Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 128
  • 306
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 91
Аз съм на средата на втората опаковка и съм -6кг. Simple Smile Но ги пия точно по расписание.Имам сухота в устата и на ден ям по много малко.Искам да ви попитам правите ли почивки и от колко дни между опаковките?Успех! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 151
  • Мнения: 2 657
Аз днес свършвам първата опаковка и ще ходя да се меря...Няма да правя почивка,а ще почна втора опаковка веднага Peace

# 152
  • Мнения: 31
аз също скоро ще свърша първата опаковка и смятам да не правя почивка. купих си капсулите от"пиротска" и докато се ориентирах в обстановката там, имаше доста клиенти за тези капсули.смея да  твърдя,че доста слаби дами ги купуваха. една клиентка с перфектна фигура остави над 150 лв. там.това провокира и моя интерес и си купих направо 3 кутии за 57 лв.като подарък върви и някакво водорасло с тях. не съм го пробвала.мисълта ми беше,че китайката на касата каза, че 3-те кутии са за 1 месец. 3x12 =36. може би не трябва да се прави почивка между приема им.някой от форума беше казал,че в магазина са се учудили,че таблетките действат, когато се прави почивка между опаковките.съжалявам, уж четох всичко по темата, но съм пропуснала аргументите за почивката.резултат от предаванията по телевизията ли е това решение? ясна ми е основната причина за опит за частично намаляване на вредното действие, но все пак...?

# 153
  • Мнения: 10 758
Аз ги спрях тотално вече.А да си купя и все не ми остава време.Изпих 3 опаковки.Свалих 5кг.
Няколко месеца по-късно си ги върнах двойно.
Не, благодаря, и това не е за мен.

# 154
  • Мнения: 177
В края на първа опаковка съм- синя 10 бр. Не бях се теглила преди да започна, но определено свалям. От страничните ефекти в началото, ми остана само сухотата в устата.  Апетит никакъв- ям насила. Не знам само с розовите ли да продължа, щото били по-слабички и може след сините да не ми действат. Как мислите?
 newsm78

# 155
  • Мнения: 177
Ехоо къде сте, китайки? Никой ли няма тук да каже за нови резултати?

# 156
  • Мнения: 13 512
кажи ти- нали ги пиеш

# 157
  • Мнения: 230
Здравейте! Миналата пролет пих от розовките капсули, останах много доволна! Сега ми се иска пак да пийна, но пия и противозачатъчни. Чудя се дали ще е проблем да пия и капсули и противозачатъчни? Предварително благодаря  bouquet

# 158
  • Мнения: 177
Както вече казах не се бях теглила преди да започна, но определено дрехите, в които преди трудно влизах сега ме приемат без оплаквания Laughing Laughing
Тъй като никой не ми отговори продължих на сините, вече свършвам втора опаковка.  Някой друг пие ли ги, защото имам чувството че няма никой в темата и взе да ме обхваща леко притеснение че си говоря сама Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 201
и аз се чудя дали да не почна пак (за трети път) че след лятното отслабване нещо пак започвам да се отпускам #2gunfire

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 612
Здравейте! Миналата пролет пих от розовките капсули, останах много доволна! Сега ми се иска пак да пийна, но пия и противозачатъчни. Чудя се дали ще е проблем да пия и капсули и противозачатъчни? Предварително благодаря  bouquet

аз съм ги пила с противозачатъчни, не усетих да има проблеми
само тслабване
това беше като ги открих и ми ги носиха с поръчка от пловдив
после станаха модерни, почнах да ги намирам в бургас, смениха опаковката и повече не съм отслабнала от тях
а как пак искам...  #Cussing out

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 225
GreenApple, от къде купуваш в Бургас капсулите?Аз все още не мога да намеря от розовите - купувах  в зелена опаковака , но искам да пробвам розовите.

# 162
  • Мнения: 230
Ами, аз като ги пих с една опаковка отслабнах 5-6 кг! И сега май пак ще ги пия! Laughing

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 612
GreenApple, от къде купуваш в Бургас капсулите?Аз все още не мога да намеря от розовите - купувах  в зелена опаковака , но искам да пробвам розовите.

розовите ги взимах с поръчка
в бургас сега виждам само от зелените в едно магазинче на кирил и методий. всеки ден минавам от там, така че ще попитам имат ли розови или дали могат да доставят
продават и в една аптека до нас, на демокрация, така че ще попитам и там и ще пиша.

а при теб зелените имаха ли ефект?

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 225
GreenApple, от къде купуваш в Бургас капсулите?Аз все още не мога да намеря от розовите - купувах  в зелена опаковака , но искам да пробвам розовите.

розовите ги взимах с поръчка
в бургас сега виждам само от зелените в едно магазинче на кирил и методий. всеки ден минавам от там, така че ще попитам имат ли розови или дали могат да доставят
продават и в една аптека до нас, на демокрация, така че ще попитам и там и ще пиша.

а при теб зелените имаха ли ефект?
От зелените-никакъв ефект!Изпих 2 опаковки и дори мога да кажа , че апетита ми се увеличи! EmbarassedПрочела съм всичко писано до тук за розовите затова искам да пробвам и тях,но не ми се занимава с поръчки!Дрогерията на Кирил и Методий я знам- там имат само зелени!Някой беше споменал че имало накави капсули на аптеката в Младост - ама така и нямам време да отида!Ако нещо откриеш- пиши!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт