Изчезнало дете

  • 32 961
  • 361
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 111
Не знам испански, може ли някой да преведе по-важните неща?

# 226
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
http://news.bbc.co.uk/1/hi/uk/6982969.stm
англииски
Вили

# 227
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Пише, че промяната на посоката в разследването се дължи на получените резултати от пробите, взети от стаята на семейството в хотела им в Португалия. Майката вчера е разпитвана сама, 11 часа, и за първи път в присъствието на адвокат. Днес ще бъде разпитван и бащата.


В друг вестник цитират португалски и английски вестници, където пише, че следовите кучета са надушили миризма на труп в дрехите на майката - в чифт дънки и една тениска, както и в играчката, която майката на Мади носи винаги със себе си, и за която се твърди, че й е била любимата играчка.
Това от втория вестник не е официална информация, доколкото разбрах.  Thinking

La policía portuguesa interroga en solitario a la madre de Madeleine McCann

# 228
  • Мнения: 389
В българските новини пишеше, че са я разпитвали 11 часа. Мен ако питате, за 11 часа обработка, и да не е виновна, ще си признае.  Rolling Eyes

# 229
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
В българските новини пишеше, че са я разпитвали 11 часа. Мен ако питате, за 11 часа обработка, и да не е виновна, ще си признае.  Rolling Eyes

Не знам какво имаш предвид под "обработка", но за да се стигне дотук, имат нещо против тях, какво - не казват. Но случаят е с такава международна "слава", че полицията не може да си позволи ей така, без нищо, да ги притиска - не става въпрос за дребен автокрадец. Нали ще хвърчат глави после, а и те ще осъдят полицията за сума ти пари.   Naughty

# 230
  • Мнения: 4 111
Благодаря за превода!
Много тъжно... дано скоро разберем истината.

# 231
  • Мнения: 3 521
И по немските новини го съобщиха това. Не знам, не ми се ще да е вярно Praynig

# 232
  • Мнения: 6 039
ужас. тръпки ме побиват.

споделяйте пак, ако чуете или прочетете нещо

# 233
# 234
  • Мнения: 6 039
Майката на изчезналата Маделин Маккан отново на разпит

07.09.2007
Майката на изчезналото британско момиченце Маделин Маккан ще бъде разпитвана отново днес сутринта от полицейски следователи, след като вчера бе подложена на 11-часов разпит, заяви полицейски източник за португалската агенция ЛУЗА.

Кейт Маккан беше подложена на разпит близо 11 часа от полицията, разследваща изчезването на нейната тригодишна дъщеря на 3 май от апартамент в курорта Прая да Луш. Нейният съпруг Гери също трябва да бъде разпитан. Адвокатът на Кейт Маккан заяви, че тя все още е смятана за свидетел и че разследването продължава. Полицията не е направила изявление какво са показали лабораторните резултати от кръвта, намерена в апартамента, и дали тя принадлежи на момиченцето или е на някой друг. /АФП
БГНЕС



Маделин МакКан е била убита, според португалската полиция
Португалската полиция е знаела отпреди повече от месец, че 4-годишното британско момиченце Маделин МакКан, почиващо със семейството си в курорта Прая да Луж, е било убито по време на отвличането й, съобщи в. "Диарио де Нотисиаш", цитиран от агенция Ройтерс.

Това е станало ясно от следи от кръв, открити по стените на хотелския апартамент, в който е пребивавало семейство МакКан по време на отвличането на 3 май т. г.

Според вестникът все още обаче не е ясно дали кръвта е на отвлеченото момиченце, тъй като резултатите от направената експертиза все още не са готови.

Основният заподозрян за отвличането на малката Маделин е 33-годишенният британец Робърт Мурат, чието жилище в курорта вече бе претърсено на два пъти. Сред другите заподозрени са бял мъж около 40-те, както и приятели на семейство МакКан, отседнали в португалския курорт по същото време. Не е изключена и версията родителите на Маделин да се причинили смъртта и.

Миналата седмица белгийската полиция съобщи, че се извършва ДНК-анализ на стъклена чаша и сламка, които може да са били използвани от Маделин, след като местна психоложка съобщи, че е забелязала момичето в местно кафене заедно с двама възрастни. Освен от Белгия, подобни сигнали има и от Мароко и Аржентина.
от Dnevnik.bg



# 235
  • Мнения: 598
Защо не ги подложат на един тест на лъжата? newsm78

# 236
  • Мнения: 3 521
Показания от детектора на истината не може да се използва като свидетелство при съдебен процес...освен това се прави само доброволно Peace.

# 237
  • Мнения: 598
dobre, но пък това пък може да насочи разследването към следа с доказатеслтва

# 238
  • Мнения: 1 393
Аз бях шокирана, когато сутринта отоворих СНН и видях заглавната новина!
Но колкото и да звучи странно, се чувствам по някакъв начин облекчена.
Да, ужасно е, да, горкото, мило мъничко момиченце, но поне това, което явно ще се окаже, че е станало,
е дело на родителите, както и каквото и да се е случило, което да е довело до такава ужасна развръзка.
Т.е. е един случай по- малко на извратен педофил, който дебне децата ни и ги краде от хотелските стаи.

# 239
  • Мнения: 6 039
все пак нищо официално не е потвърдено newsm78

Общи условия

Активация на акаунт