Обезкосмявате ли си ръцете?

  • 42 599
  • 800
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 179
Добре де май се престраших да ги махна,но с какво най лесно,кола маска или с епилатора?

Кола маска Peace С епилатор става по-бавно. Т.е по-дълго ще боли Laughing

# 421
  • Мнения: 6 958
Преди време гласувах с опция ''НЕ'', но вече съм с опция ''ДА"... Използвам епилатор  Peace

# 422
  • София
  • Мнения: 3 249
Уелкъм ту дъ клъб, както се казва. Wink

# 423
  • Мнения: 6 958
Уелкъм ту дъ клъб, както се казва. Wink

Така е да Joy hahaha Joy Мислех да не го правя, че нямаше кой знае какво, но сега определено е по добре  Mr. Green

# 424
  • Мнения: 289
Да. Задължително.
Махам ги от 9-ти клас Simple Smile

# 425
  • София
  • Мнения: 3 249
Gorgeous, иска ми се да цитирам един съфорумец, който едва ли влиза в тези точно теми: "Ти ли си на аватара?" Mr. Green

# 426
  • Мнения: 289
Gorgeous, иска ми се да цитирам един съфорумец, който едва ли влиза в тези точно теми: "Ти ли си на аватара?" Mr. Green

Както казах и на него - да Simple Smile)))

# 427
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Добре де май се престраших да ги махна,но с какво най лесно,кола маска или с епилатора?

отиди на козметик с кола маска- ако ти е за първи път, хем по- малко ще се стресисаш, защото няма да знаеш кога ще те дръпне, хем ще те почистят. за 10 мин си готова  Peace Hug

# 428
  • Мнения: 809
Не ги махам, защото се опасявам, че ще загрубеят.
Те не са много, а и лятото с тена изобщо не се виждат. Laughing
Мъжът ми също не го намира за нужно. Питала съм го. За по-специалните места е категоричен, както и аз, де. Crazy

# 429
  • Мнения: 2 829
не,защото почти нямам косми Grinning  и слава богу Praynig
ако имах тъмни и забележими -задължително щях да ги махам

# 430
  • Мнения: 1 877
То аз по краката почти нямам косми,та какво остава з ръцете...махам си единствено космите на краката - никъде другаде

# 431
  • София
  • Мнения: 1 105
Не, защото нямам нищо за махане там  Grinning

# 432
  • Мнения: 4
наскоро ги махнах и мисля че е супер. Малко ме беше шубе да не стане по-зле , но рискувах и съм доволна

# 433
# 434
  • Мнения: 3 439
аз отскоро ги махам с депилатоар.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт