Отговори
# 45
  • Мнения: 11 607
Тук strelche® ...  bouquet

Fairy Ван Бастен ми е любимият футболист....Гледала съм го, заедно побеждавахме, заедно плакахме, вдигахме купи и награди...Дори като ученичка бях пращала писмо до Милан за автограф и те ми пратиха картичка на ван Бастен - оригинална, също така снимка на клуба и значка.....Значката я загубих, защото се хвалех наляво и надясно и дори някой може би ми я открадна...Какво да пиша...Като по-малка бях типичен футболен фен...Дори съм ходила на мачовете на местният клуб до Варна и Силистра с агитката, а от болницата в София бях излязла нелегално с още една болна да гледаме Левски-ЦСКА......Та артикулите на Милан дълго време ми бяха като икони....А като стана въпрос за ЕГН-то - Анчелоти го знам и като футболист дори...Леле, колко съм стара...Дека са ми протезите?????? Знаех едно време всичко за Милан наизуст...От сън да ме бутнеш - резултатите ги пеех и биографията на футболистите, най-вече на ван Бастен...Само дето сега в къщи всички сме от различни италиански отбори - Сина е Ювентус, мъж - Интер, а за финала на ШЛ - аз съм малцинство - мъжете ще викат за Ливърпул...Съдба! А с мъж си дори и от различни отбори в България! Та в къщи е бойно поле като има мач...Правим си го мини празник!

# 46
  • Мнения: 3 818
Ех, Мамо Цоцоланке Heart Eyes
И аз бях така (и още съм), само в по-късен период. Като ученичка си купувах вестници и си изрязвах нещата за Милан. Още си ги пазя в една огромна папка. Обичах много Милан на Капело. Но Милан на Анчелоти е моят Милан.  Heart Eyes Един ден ми хрумна мисълта, че някога тези футболисти няма да ги има и винаги ще си спомням с носталгия за тях. Оттогава започнах да си записвам мачовете на Милан. Вече съм събрала солидна колекция, а приятелите ме мислят за луда Laughing
Все едно са ми семейство, откачена работа, помня, когато Малдини се ожени, чувствах се щастлива, все едно се е оженил  брат ми Laughing (между другото, на мача в сряда по едно време дадоха в трибуните големия му син, много сладко хлапе е Grinning

Та така. Ти си ми вярата, че няма да ми мине тая страст Wink Hug

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

# 48
  • Мнения: 684
По принцип съм фен на Ман Ю, но толкова ненавиждам Милан, че ще стискам 4 палеца за Ливърпуул. Но като ги знам какви са калитари жабарите, ми е малко съмнително...

# 49
  • Мнения: 11 607
толкова ненавиждам Милан

Това е само една игра! Колкото и велика да е тя! Ненавиждах като бях дете, сега съм толерантна.....И така определено се чувствам по-добре!

# 50
  • Мнения: 684
Това е само една игра! Колкото и велика да е тя! Ненавиждах като бях дете, сега съм толерантна.....И така определено се чувствам по-добре!

Добре де, изразих се малко по-емоционално  Wink Да кажем, че много ме дразнят с това, че доста често печелят с късмет, а не с игра. Знам, че и това е част от играта, но... не най-хубавата част.  

# 51
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ех че хубави бяха мненията на Fairy и на Цоцоланка... Почувствах се отвратително повърхностна и смешна... "Фенка" на Милан съм по кръвен път, баща ми им е фен и нали знаете как стават нещата... Но тъй като никога не съм била футболен фен... Сега и приятеля ми е фен на Милан, до болка, а покрай него нямаше как да не прогледам спорт, нали... Но наистина се чувствам жалка и смешна с лигавщините си за Гатузо и тн и тн... Надявам се верните фенове да ми простят. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 678
You'll never walk alone ... е моят отговор  bowuu
Peace  Peace  Peace

# 53
  • Мнения: 1 099
Само Милан! Дано, дано, данооооо Sunglasses

# 54
  • Мнения: 11 607
Добре де, изразих се малко по-емоционално  Wink Да кажем, че много ме дразнят с това, че доста често печелят с късмет, а не с игра. Знам, че и това е част от играта, но... не най-хубавата част.  

То и нали знаеш лафа......Играят 22 и накрая винаги побеждава ... Германия. Не съм фен на германският футбол,но за съжаление е вярно това...Но и това е част от играта...Отиваш с един научен въпрос на изпит и точно той ти се пада или обратното - игра! За Германия - гола от дузпа в 87 мин на Бреме и ...победиха!

Малката Госпожица Мърморана забравих да кажа,че любимото четиво на сина ми като отидем у наш`те са тетрадките ми за футбола..Имам мисля,че бяха 8 такива, голям формат, дебели. Вътре изрезки колкото искаш!Като види познат футболист и скача от радост...Беше му интересно да види Клинсман като футболист и ред други сегашни треньори като играчи, да не говорим за българските....Стоичков, Сираков , а бомбата бе Михайлов без коса...Та като стана дума за Михайлов - колко тук си го спомнят без коса?(това е елементарен тест за определяне на ЕГН)...Та и при сина ми в момента се предава по кръвен път. Сега ходим семейно на мач с децата като има някакъв по хубав мач на стадиона....И ходя с тях за да ги науча как да ходят на мач,къде да сядат и как да избягват конфликти, защото каквото и да си говорим - ето това пък мразя аз - насилието по стадионите и въобще насилието като цяло!

# 55
  • Мнения: 3 818
Ааа, Михайлов го помня без коса, помня гооо Laughing

Мърморанке, не си повърхностна, то така се почва понякога. Първо от нечии хубави очи, после започваш да се заглеждаш по пасовете му и изведнъж разбираш колко интересен е всъщност футбола Wink
Мен пък като ме пита някой кой ми е любимия футболист и ме е срам да си призная, защото знам веднага каква ще е реакцията и как ще си мислят, че харесвам точно този не заради играта му, тъпа работа Simple Smile Ти поне имаш късмета, че Гатузо не е всепризнатия плейбой, та можеш да минеш между капките Laughing

Аз също трудно мога да изразя ненавист за някой отбор, въпреки че има доста, които не са ми симпатични и МанЮн е един от първите в тази класация Laughing Но това е игра, би трябвало да носи забавление, а не раздори. Всеки си има любим отбор, обича си го и така.
А това за победата с късмет- това са глупости. Какво значи да имаш късмет? Това че си вкарал гол в 90+ минута примерно означава само и единствено, че не се предаваш докрай, а не че е късмет. Както и да е.

# 56
  • Мнения: 7 119
И Боби без коса помня, и Вальо Михов със заметнатия перчем помня. Той се оля в разсада.  Grinning
Но майка ми, на която часовете по физическо са й били на Герена помни татко му, който според нея бил красавеца на семейството.
И аз като Цоцоланка улегнах малко, но лудостта ми беше най-силна по времето, когато трябваше да се дипломирам в УНСС-то. Дипломната ми работа беше много фенска.  Grinning 100% адреналин.  Mr. Green Нямам си тетрадки, но още има изрезки от вестници + сборния труд.

# 57
  • Мнения: 4 371
У дома сме за Ливърпуул, нищо че мъжа ми се казва МилАн Laughing
Гласим се за Атина, обаче аз съм на концерт на Джордж Майкъл и не знам дали ще успея да се класирам и на двете събития Thinking

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ех, как ми се иска да имам пари да купя на приятеля си билет за финала, той е... Болен фен... Но нямам. Както и да е.

Fairy - Аз на Гатузо не му харесвам само физиономията. Не разбирам от футбол никак, но безкрайно много ми харесва че не съм го видяла да излезе без желание на терена, да играе само колкото да се каже че е в игра, просто ме кефи че се раздава напълно... А дали му се получава, това е друг въпрос, казват, че да, аз не разбирам. Просто ме кефи ентусиазма му с който играе за всяка топка, за която може и тн.

# 59
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Милан!!!
Милан!!!
Милан!!!

Общи условия

Активация на акаунт