Изчезнало дете

  • 32 935
  • 361
  •   1
Отговори
# 240
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
dobre, но пък това пък може да насочи разследването към следа с доказатеслтва

Доказано е, че резултатите от детектора могат да се повлияят от моментното състояние. Т.е. ко човекът е развълнуван, резултата може да е грешен. А те имат всички възможни причини да са развълнувани.
Съответно такъв тест е безпредметен.

# 241
  • Мнения: 1 101
Според пресата6ето на сем Макейн...майката Кети от свидетел се превръ6та като заподозряна,но формално newsm78

изто4ник
http://noticias.sapo.pt/lusa/artigo/9y7BuuaaeYHvhgirQDfqQA.html

# 242
  • Мнения: 3 521
Все пак не ми се иска да повярвам, че една интелигентна, образована жена, която е и майка на 3 деца може да е убийца. За мен и двамата с бащата са "невинни до доказане на противното" Peace

# 243
  • Мнения: 7 091
Все пак не ми се иска да повярвам, че една интелигентна, образована жена, която е и майка на 3 деца може да е убийца. За мен и двамата с бащата са "невинни до доказане на противното" Peace

Интелект, брой деца и образование нямат нищо общо според мен в случая, има достатъчно примери, за обратното.
Имаше един нашумял случай за едно семейство на някакъв пастор, които не могат да имат деца, правят инвитро 2 и осиновяват 2 ( не мога да се сетя подробностите, че беше отдавна). Респектираща фамилия, образовани хора, майката беше убила 2 от децата, а другите 2 са били подложени на физическо насилие 10 години, преди да се разбере. Осъдили са я след доста време обаче, за убийствата се разбира много по-късно. Спомням си, някакви интервюта, сега колко е било вярно не знам, но майката споделила на процеса, след като е признала за убийствата, че не си представяла майчинството така и било много трудно и децата и пречели, защото не били нейни, не можела да ги възпитава и т.н. Някаква страхотия. За съжаление такива неща ходят по хората... Sad

# 244
  • Мнения: 4 451
Едва сега попадам на темата. Ужасно е... Не ми се иска да повярвам, че собствените родители на момиченцето са извършили такова жестоко престъпление.
До днес се сещам за изчезналия преди повече от 10г. Съвестин от София. Няма начин да не сте чували. Бащата обърна света, дето се вика и нищо... Създаде човека някаква фондация носеща името на сина му с цел да предпази и помогне на много родители. Какво се е случило с това малко момченце и до днес е мистерия. Тръпки ме побиват. Имам някакви спомени, че на времето в сп. Паралели беше публикувана статия за някакво племе (май не беше точно такова) и там имаше снимка на едно момченце с пробита със шиш буза (казват че не изпитват болка, помагайте, ако се сещате как се наричаха) и адски приличаше на Съвестин. Тогава мисля министерството съдейства на бащата да отиде до там и да се види лично с момчето. Оказа се, че не е Съвестин.

# 245
  • Мнения: 940
mari_anka...точно същото и аз си спомням


Мисля че в случая обаче става въпрос за нещастен случай който родителите са опитали да прикрият,не мисля че са я убили нарочно.Но са направили нещо без да искат , което е щяло да има последствия за семейството.

# 246
# 247
  • Мнения: 4 458
Като стане въпрос за деца винаги ми е било чудно къде са световно известните баячки и гледачки и екстрасенси и т.н.  newsm78 Ами така де, много по-важно  ценно е да кажат на света или поне на родителите къде е детето им от колкото да ми познаят дали ще се омъжа за еди кой си..... Rolling Eyes

Гледах едно предаване за екстрасенс в Лондон, тя беше помогнала на родителите.... ама защо останалите не го правят - това е истинско доказателство за дейността им  Crossing Arms

# 248
  • Мнения: 4 111
kiara, права си, толкова са и гледачки. Шарлатани.

# 249
  • Мнения: 1 101
След 5 4асов разпит днес...Кети излиза от Полицията като заподозряна с забрана за напускане на страната(или с изри6ното разре6ание на полицията)
И на мен не ми се 6те да е вярно 4е са замесени родителите но.....доста факти говорят за противното Thinking
Днес по ТВ даваха разми6ления на един ех. инспектор на полицията.....и той каза 4е сигнала от Испания и Мароко 4е е видяна Меди е направен от(дали е су4айност или ..не) от жена която живеела на 10мин.от дома на Меди в Лондон и другия май на съ6то  мистериозно приближена по някакъв на4ин до семейството Thinking

Съ6то така свидетел по делото съоб6тава 4е Гери  е говорел по тел с британски журналисти 1 4ас след предполагаемото из4езване...
Португалските журналисти съ6то се хва6тат за думите които е изрекла Кейт......
..Взеха ни я......
.....сгре6ихме.....

Не знам  Cry Дано скоро да се разбере ИСТИНАТА

# 250
# 251
  • Мнения: 1 465
И тук по новините днес съобщиха, че официално майката е заподозряна. Thinking

# 252
  • Мнения: 6 039
http://www.cnn.com/2007/WORLD/europe/09/07/madeleine.mccann/index.html#cnnSTCText


Police in Portugal want the mother of Madeleine McCann to "confess" to having accidentally killed the young girl, a relative of the family said Friday.

Police on Friday named Madeleine McCann's mother Kate a suspect in her disappearance, and said the girl's blood was found in a vehicle the family rented 25 days after reporting her disappearance, according to a family spokeswoman.

A spokesperson for Kate McCann told CNN police have not brought charges against her.

Madeleine McCann's blood was found in a car her parents rented 25 days after they reported her disappearance, Justine McGuiness told CNN.

Philomena McCann, Madeleine's aunt, said police were suggesting Kate McCann might have accidentally killed her daughter.

"They are suggesting that Kate has in some way accidentally killed Madeleine, then kept her body, then got rid of it," Philomena McCann told Sky News.

"I have never heard anything so utterly ludicrous in my entire life."



 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Cry Cry Cry Cry

# 253
  • Мнения: 1 393
Тъкмо прочетох същото и аз и аха да публикувам тук, но Маленна вече ме е изпреварила.
А как така и предлагат такава сделка ми е чудно на мен- дори и да не е нарочно, "две години или даже по- малко"?!?
Това по "меките" португалски закони ли или какво?

# 254
  • Мнения: 6 039
едва ли ще й повдигнат само едно обвинение, не би било редно
ако се докаже, че е виновна, т.е. е убила детето си, къде остава обвинението за целия цирк?

Общи условия

Активация на акаунт