Кога отминава периода "всичко в устата"?

  • 953
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
и Мири е в такъв период от 2-3 месеца...вече и ръка не мога да и подам, хваща ми пръстите и започва да ме дърпа да ме хапе  hahaha hahaha 

Хич не е смешно моето положение. Ако вървя малкия баракудчо ме издебва и хапе по краката. А когато го гушкам ме хапе по врата ( опитва се де ) ...уж да ме целуне и АМ - на бузата ми 4 зъба  Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 1 750
О, колко познато - моята бузанка ми хваща лицето с две ръчички и наглася брадичката ми тоно на нейните два зъба, после с огромна раодст ме перфорира  Simple Smile С пръстите ми се случва същото.

# 17
  • Мнения: 4 399
Едва през последните дни наблюдавам някаква тенденция да не пъха в устата си всеки боклук, който е забелязала. Но дори не смея да се похваля, защото може да е период и пак да се върне на старото положение.  Confused Най-тежко беше през последните месеци, може би между 12-14 месеца. Едва ли има нещо, което да не и мина през устата. Станат ли мобилни и особено проходят ли, става наистина страшно. Обърнеш си главата за 1 секунда, и в следващия момент устата му е пълна с пръст например.  ooooh! Така че майки на 4-5 месечни бебета, не се отчайвайте отсега, ами се запасете с търпение, защото това което виждате в момента е нищо в сравнение с това което ви чака.  Wink

# 18
  • Мнения: 4 629
Все още много неща ги опознава и чрез устата си

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
все още сме си в него....

# 20
  • София
  • Мнения: 35 950
На 7-8 месеца престана. Но ние нямахме проблем със никненето на зъбите.
Племенника ми напр. до 2 години все пъхаше по нещо с устата.
А племенницата ми - неможехме да я оставим без надзор-  беше фен на морският пясък. Grinning

# 21
  • Мнения: 300
Явно с доста търпение трябва да се въоръжим. Cry Добре е че мен още не са ме перфорирали, но явно паричната за това е че сме само с два зъба  Joy

Общи условия

Активация на акаунт