Пасатор - какъв?

  • 13 306
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 993
До скоро ползвах по изключение пасатора на миксера (пръска ужасно!), но сега се захранваме и вече имам належаща нужда от такъв уред.
Моля, посъветвайте ме какъв пасатор да си купя! Изисквания:
1. Да е подходящ за малки количества продукти (детски пюренца)
2. Да не пръска!
3. Да се почиства много лесно.

Цената не ме притеснява. Предпочитам простичък, но направен с мисъл модел.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 380
Най-доброто сред пасаторите е Браун Мултикуик Профешънъл. Няма равен. Мощен, многофункционален...Абе всичко каквото можеш да се сетиш като изискване го имаш. Спокойно ти замества миксер, кухненски комбайн, ледотрошачка, чопър и т.н. С един такъв уред в къщи може да не се сетиш за друг.

# 2
  • по света
  • Мнения: 1 587
Най-доброто сред пасаторите е Браун Мултикуик Профешънъл. Няма равен. Мощен, многофункционален...Абе всичко каквото можеш да се сетиш като изискване го имаш. Спокойно ти замества миксер, кухненски комбайн, ледотрошачка, чопър и т.н. С един такъв уред в къщи може да не се сетиш за друг.
Поддържам абсолютно,страхотно практично.

# 3
  • Мнения: 3 622
Аз имам на Браун и го ползвам вече 3 години. Много съм доволна  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 775
Запис. И аз съм в размисъл Thinking.

# 5
  • Мнения: 235
И моят е браун. От 2 год си го ползвам и съм доволна

# 6
  • Мнения: 780
И аз имам Браун и го ползваме повчече от 5 години което значи че е малко по стар модел но определено съм доволна и не го сменям  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 950
Аз също ползвам Браун и съм много доволна.

# 8
  • Мнения: 2 700
Моят също е Браун, не знам каква разновидност, и вече 9 години работи безотказно.

# 9
  • Мнения: 993
Благодаря за бързите и компетентни отговори!  bouquet
Щом сте толкова единодушни - това решава въпроса

Намерих мултикуик профешънъл в e-bay (струва около 50 долара), но тук или го няма, или наричат нещата по друг начин. Най-много ми прилича на това http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019545

обаче разликата в цената е драстична  newsm78. Дали е същото?

Видях още един подобен модел:

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09011400

Коментари?

# 10
  • Мнения: 5 362
Аз съм за втория Peace

# 11
  • Мнения: 993
Нещо не ми стана много ясна разликата. Май ще трябва да се разходя до Люлин да видя на място. В другите магазини нямат наличности.  Sad

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
възможно най-евтиния.
Чупи се, хвърляш и нов.

# 13
  • Мнения: 8 917
На мен ми бяха подарили Браун - специално за бебета - със шише на Чико и разни книжки с рецепти.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 311
Аз имам на Браун и го ползвам вече 3 години. Много съм доволна  Peace

Подкрепям абсолютно Peace

# 15
  • Мнения: 4 965
Най-доброто сред пасаторите е Браун Мултикуик Профешънъл. Няма равен. Мощен, многофункционален...Абе всичко каквото можеш да се сетиш като изискване го имаш. Спокойно ти замества миксер, кухненски комбайн, ледотрошачка, чопър и т.н. С един такъв уред в къщи може да не се сетиш за друг.

Абсолютно вярно.
  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 5 285
Този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09011400 е "нов" модел - има една джвъчка повече от предния (по-голямата отляво - ставала за трошене на по-твърди неща, вкл. лед) - даже го рекламираха по телевизията зимата.

Ние имаме Браун Мултикуик - модел MR 5550 M CA - подарък от колежките ми от работа за сватбата - купен е преди няма 2 години, цената му е била ок. 100-120 лв. - горещо препоръчвам  Peace Обръщам внимание да е с метално "краче" на пасатора.

# 17
  • Мнения: 4 380
Този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09011400 е "нов" модел - има една джвъчка повече от предния (по-голямата отляво - ставала за трошене на по-твърди неща, вкл. лед) - даже го рекламираха по телевизията зимата.

Ние имаме Браун Мултикуик - модел MR 5550 M CA - подарък от колежките ми от работа за сватбата - купен е преди няма 2 години, цената му е била ок. 100-120 лв. - горещо препоръчвам  Peace Обръщам внимание да е с метално "краче" на пасатора.

Точно такъв имам аз. Не гледай цената на ибей! Реалната цена е същата- към 100тина дол. и малко отгоре в зависимост от магазина. И от ибей ако купиш този модел с доставката ще излезне същото.

Купувай такъв и не се замисляй! Парите си заслужават.

# 18
  • Мнения: 1 063
За този PHILIPS HR-1371  някакви мнения?
Пред подобен избор съм и аз.

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 07:55 от Ив

# 19
  • Мнения: 13 191
Имам Филипс от 5-6 години и много добра работа върши. Доволна съм от него.

# 20
  • Мнения: 1 063
Какъв е пасаторът на Иван Звездев като модел? Blush
Струва ми се страшно удобен. Гледах го тези дни.
Никога не съм ползвала пасатор до сега, така че се извинявам ако въпросът е глупав.

# 21
  • Мнения: 22 934
Имам Браун,без ледотрошачката,метален.Доволна съм.

# 22
  • Мнения: 1 558
Ползван Браун с блендер! Страхотен е! Peace

# 23
  • Мнения: 274
Горещо препоръчвам:

# 24
# 25
  • Мнения: 5 026
Браун.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
От какво значение е, да е с метален или пластмасов накрайник?

# 27
  • Мнения: 1 427
Втория на Браун имам аз. Вече 3 години го ползвам нонстоп-никакви проблеми!

# 28
  • Мнения: 1 425
Ползвам вече 1 г.
Много съм доволна. Реже и малко и много. Забравих да режа лук и всякакви други неща с нож  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 475

  Същия имам и аз и см много доволна.

# 30
  • Мнения: 2 211
И моят Браун е същият. Направо се чудя как съм се оправяла без него - толкова много го ползвам.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 967
Щом цената не те притеснява си купи нещо марково и качествнено.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 423
Моя е Браун, ползавам го вече 2 години и нямам никакви проблеми  Peace

# 33
  • Мнения: 4 406
мощен и с метален накрайник!
ползвам Браун

# 34
  • Мнения: 993
За съжаление, хубавите Браун-и се бяха изчерпали в магазина. Минах 30 км специално до Техномаркет-а в Люлин (там, до Югославия), защото от магазина ме информираха, че само там ги имало, а на място се оказа, че им се водела една бройка, но тя била дефектна.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Взех най-хубавия модел на Филипс (и той беше единична бройка) - също толкова мощен и с метален накрайник. Доволна съм и най-важното: бебчо е възхитен от моите манджи  Simple Smile

Благодаря на всички за съветите!

# 35
  • Мнения: 1 205
Моя също е такъв  само, че без голямата купа в дясно. Върши страхотна работа, режа почти всичко в него.

# 36
  • Мнения: 189
Браун за пасатор са Peace

# 37
  • Мнения: 745
Според мен най-добрите пасатори са на БРАУН.

# 38
  • Мнения: 1 925
Нашия е на Браун - обикновен ( защото си имаме миксер, чопър ), най-важното е да е с метален накрайник, защото са по-здрави.  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 6 011
От какво значение е, да е с метален или пластмасов накрайник?
Пластмасовия накрайник е възможно да се оцвети,а и доколкото знам не можеш да пасираш нещо врящо примерно.Аз си купих на Браун с метален накрайник точно за да пасирам бебешките пюрета вряли.Струваше 63 лв.

# 40
  • Мнения: 4 111
Аз имам този, става и за малки количества, не пръска, дори на пасатора има картинка бебешко шише с биберон. http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09020260



# 41
  • Мнения: 52
моят е браун ,съвсем обикновен,но съм доволна !

Общи условия

Активация на акаунт