Music Idol-10

  • 11 669
  • 361
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
Само на мен ли ми се струва, че Кеми Тодороу се беше почерпила доста добре тази вечер?
  и на мен,но не повярвах на очите си Grinning
Тя кога не е била почерпена.Вижте на какво за заприличала.Той алкохола не прощава.
Хайде стига сте дъвкали Камелия!Жената не е в първа младост и въпреки това изглежда много добре.През 80-те години нямаше по-красива певица от нея в България.Гласът й до ден днешен е един от най-интересните и неподражаеми гласове в поп и джаз-музиката.
Що се отнася до Пламен,моя фаворит в началото,самочувствието му определено го прецака.Той и снощи не можа да си тръгне с достойнство,а това е едно от най-важните качества на една звезда-да умее да пада и става.Радвам се,че моето предчувствие за Стефан,че ще си тръгне,не се сбъдна.

# 46
  • Мнения: 3 268
Да ви питам /това след думите на Пламен, че вота е манипулиран/ само на мен ли ми идва идеята, че това момиченце Кременчето е много яко бутана от някой? За незнам си кой път е на косъм да си тръгне и винаги и се разминава...Ами ако спечели? Mr. Green
То и Здравко в ББ1 беше номиниран всяка седмица,ама взе наградата.Не търси логика в тези неща.Кремена специално последния път беше много на ниво.

# 47
  • Мнения: 3 695
Пламен си тръгна абсолютно закономерно според мен. Беше се самозабравило това момче. Освен това поведението му беше много недодялано, а само глас за Музикален идол не стига. Невена и Стефан ще останат за финала - това е моята прогноза.

# 48
  • Мнения: 1 666
Пламен беше твърде самоуверен и май това му изигра лоша шега.
Юхухуууууу, наглярчето си тръгнааааааа.  smile3533

Да умееш да пееш не е достатъчно, за да станеш звезда. Мисля, че зрителският вот тази вече ощастливи много хора, на които им бяха писнали хипер, мега самоуверените изказвания и постъпки на Пламен и да се надяваме, че след някое време това дете ще спре да слуша как майка му повтаря колко е велик и ще слезе малко на земята.  Peace
Пламен в началото много го харесвах, но много надуто тва момче бре  ooooh!
Пламен си тръгна абсолютно закономерно според мен. Беше се самозабравило това момче. Освен това поведението му беше много недодялано, а само глас за Музикален идол не стига.


А знаете ли какво казаха Иван и Андрей веднъж в "Тази сутрин"? Че Пламен изобщо не е такъв "какъвто го изкарват сценаристите" (това в кавичките е цитат, просто ми се наби в ума поредната манипулация)! Казаха, че е демонстрирал винаги умерено самочувствие, но заради една реплика на концерт те са решили, че той трябва да изиграе "наглия тип" и така. А всъщност човекът, който демонстрирал завидно самочувствие бекстейдж бил Стефан, на когото обаче на сцената му определили ролята на "скромното дете".
Ей затова ме е яд най-много! Защото в крайна сметка излиза, че Пламен напусна не защото не може да пее (а той го може и още как), а защото имал самочувствие. Което пък избощо не знам защо трябва да е лошо, още повече че е подплътено с огромна доза талант и труд?!
И защо трябваше и журито непрекъснато да му повтаря, че греши текстовете??! Много важно! Да не сме на конкурс за рецитация?! От една-две сбъркани думи, при това незабележимо за публиката, да не би да е пострадала толкова песента?! А Кремена всеки път като фалшивее - "айде, какво са няколко фалшиви тона между приятели"!
Така че аз си оставам фенка на Пламен и му пожелавам смело да върви по пътя си! Шушон, а ти ако искаш покажи на братовчед си, че все пак има хора, които го оценяват!


БТВ, цитатите нямат за цел заяждане, просто ги използвах за илюстрация на първия си абзац.

# 49
  • Мнения: 3 268
Добре,де.Как така сценаристите ще ми определят как да се държа на сцената,ако аз не искам.Какви са тези работи,това да не е Биг Брадър и пиара ми да казва как да се държа.Не можа да не си нагъл,а през цялото време да се държиш така и обратното.Какъв е смисъла от това?Пламен още в самото начало Слави го заяде за това самочувствие и той се оправдаваше,че не бил такъв.Слави много ме подразни тогава/той по принцип си ме дразни/,но в случая излезе прав.Пламен доказа,че лети в облаците и падна отвисоко,а така най-боли.

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не знам какъв е, но определено не се държа като мъж.
Една Валентина и една Илияна се държаха много по мъжки като рабраха,
че напускат шоуто. А той - манипулиран вота. Глупости.
Посто той не е от типа певци, който се харесва на масовата публика.
На масовата пубика и дай нещо като Невена -  чалга и секс Wink
/ша ма прощавате ама не можах да се въздържа  Mr. Green/
А що се отнася за финала, моите прогнози са за битка между
Теодор и Невена. Надявам се победителят да е Теодор  Peace

# 51
  • Мнения: 3 268
Невена освен,че е красива,пее много добре и аз не знам защо ти толкова я недолюбваш?Нещо против красивите жени ли имаш?А че Пламен не напусна с достойнство вече писах,че мисля точно така. Peace

# 52
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ами защото меко казано е просто девойчето Wink
А и не ми харесва начинът и на пеене - въпрос на вкус.

/нямам никакви афинитети към жените - нито към красивите, нито към грозните  Mr. Green/

# 53
  • Мнения: 490
Добре,де.Как така сценаристите ще ми определят как да се държа на сцената,ако аз не искам.Какви са тези работи,това да не е Биг Брадър и пиара ми да казва как да се държа.Не можа да не си нагъл,а през цялото време да се държиш така и обратното.Какъв е смисъла от това?Пламен още в самото начало Слави го заяде за това самочувствие и той се оправдаваше,че не бил такъв.Слави много ме подразни тогава/той по принцип си ме дразни/,но в случая излезе прав.Пламен доказа,че лети в облаците и падна отвисоко,а така най-боли.
Как пък да не определят сценаристите, бе мила? И ти ли си наивна? Ами май всички сме наивни-зрителя винаги е бил манипулиран. Как Христина спечели Вип Брадър? Що никой не пусна сцените дето е драйфала и нарича детето си няма да кажа с кви думи,  а веднъж Катето ги обиди и айде започнаха да ни повтарят тоя кадър 1000 пъти...и т.н. В Мюзик Айдъл-същото: направило момчето веднъж реплика и се съдраха да повтарят колко нагъл бил...да не задълбочавам, че ще стана дълга и скучна.
А Невена и красота... rotfImao, колежката тук се изказа точно - СЕКС  И ЧАЛГА...

# 54
  • Мнения: 1 673
Момичета не ви ли омръзнаха тези квалификации - отвратен, грозен, разплута и не знам какво още.
Ми те са си деца, всички са ми симпатични, просто някои повече от другите  Hug
А дори и някой с нещо да не ми харесва мисля, че мога да обясня какво точно не ми допада без да изръся два реда обидни квалификации  Tired

Подкрепям! Какви са тези определения, тези обиди? Та това са деца! На 17-18 години на всички млади хора реакциите и поведението за непремерени, необиграни. То на 40-50 годишни хора са им такива, пък какво остава за младежи, които още не се осъзнават деца ли са или възрастни! Имайте малко милост! Всички са хубави, всички са талантливи!

Просто преди да изплЮете 5 жаби и гущери по нечий адрес, помислете си ВИЕ дали сте по-премерени в поведението си, по-хубави във външността си, по-талантливи в областта си, по-куражлии в стресови ситуации като тв шоу и т.н...

# 55
  • Мнения: 6 417
Просто Пламен беше сигурен, че ще си тръгне Кремена и ако тя не е следващата, и аз ще си помисля, че има нещо... Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 3 268
В този форум май женската злоба идва в повече.Пламен и Стефан са на годините на моя син,Невена и Преслава не са много по-големи,а Кремена даже е по-малка.Преди да кажа нещо лошо за тях,винаги си го представям моя сладур там и просто поглеждам на нещата по друг начин.Толкова силни думи,казани за толкова млади хора...Е,спрете се де,уж сте майки!

# 57
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не слушам чалга... но Невена ми харесва най- много ... като глас, поведение на сцената, излъчване , отношение към нещата

# 58
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
ша ме извиняваш Стефани, но Невена е на 20 години. /дори почти на 21/
тази възраст предполага наличието на определен опит и култура на общуване.

Кремена и Стефан мога да ги оправдая, че са деца ...
другите - не Naughty
Та Преслава е на 26 /аз вече съм имала едно дете на тази възраст  Twisted Evil
Теодор и той е 26 /какви деца, какви 5 лева/

И злоба ...  много силно изказване.  Sick

# 59
  • Мнения: 3 268
Добре де,ама Невена с какво толкова те провокира.Ако трябва да съм честна,Кремена е много по-дразнеща с тези нейни огромни части и фалшиво пеене.

Общи условия

Активация на акаунт