294928804393167913/2
Вили

И ние сме готови от отдавна  Laughing ,чакаме  за победата  newsm44 :

http://images17.snimka.bg/002933347.jpg

http://images17.snimka.bg/002933346.jpg

# 86
  • Мнения: 11 607
Галхен и her_76  smile3534  smile3534 smile3534

Миланисти, къде сте?????Че тук ни изядоха с парцалите!!!!!

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Довечера ще ви схрускаме,слагам екипите и няма да ги сваляме до победата   smile3533

# 88
  • Мнения: 603
Галхен и her_76  smile3534  smile3534 smile3534

Миланисти, къде сте?????Че тук ни изядоха с парцалите!!!!!
Не само тук, а и довечера на стадиона ви чака ..... изяждане с парцалките...

Be afraid, be very afraid!

# 89
  • Мнения: 2 891
Цоцолано, кво ти правят тези  Mr. Green Ядосват ли те  Twisted Evil

# 90
  • Мнения: 11 607
Цоцолано, кво ти правят тези  Mr. Green Ядосват ли те  Twisted Evil

Ох, предпочитам сега да ме ядосват, а довечера аз тях..........Ама търся подкрепа, явно само аз и ти не сме тръгнали за Атина.........

Бенитес: Този път ще ни бъде по-трудно да победим

Малдини е готов за нова слава

Хавиeр Масчерано: Готов съм да спра Кака

Хаман: Никога не отписвайте английските отбори

Липи: Класата на Ливърпул е по-ниска от тази на Милан

Ливърпул тренира изпълнение на дузпи преди финала в Атина

Повече от 7500 полицаи ще пазят реда на Милан - Ливърпул

Пеле: Милан е фаворит - Фаворитите на Пеле - винаги падат.... Cry

Пепе Рейна ще играе на финала в Шампионската лига

Гръцката полиция с подкрепления от Италия и Англия

Рийзе: Няма да има много голове на финала

В Ливърпул скочиха заради билетите за финала в Шампионската лига

Берлускони: Всички в Милан мечтаехме за реванш

Довечера у нас все пак ще има победители...Син и мъж са за Ливърпул, аз - Милан и резултата у нас е 2:1 за Ливърпул....Какъв ли ще е истинският резултат обаче??????

# 91
  • Мнения: 603


Да напомним за нас... и в Атина

# 92
  • Мнения: 3 818
Мамо Цоцоланке, тук сме Simple Smile)

Остави ги да се пънат сега фенките на Ливърпул, пък то ще си покаже кой колко може довечера Wink

(за съжаление нямам добро предчувствие за мача, а моите предчувствия рядко лъжат, но пък имам време да се поправят до довечера Laughing )

# 93
  • Мнения: 7 111
Ще се люпят семки, даааамм.
 Grinning
Довечера обещават дъжд на олимпийския стАдион.  Confused

# 94
  • Мнения: 11 607
(за съжаление нямам добро предчувствие за мача, а моите предчувствия рядко лъжат, но пък имам време да се поправят до довечера Laughing )

И ти ли имаш моите предчувствия........И моите са лоши, незнам дали ще се пооправят до довечера, но се моля за това.....

# 95
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
http://www.youtube.com/watch?v=MfdXzUWogjo
Хаиде момчета нека да  празнуваме  и тази година. Go Go Go Reds!
Горкият Рафа каза че ако се повтори  сценарият от 2005 ще му трябва ДОКТОР и НОВО СЪРЦЕ!
 hahaha hahaha hahaha hahaha
Вили

# 96
  • Мнения: 7 111
Не си правете сметките без Кака  Wink.

# 97
# 98
# 99
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
хаиде момичета и момчета ние сме вече на масата и загряваме.
Нека видим хубав футбол и нека по-добрият тим да победи. Peace
Вили

# 100
  • Мнения: 603
Купихте ли си носни кърпички???? Повечко??? А, а, а?!

# 101
  • Мнения: 11 607
Купихте ли си носни кърпички???? Повечко??? А, а, а?!

Що? Щото вие не сте си купили ли?

И какво и да става сме приятели, нали? Това е само една игра!!!!!!Не взимайте финала толкова на сериозно!

# 102
  • Мнения: 7 111
Не сме се, ще си плюем семките в шепичка.
Това е САМО ИГРА. Цоцоланка ти го е казала вече.   bouquet

# 103
  • Мнения: 11 607
Кой ще пее след последният съдийски сигнал ТОВА; кой ще пее ТОВА и в края на краищата да не забравяме, че все пак ТОВА Е САМО ЕДНА ИГРА....

# 104
  • Мнения: 603

Що? Щото вие не сте си купили ли?

И какво и да става сме приятели, нали? Това е само една игра!!!!!!Не взимайте финала толкова на сериозно!
Купих аз - цял стек от Метро... Да има...
Е, разбира се, че оставаме дружки.. Аз не съм чааааааааааак толкова настървена фенка...
Не се ядосвам на човек, че неговия отбор е победил. В крайна сметка - да победи по-добрия!
А ние - зрителите - и да паднем, и да бием.... Drunk cheers

# 105
  • София
  • Мнения: 6 559
МИЛАН  Peace

# 106
  • Мнения: 7 111
Ух на кака  Heart Eyes
 hahaha hahaha hahaha

# 107
  • Мнения: 11 607
Мача не го гледам,а го слушам...НЕмам нерви вече...Само видях Дида как спаси 1 положение....Евала на Малдини...8 финал! Каквото и да е, не са много футболистите като него. Продължавам да го слушам, а вие гледайте и заради мен!

# 108
  • Мнения: X
Кръвно вдигам вече..
Това момченце Кака.. ушичките ще му отпоря. Добър е обаче, признавам му го.

(Галхен, невероятен футболен фен си имаш Simple Smile )

# 109
  • Мнения: 2 550
Тююююююююююююююююююююююю

# 110
  • Мнения: 7 111
Пипо бум-бум!  Heart Eyes

# 111
  • Мнения: X
 Crossing Arms Angry
Не е честно.

# 112
  • Мнения: 11 607
То и в Турция водихме.......Ама съм обещала,че ако Милан падне - мъж и син ще спат на терасата....Днес им я измих дори...Че няма да мога да им гледам щастливите физиономии.......

 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 113
# 114
  • Мнения: 7 111
Този път дано са си научили урока.
Цоцич, да беше взела лимони. Против щастливи усмивки.  Mr. Green

# 115
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мамата му мръсна на съдията...

# 116
# 117
  • Мнения: 7 111
Шъ съ самоцитирам
Grinning

# 118
  • Мнения: X
Егати гола.. Отивам да се гръмна.
Всичките ни защитници са зомбита  Banghead

# 119
  • Мнения: 677
5 минути преди края 2:0 и ако сега Милан си повярват,че е свършил мача, ще им вкарат 2 бързи..

# 120
  • Мнения: 7 111
5 минути преди края 2:0 и ако сега Милан си повярват,че е свършил мача, ще им вкарат 2 бързи..
Не си го и помисляй.  Stop

Magrat, защитата помогна. Вярно.  Купени са.  Simple Smile

# 121
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ще ми повярвате ли ако ви кажа, че не мога да дишам?

Тони, ще умреш. Аз лично ще те удуша. Мълчи там...

Оо

Мамка му. Казвам ви, ще ни бият.

# 122
  • Мнения: 677
Рони, кво викаш?!

# 123
  • Мнения: 7 111
Тони, Тони, защо ти трябваше да го припомняш.  Crossing Arms

# 124
  • Мнения: X
Уф, поне един гол.. да се отсрамим. Confused

# 125
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Оф, един път да свърши този мач. Тези 3 минути ще ми се видят 3 часа.

# 126
  • Мнения: 11 607
5 минути преди края 2:0 и ако сега Милан си повярват,че е свършил мача, ще им вкарат 2 бързи..

Тони, пиша те в списъка на кошмарите си!

2:1 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 127
  • Мнения: 677
3 минути - един гол, продължения и Ливърпул бие с дузпи..

# 128
  • Мнения: X
Човек дали може да се гътне за 3 минути..
Неам нерви.

# 129
  • Мнения: 2 550
Много нерви, много нещо...що така бе дами Simple Smile


ЧЕСТИТА ТИТЛА НА МИЛАН

# 130
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Айде честито!

# 131
  • UK
  • Мнения: 3 959
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

НЯМА ТАКЪВ РАЗМЕР НА БУКВИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ВИДЯХТЕ ЛИ??????????? ВИДЯХТЕ ЛИ??????????????????????????

# 132
  • Мнения: X
Пууууууууууууууууууууууууууууу.

Хайде, честито да ви е  Grinning

Третия път ще ида на мача, мамка му.

# 133
  • Мнения: 677
Честито на Милан!
барабалекс беше за милан и за тва я/ви дразнех тук  Laughing

# 134
  • Мнения: 7 111
Тони е виновен.  Crossing Arms
Много нерви, много нещо...що така бе дами Simple Smile

Поздрави за всички фенки на Локо София и братчедите им от Милан. Mr. Green

# 135
  • Мнения: 67
ОБИЧАМ МИЛАН  Party

# 136
  • Мнения: 677
Ултраси, Ронка, ултраси..

# 137
  • Мнения: 7 111
И на Барбалячето поздрави. Може да си хареса кумове от Милан. Имаше няколко засукани младежи. Стига Жорката да не се обиди.  Grinning
И не ме закачай за ритнитопкото. Ще го топя още това Гаце Баце.  Grinning

# 138
  • Мнения: 7 111
А честитих ли и на Берлускони 100-те милиона еуро от този финал?  Mr. Green
Със здраве да си ги харчи. Адашите ще му ги стопят бързо.  Grinning

За Мърморанката  Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 23:56 от рони

# 139
  • Мнения: 11 607


М   И  Л  А  Н !!!!!

# 140
  • Мнения: 73
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

НЯМА ТАКЪВ РАЗМЕР НА БУКВИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ВИДЯХТЕ ЛИ??????????? ВИДЯХТЕ ЛИ??????????????????????????

FORZA MILAN!!! FORZA GATTUSO!!! FORZA INZAGHI!!! FORZA MALDINI!!!

С Милан в сърцето - напред към осмия трофей  Mr. Green

Който има желание може да изгледа най-добрите моменти от мача отново ето тук:
http://sportal.bg/?Section=88&VSec=23

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 10:03 от Fantasy_Girl

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Честито ви победа ,Милан-ки! Wink

Ние се отдадохме на мъка  Sad  Сигурна съм,обаче ,че ако имаше продължения вие щяхте да плачете.Ей това щеше да стане :
.... Милан си повярват,че е свършил мача, ще им вкарат 2 бързи..

В знак на съпричастност си оставям още малко снимките  Sunglasses


(Галхен, невероятен футболен фен си имаш Simple Smile )
Сложих го да спи и загубихме Sad

# 142
  • Мнения: 377
СУПЕР ПИПО!

Тъкмо един приятел ми обясняваше снощи, че на Пипо не му бил чул името и играел ли изобщо и му казах, че не е нужно да го чува, те ще го изпишат и Пипо ги наказа.  Twisted Evil

А видяхте ли заглавията в английската преса.  ooooh! То бива, бива промити мозъци......

# 143
  • Мнения: 1 002
Честито на феновете на Милан !! Simple Smile

този път и мача и края беше друг , нещата не се повтарят никога .

ех , алонсо , алонсо защо изобщо те пуснаха .

# 144
  • Мнения: 11 607
Честито на феновете на Милан !! Simple Smile

Благодарим!!!

Общи условия

Активация на акаунт