Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 154
  • 306
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 685
 PeaceВ Бургас  розовите ги има със сигурност на а-ката в Младост/по редичката на сергиите/-23лв. Hug

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 225
teo-711,  bouquet

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 614
мда, питах  на кирил и методий няма ли да заредят розови - отрицателно
ми шъ съ оди на младост начи

# 168
  • Мнения: 319
Момчета днес ходих до аптеката на Младост и си купих 2 опаковки от розовите капсули жената каза че не е добре да се прави почивка а да се изпият 3 опаковки без прекасване :naughty:1опаковка струва 24 лв Sickмн са скапички за мен дано да има ефект PraynigПопитах аптекарката дали ги зареждат постояно и тя ми казва че не Thinkingно до края на др садмица сас сигурност ще има за после негарантира ще пусне поръчка но дали ще ги доставят незнае понеже вече имало голямо търсене Затова по добре побарзайте ако сте решили да си купувате PeaceИмала редовни клиентки за тези капсули които наистина драстично са отслабнали дали е верно незнам това са нейни думи ThinkingНо на себеси и на вас пожелавам успех Peace

# 169
  • Мнения: 393
Здравейте, момичета!   bouquet

Имам нужда да сваля повече от 20 кг. .. срамувам се от тях и не се чувствам добре в кожата си, а за красота да не говорим ..
Смятам да си купя китайските капсули и да ги пробвам, въпреки страничните ефекти.
Сега съм изправена пред дилемата .. синя (с по-силно действие) или розова опаковка?  newsm78
Бихте ли ме посъветвали! Blush

# 170
  • Мнения: 3 216
Искам да ви кажа нещо,пьк който какво исак да си мисли.
Аз и комшийката ги пихме капсулите преди време,както бях писала.преди. КОмшийката преди доста време ми каза,че след капуслите е започнала да има проблеми с паметта,аз не й вярвах,но проблема се появи и при мен преди месец. Няма на какво друго да го отдам. От време на време ми се появяват бели петна. ПОмнех си всички пинкодове за карти и егенетата на цялото фемили,а сега трябва да си ги записвам. Така,че внимавайте.

# 171
  • Мнения: 13 512
Яснооооо, сега ве4е много неща ми се изяснихаааа
И аз все забравям, 4е Иво е мъж на съседката, а не мой!
Отивам сега да и кажа при4ината.Тя си мисли,4е съм била  .....

# 172
  • Мнения: 2 829
Яснооооо, сега ве4е много неща ми се изяснихаааа
И аз все забравям, 4е Иво е мъж на съседката, а не мой!
Отивам сега да и кажа при4ината.Тя си мисли,4е съм била  .....


 ooooh! ooooh! Joy Joy

Монде  bouquet

# 173
  • Мнения: 393
Е, вече си взех розовите  Peace
От утре започвам да ги пия и ще пиша, ако има резултат!  Flutter

Това за паметта звучи .. несериозно!  Rolling Eyes

# 174
Ще ми кажете ли къде в Бургас се продават розовите хапчета, моля ви?? Никъде не мога да открия такива, открих само зелени в една аптека.

# 175
  • Мнения: 406
Ще ми кажете ли къде в Бургас се продават розовите хапчета, моля ви?? Никъде не мога да открия такива, открих само зелени в една аптека.

Явно не си прочела всичко внимателно, защото отговорът на въпроса ти го има 3-4 мнения по-нагоре, а именно:

Peace В Бургас  розовите ги има със сигурност на аптеката в Младост/по редичката на сергиите/-23лв. Hug

Еманоелита каза, че всъщност са 24лв.

# 176
Мерси за отговора. А на някой подействали ли са му зелените или да ги спирам и да си копувам розовите?????

# 177
  • Бургас
  • Мнения: 225
Имаше доста мнения в предишните теми,че зелените НЕ действат!При мен също нямаше ефект.Но щом си ги купила и нямаш странични ефекти от тях- довърши ги и тогава пробвай розовите!Аз да потвърдя информацията- на аптеката на Младост има точно розовите( които са ефикасни )и наистина струват 24 лв.Успех!

# 178
# 179
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Виждам, че има раздвижване тук и ще ви споделя моя опит с капсулите. Започнах да ги пия пролетта, от 70 свалих на 60кг, по 1-2 кг. на месец. Всичко беше ОК, но сега, два месеца след последната опаковка съм 63кг. Наближавах дори 65, но се спрях на време с диета.
С това искам да ви кажа да не подценявате йо-йо ефекта, който неминуемо се проявява след спирането на хапчетата. Иначе за ефекта- спор няма! Бърз, но за съжаление нетраен.

Общи условия

Активация на акаунт